Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Покана за секс!  
АвторOбъpkaнa (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 14:39



Бившият ми приятел, който ме заряза след 3 годишна връзка, заради друго момиче преди 5 месеца, ми се обажда и ме кани за секс! Как да реагирам?! Стана ми гадно и неприятно?!



Тема Re: Покана за секс!нови [re: Oбъpkaнa]  
Авторйoдa (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 14:42



Станало ти е гадно и неприятно, защото още си го коткаш в емоциите.
Но .... не виждам нищо лошо да се задоволите, вероятно и ти го искаш. От друга страна, ако си му толкова убидена, после го дръж на дистанция , туко виж му се приискало не само секс!



Тема Щом ти е станало гадно, реакцията ти веченови [re: Oбъpkaнa]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано08.05.07 14:59



е ясна. Хм, ти се изгаврИ с него и му кажи, че искаш групов секс. Ти и още трима-четирима мъже.

Не ти се подигравам. Опитай се да обърнеш нещата на майтап, вместо да се ядосваш и да си тровиш нервите.





Тема Re: Покана за секс!нови [re: Oбъpkaнa]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано08.05.07 15:41



И на мене ми се обади едно бивщо гадже с подобна покана. Отговорих, че по доколкото помня, сексът с него не е бил кой знае какво.
Нарече ме садист.



Тема Re: Покана за секс!нови [re: Oбъpkaнa]  
Автор edna.nova (непознат)
Публикувано08.05.07 16:04



ти пък го питай дали хич пък толкова никоя не му е вързала, че пак към старото познато посяга





Тема Трябва многонови [re: Oбъpkaнa]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано08.05.07 16:49



да е закъсал!

Кажи му, че те бърка с дясната си ръка. Само тя е винаги на разположение...



П.П. Да си призная, като прочетох заглавието на темата преди да я отворя бях готов да се отзова....



Редактирано от Chromanin на 08.05.07 16:52.



Тема Re: Трябва многонови [re: Chromanin]  
Автор Дapeнa :-) (новак)
Публикувано08.05.07 16:52



Благодаря ти, че изрази и моето мнение по такъв изискан начин.





Тема Re: Трябва многонови [re: Chromanin]  
АвторOбъpkaнa (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 16:56



Съвсем ме съкрушихте. Все пак се надявах да е защото може другата да меу е омръзнала и да е започнал да размисля...



Тема Боже!нови [re: Oбъpkaнa]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано08.05.07 17:00



Аз в такава ситуация никога не бих започнал с покана за секс. Най-малкото звучи пошло.

Ако всичко ви е ясно, изобщо не сте ме разбрали.


Тема Re: Трябва многонови [re: Oбъpkaнa]  
Автор Дapeнa :-) (новак)
Публикувано08.05.07 17:10



И да му е омръзнала, тази покана за секс индикира за чисто физиологичните му нужди, а не че ти много му липсваш или че размисля. Сори



Тема И аз бях готов да скоча да помагамнови [re: Chromanin]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано08.05.07 18:02



Хиии, това за дясната ръка много ми хареса!

Брееей, страхотни гавраджии сме се събрали тук. Тц, тц, тц! Авторката на темата да вземе да се окопити, да вземе да се усмихне, да вземе да погледне на нещата отгоре, от облаците и да вземе да направи компилация от предложенията ни, нещо като коктейл "Молотов".



Тема Ама, ще ти дърпам ушите! Още повече се объркваш!нови [re: Oбъpkaнa]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано08.05.07 18:09



Стегни се, бре, момиче! Ясно е, че още го обичаш и те боли, но недей да си губиш разсъдъка! Ти какво? К'ви са тия разсъждения? Надяваш се, че другата му е омръзнала и размисля...

КАКВО РАЗМИСЛЯ ? Дали да не се върне при теб ли?

Махай го този боклук! Дори и да се върне, след време пак ще стане същото!

