Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:37 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема как се иска развод??????нови  
АвторДжyka (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 14:24



Как казахте на съпруга си, че искате развод. Мило и любезно естествено, защото няма смисъл да почваме с грозните изпълнения, които така или иначе предстоят с детето, колата, къщата и т.н.
как се казва, че повече не можеш да го понасяш- и него, и общият ви начин на живот,който почти липсва....
Моля Ви помогнете. Сигурно всеки е имал различен подход, според характерите



Тема Re: как се иска развод??????нови [re: Джyka]  
АвторЛюбoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 14:50



Аз лично казах , че не се разбираме и хубаво е известно време да не сме заедно. Пък после -то само ще си дойде



Тема Re: как се иска развод??????нови [re: Джyka]  
АвторAнмapия (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 16:01



Моят мъж ми каза - ами...имам си приятелка, обичаме се, вземи да се преместиш при майка си, децата така някак ще живеят и при мен, и при теб, те ще харесат непременно приятелката ми, а ние с теб пак ще си бъдем приятели. Сигурно се мислеше за много деликатен. Уби ме с тия думи.



Тема Re: как се иска развод??????нови [re: Aнмapия]  
АвторДжyka (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 09:50



ами аз си нямам приятел. просто искам да е възможно най-меко, за да не се раздразва предварително. или да го накарам да попълни някакви документи и после да го питам съвсем деликатно: защо си писал нашия адрес като не живееш вече тук.





Тема Джука,нови [re: Джyka]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 09:57



Джука, заедно ли живеете или не? Той знае ли, че ти ще искаш развод? Подозира ли нещо?



Тема Re: Джука,нови [re: мими]  
АвторДжyka (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 10:04



ами малко отсъства в момента, скоро се връща, а аз като съм сама просто цъфтя. може и да го очаква, искрено се надявам, но ако не го очаква?????



Тема Помагам!нови [re: Джyka]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано10.05.07 10:05



Събирай си багажа и заминавай при майка си! Взимай детето, останалото го остави на бившия ти мъж. Нали за вас - жените, материалното не било толкова важно??? Душата била важна!

Събирай си парцалките и се махай! Върви да си търсиш новата голяма любоф и новото щастие.

Лек ти път!



Тема Re: как се иска развод??????нови [re: Джyka]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано10.05.07 10:09



Да ти кажа честно, не си спомням точно как стана, нито какво точно сме си казали, но беше по телефона! Аз бях уж на почивка седмица по-рано и си казах, че няма да се връщам. Че се чувствам добре така...



Тема Re: Помагам!нови [re: ASSASSlN]  
АвторДжyka (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 10:12



нова любофф- не искам. не съм прекалено удобна за мъжете, а при майка си - няма да ходя, защото жилището си е мое и той е дошъл при мен.
сори, но май твоя сценарий не е за мен. Материалното ми е много важно особено, ако съм сама с дете



Тема Ми, дай му детето и той да се маха!нови [re: Джyka]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано10.05.07 10:18



Нищо не ти пречи да си родиш друго дете!

Можеш да му кажеш думите на бившата ми: "Всеки интелигантен човек трябва да се разведе поне един път за да може да усети вкуса на свободата!"

Наздраве! Честит ти развод!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.