"Вълкът козината си мени, но нрава - не". Туй не съм го измислил аз, нямам толкова акъл. Казал го е великият народ болгарский.

Здрава и весела!



Тема Re: Покана за секс!нови [re: Oбъpkaнa]  
АвторJil (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 20:17



покажи ми че е бивш
някои мъже си мислят че където е текло пак ще тече



Тема Re: Покана за секс!нови [re: Oбъpkaнa]  
АвторRen (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 20:47



Абе, ако сексът е качествен! Що човек да не си го причини.
Хей, шегувам се
Ама си е гадно това! И се случва често

Опитай да намериш нещо смешно в това предложение. Веднъж светнах, че едно старо приятелче ми се обажда по телефона, за да лъска бастуна. Ама нали се сещаш, че не говорехме за секс и т.н. Останах като гръмната, ядосах се, а после си викам "Леле, какъв секси глас докарвам докато говоря за времето, що ли не си отворя секс телефон"




Тема Re: Покана за секс!нови [re: Oбъpkaнa]  
Авторthe wicked witch (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 21:10



кани те "за секс"? Ама какво става с обноските на мъжете в тая държава? Не е ли по-добре да ти се обади и да покани на мартини или вечеря или обяд, да се опита поне да бъде интересен за час-два пък после да види на къде водят нещата?? Наистина не разбирам как жените толерират такова поведение.



Тема Re: Покана за секс!нови [re: the wicked witch]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано08.05.07 21:13



Мда, разумно мнение, според мен.



Тема Re: Покана за секс!нови [re: the wicked witch]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано08.05.07 21:26



Ами той, човечецът сигурно хич не си пада по мартини и най- трудното нещо в живота му е да бъде интересен, даже и на себе си, за повече от 5 минути. А пък в момента го е закъсал сексуално, пък пролет е, хормоните напират и точно сега един удобен, познат, съвършено безплатен, необвързващ секс с бившата, би му дошъл мноооу добре.



Тема Re: Покана за секс!нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано08.05.07 21:29



Мммм, трябва, според мен, аз съм от старото поколение, да има стил в поканата.
Пък, ако е умен, накарая може да се стигне и до секс.
Но, трябва да я убедиш, че тя е важната за теб.
А, тази покана е много примитивна.



Тема Re: Покана за секс!нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано08.05.07 21:34



Прав си, Алби. Ама аз се пошегувах точно с примитивизма и наглостта на въпросния мъж.



Тема Re: Покана за секс!нови [re: Oбъpkaнa]  
Авторwolf4e (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 00:57



Ясно е какво иска - той си го е казал, а и по-горе са ти обяснили детайлно - необвързващ и безплатен (емоционално и финансово) секс с проверен партньор. Можеш да го отрежеш и да го забравиш, да спиш с него и да му "отмъстиш" с подигравки и реплики от типа "Уф, сега се сещам какво не вървеше при нас" , или дори да се опиташ да си го върнеш. Изборът е твой, според мен обаче се свежда до някой от последните два варианта...Казвам ти това, което искаш да прочетеш, струва ми се; но според мен си чакала твърде дълго. Успех, каквото и да направиш - просто прецени ТИ какво искаш и успех!



Тема Re: Покана за секс!нови [re: Oбъpkaнa]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано09.05.07 01:56



А длъжна ли си да приемеш и ако си длъжна защо?



Тема А защонови [re: Oбъpkaнa]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано09.05.07 14:06



ти е гадно ?



Тема Re: А защонови [re: jamie]  
АвторOбъpkaнa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 14:20



Ами защото наистина не ме покани някъде да се видим ... а ми прати СМС с директен въпрос.



Тема Re: А защонови [re: Oбъpkaнa]  
АвторЛюбoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 14:46



Човекът търси конкретни отговори на конкретни въпроси. Може да се занимава с математика - плюс и минус



Тема Аха,нови [re: Oбъpkaнa]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано09.05.07 14:58



да разбирам че реално си обидена заради липсата на увертюра ?
Т.е. проблема не е в това че те е изоставил някога заради друга ?



Тема Re: Аха,нови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано09.05.07 15:19



Извини намесата ми, ама смяташ ли, че звучи като голям комплимент за времето, в което са били заедно, че в един момент, съвсем делово, човекът предлага едно чукане? Обикновено мъжете, които запазват някакво уважение към бившите си приятелки и скътват някой и друг романтичен спомен, не постъпват така. Такова предложение звучи доста омерзително, освен ако ти не мислиш, че по принцип всяка покана за секс трябва да звучи на една жена като голям комплимент.
Не говорим за случай, в който двама бивши, случайно или не, се виждат и по някакъв непринуден начин, сантименти по общото минало и прочие, вземат, та се пожелаят.



Тема Шъ мъ извинявашнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано09.05.07 15:24



ама цялото това превземане ми намирисва на поостарял морал.
Секса отдавна не е "награда за добро поведение".



Тема Re: Покана за секс!нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано09.05.07 15:27



М-м-м, много ми харесва това, което си написал. Напълно одобрявам. Ще го имам предвид

, особено ако позабравиш бившата...



Тема Re: Покана за секс!нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Lalara (точна)
Публикувано09.05.07 15:32



Много си прав и независимо каква е целта все пак. Защото в погледите на мъжете винаги прочитам едно и също...секс, секс и пак секс...



Тема Ни тъ извиняваъм,...нови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано09.05.07 15:40



... щото не става дума за това, че сексът трябва да е награда за еди какво си. Става дума за малко уважение, деликатност и възпитание. Съжалявам, ако за теб покана чрез СМС за едно чукане към жената, която на всичкото отгоре си и зарязал преди време заради друга, ти звучи съвсем в реда на нещата. Не че е кой знае какъв скандал, но е, най- малкото, много тъпо. Хубавата страна на нещата е, че изоставената в случая поне може да се увери, че този мъж изобщо не си заслужава страданията.



Тема Също така може да се уверинови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано09.05.07 16:31



че си е сам-сама.
Случайно


Времената се промениха - а с тях и хората. Не всички, но какво от това ?



Тема Re: Също така може да се уверинови [re: jamie]  
АвторOбъpkaнa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 16:44



И как ще провери дали съм сама. Аз просто не отговорих на СМС-а. Да си мисли каквото ще!



Тема Re:нови [re: Oбъpkaнa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 20:04



Предложението му си е обидно, защото виждам, че за теб връзката не и била само за секс.

И аз получих подобно предложение на скоро. Той каза следното след като беше изпил две ракии за кураж: "Не мога да забравя часовете, които прекарвахме заедно. Вече пет месеца не съм бил с жена. Имал съм възможност, но не съм искал. Искам ако отново бъда с жена да е истинско, както беше с теб. Бих искал сега да си в прегръдките ми, много ми липсваш..." Това ми го каза мъж, който е бил с много жени преди мен.
Е, хубаво, че тези думи ги чух късно една вечер по тел., нямаше как да изляза от къщи... Аз глупачката се разтопих, повярвах му 100 % , ако беше до мен щях да се гушна в него, защото и из много го искам... Оххх, а преживяването с него беше наистина невероятно, никога не съм се чувствала така, много бих искала да ми се случи отново, но и аз като теб не мога да бъда с един мъж само заради секса. Е, този моичкият бивш не ми го каза направо, но то си означаваше същото "покана за секс"...



Тема Re:нови [re: .]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано09.05.07 20:33



Е, това звучи доста по- добре.



Тема Re:нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 20:59



Да, да, но целта е една и същта. :)



Тема Re:нови [re: .]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано09.05.07 21:15



О.к., но аз не мисля, че проблемът е само в целта или в нея има нещо лошо. Важно е и как и с какви помисли пристъпваш към нея. Ако един мъж се чувства самотен или неудовлетворен и изпада в известна сантименталност към предишната си връзка, ако започва да съжалява, че тази жена вече не е до него и някак естествено у него възкръсват желания за физическа близост, копнеж по онази позната топлина, която толкова му липсва в настоящия му живот, в това не намирам нищо вулгарно. Но ако същият мъж просто няма "под ръка" нещо за чукане или просто в момент на криза си казва: "що ли не звънна на Иванка ( примерно), защото тя вероятно няма да има нищо против едно незаангажиращо чукане, че ми писна да стоя на сухо", нещата придобиват друг, твърде неприятен смисъл.



Тема Re:нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано09.05.07 21:19



Циничен оттенък...



Тема Re:нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано09.05.07 21:20



Кое имаш предвид? Моето мнение ли?





Тема Re:нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано09.05.07 21:31



[red"що ли не звънна на Иванка ( примерно), защото тя вероятно няма да има нищо против едно незаангажиращо чукане, че ми писна да стоя на сухо", ]
Това имах предвид, а то е практика.



Тема Твърде неприятеннови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано09.05.07 21:51



в стил "Тоя иска да спи с мен само защото е сам" ?
Мммда, подозирам че съвременните жени са с единия крак в бъдещето (еманципацията), но с другия в миналото. Жалко понеже в настоящето им виси само п***....





Тема Re: Твърде неприятеннови [re: jamie]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано10.05.07 09:53



Мисля, че е повърхностно и едностранчиво да се отъждествява еманципацията с безразборното чукане.
Поне за мене тя има други измерения!



Тема Re: Също така може да се уверинови [re: Oбъpkaнa]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 10:18



Добре си направила, че не си отговорила на СМС-а, но защо продължаваш да мислиш за това съобщение. Има вариант дори да не е искал да го пусне до теб, а да е объркал номера:)) Не се занимавай с глупости, хората ти казаха директно, че предложението е пошло и ако трябва да изпитваш някаква емоция от него, това е само обида, че някой си позволява да прави такива неща с теб. Не ми се мисли как ще се чустваш след "срещата за секс" и колко ще ти е подтиснато, че си употребена.



Тема Сус, мари жено!нови [re: Lalara]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано10.05.07 10:43



" погледите на мъжете винаги прочитам едно и също - секс"

Тц, тц, тц! За кои мъже става дума? А? За тези в трамвая ли? За комшиите ли или колегите? Или по телевизията ги гледаш?

Дано ми отговориш нещо, че да влезем в спор и да ти обясня как в погледите на жените виждам само желание да секс, секс, секс...



Тема Чак сега схващам, че поканата е била чрез СМСнови [re: Moни]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано10.05.07 10:53



Ха сега де! Какво бих направил ако бившата ми ми прати съобщение с покана за секс?

Какво ли? Първо ще си помисля, че някой се бъзика с мен. Второ - като се убедя, че не е бъзик, ще се разпсувам. Наум. После ще й пратя някакво такова съобщение:

В момента любовницата ми ми прави минет, утре ще еба другата любовница, вдруги ден - сестра й, така че - обади се другата седмица пак, дано ти се отвори парашута.

Редактирано от ASSASSlN на 10.05.07 10:56.



Тема Re: Сус, мари жено!нови [re: ASSASSlN]  
АвторLalara (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 11:38



Ами...Имам предвид колегите си...не се чувствам като човек, с когото да разменят две приказки или да споделя нещо.Мъжете само това им е в главата! В твоята също, между впрочем!



Тема Тц, не позна! Аз където си вадя хлябанови [re: Lalara]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано10.05.07 14:09



не си вадя **я. Закон!

Ти добре ли си? Да не би да си слънчасала? "Мъжете само това им е в главата! " Тц, тц, тц! Ти мисли ли чегеш? Хм. Мааму стара, нещо аз ли не съм добре? Хм. Не съм светец, ама как така се случва, че все ми приказвате неща, които НЕ съм срещал в живота си? Може би не съм живял правилно?

Гимназист с навирена пишка съм бил... В казармата имаше и жени, случваше се някой идиот да подсвирква, но нищо повече. Студент съм бил, щурял съм. 20 години сред мяже и жени работя... Нищо подобно на това, което приказваш, не е имало!

Я ми разкажи по-подробно как ги четеш мислите на мъжете, а в замяна ще ти разкажа за една ненормалница от "Женски клуб"...



Тема Тинови [re: ariel$$]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано10.05.07 14:37



и без това си малцинство


Може да не ти отърва но истината си е тая - големите женски радости са в областта на морала, равноправието в работа и заплащане, правото на гласуване. Де да бяхте разбрали навреме че наред със свободите идват и отговорностите....



Тема Re: Тинови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано10.05.07 15:00



Големи глупости пишеш, Джейми, но приятното е, че ги пишеш с илюзорното самосъзнание, че звучиш адски интлигентно.





Тема Знаеш ли,нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано10.05.07 15:24



установих че предпочитам тоя клуб пред това да ида на цирк.
На мен не ми е нужно да се разведа за да осъзная че прегради и условности не са ми необходими.



Тема Re: Знаеш ли,нови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано10.05.07 15:39



Оценявам споделеното, но мисля, че доста безцеремонно преминаваш от тема в тема.



Тема Re: Тинови [re: jamie]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано10.05.07 15:50



Точно така. Да си поемеш отговорностите! Жалко, че все аз ги поемам, но то все някой трябва да ги поеме.

П.С. Когато ми казаха, че трябва да обуча един мъж, за да ми стане шеф, просто си смених местоработата.



Тема Re: Тц, не позна! Аз където си вадя хлябанови [re: ASSASSlN]  
АвторLalara (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 15:50



Ами за теб съдя , че сексът ти е в главата нон-стоп по писанията ти- то са тройки, четворки... а и на лични ми беше писал доста освободени неща, от което, не ми стана приятно... не знам, може би си просто сексист - не обичаш жените и затова си доста вулгарин.



Тема Хич не помня какво съм ти писалнови [re: Lalara]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано10.05.07 16:04



Много са ми кореспондентките, не мога всичко да помня.

Сексът ми е нон-стоп в писанията ми? А, стига, деее! Посмали малко!

Питах те ясно и точно, а ти въртиш опашка и не отговаряш. Как четеш мислите на мъжете? Или те сами ти казват право в очите?

Не че няма мъже-сексуални маниаци, ама ти заявяваш ВСИЧКИ мъже. Аман от такива обобщения.

И ако съм предлагал тройки, четворки, то това е било в контекста на разговора, мила моя, недей да ми изопачаваш думите. Глупости пак дрънкаш: "не обичаш жените и затова си доста вулгарин."

Ами, как да не съм вулгарен с такива, като теб? Що ли не ти *** ****** ! Баси умотворението!



Тема Тя темата е същата,нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано10.05.07 16:58



жалко че не забелязваш.



Тема Не бой се,нови [re: ariel$$]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано10.05.07 17:00



както вече ти писах - ти си изключение изглежда.
Основното квичане от женския лагер е че мъжете не поемат ЦЯЛАТА отговорност за каквото и да било. Да се тълкува както иска





Тема Re: Тя темата е същата,нови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано11.05.07 12:09



Забелязвам само, че разглеждаш почти всяка тема от някакви сексистки позиции, които правят стремежът към обективност невъзможен, а добронамереността- незабележима. И че имаш нещо общо с писача на оферти за секс с бившата чрез СМС- цинизма.
Колкото до това, че си нямал необходимост да се разведеш, за да... бла- бла- бла..., би било по- добре да не го обсъждаме. Това, че бракът ти е оцелял на базата на солидни компромиси от твоя страна, доколкото знам, не може постоянно да се развява като знаме. Това е просто твоят избор, надявам се най- добрият възможен, но няма общо с конкретния случай.





Тема Тонови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано11.05.07 13:52



брак без компомиси няма.
Ако ти пречат сексистките позиции - препрочети дедо Фройд





Тема Re: Тонови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано11.05.07 13:56



Искаш да кажеш, че благодарение на Фройд, вместо да си обясниш психологията на жената, все по- малко я разбираш?



Тема Искам да кажанови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано11.05.07 14:19



че си правиш свободни съчинения - сигурно няма какво да правиш и скучаеш.
Не ми пука за женската психология - ако трябва да съм честен.



Тема Re: А защонови [re: Oбъpkaнa]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано11.05.07 14:50



Знаеш ли... даже и проститутките си подбират клиента и отказват, ако не го харесат, или вдигат тарифата двойно и тройно.
Отрежи му главата до кръста, обърни се и не поглеждай назад.



Тема Re: Покана за секс!нови [re: Oбъpkaнa]  
Автор kuhata leika (гальовница)
Публикувано11.05.07 15:07



Тъжното е, че много мъже очакват такава реакция, а именно да скочиш от възторг и да литнеш при него..т.е. само това си чакала и щом щракне с пръсти и си готова..Всичко горенаписано от този очарователен клуб, надявам се ще те накара да повярваш в себе си и да се освободиш от лошите мисли.Успех от мен!

Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!


Тема Re: Искам да кажанови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано11.05.07 16:28



Това, последното, нямаше нужда да го споменаваш- то личи от километри.

Мисля, че и твоите интерпретации "по Фройд" са доста свободни, но както и да е...
Между другото, не, никак даже не скучая. Това, че си комуникирам с теб, не бива да те заблуждава в обратното.

Редактирано от PipilotaViktualija на 11.05.07 16:28.



Тема Ех, Матросов, Матросов...нови [re: ASSASSlN]  
Автор Chromanin (загадка)
Публикувано11.05.07 17:56



Ми тъй де, баси и подхода! Вместо извинявай, сгреших, не си ли склонна да размислиш и прочие - айде да се изчукаме!... Просто си го заслужава.

Ако всичко ви е ясно, изобщо не сте ме разбрали.


Тема Хич не смейнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано14.05.07 13:41



да се редактираш


Моите интерпретации по принцип са доста свободни.



Тема Re: Хич не смейнови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано15.05.07 09:51



Остава ми да редактирам твоята почти изящна словесност и свободните ти интерпретации "по Фройд".





Тема Re: Покана за секс!нови [re: kuhata leika]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано15.05.07 10:11



А жените да не би да очакват нещо различно? Да оставим настрана разведените и да погледнем по-общо на нещата. Склонна ли си да дадеш някакъв приблизителен процент на жените, които смятат, че могат да вкарат в леглото си всеки мъж?

По-добре е да си самотен сам, от колкото да си самотен с някого. Английска поговорка.


Тема Няма да си женсконови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано15.05.07 12:06



ако не е твоя последната дума, нали ?





Тема Re: Няма да си женсконови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано15.05.07 12:44



Женско съм си пък и последната дума ще е моя! Точка.





Тема Ще е,нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано15.05.07 15:47



но е редно да получа компенсация.
Например - поглед през ключалката ?





Тема Re: Ще е,нови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано16.05.07 09:21



Воайор такъв! Един поглед през ключалката е възбуждащ, ама крайно недостатъчен!





Тема Re: Покана за секс!нови [re: Oбъpkaнa]  
АвторSUCK_lT (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 12:43



***
____________
Глупостите не са за този клуб!

Редактирано от Moan на 16.05.07 13:14.



Тема Все отнякъденови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано16.05.07 17:05



се започва, нали ?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.