Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:48 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Покана за секс!нови [re: Oбъpkaнa]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано09.05.07 01:56



А длъжна ли си да приемеш и ако си длъжна защо?



Тема А защонови [re: Oбъpkaнa]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано09.05.07 14:06



ти е гадно ?



Тема Re: А защонови [re: jamie]  
АвторOбъpkaнa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 14:20



Ами защото наистина не ме покани някъде да се видим ... а ми прати СМС с директен въпрос.



Тема Re: А защонови [re: Oбъpkaнa]  
АвторЛюбoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 14:46



Човекът търси конкретни отговори на конкретни въпроси. Може да се занимава с математика - плюс и минус



Тема Аха,нови [re: Oбъpkaнa]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано09.05.07 14:58



да разбирам че реално си обидена заради липсата на увертюра ?
Т.е. проблема не е в това че те е изоставил някога заради друга ?



Тема Re: Аха,нови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано09.05.07 15:19



Извини намесата ми, ама смяташ ли, че звучи като голям комплимент за времето, в което са били заедно, че в един момент, съвсем делово, човекът предлага едно чукане? Обикновено мъжете, които запазват някакво уважение към бившите си приятелки и скътват някой и друг романтичен спомен, не постъпват така. Такова предложение звучи доста омерзително, освен ако ти не мислиш, че по принцип всяка покана за секс трябва да звучи на една жена като голям комплимент.
Не говорим за случай, в който двама бивши, случайно или не, се виждат и по някакъв непринуден начин, сантименти по общото минало и прочие, вземат, та се пожелаят.



Тема Шъ мъ извинявашнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано09.05.07 15:24



ама цялото това превземане ми намирисва на поостарял морал.
Секса отдавна не е "награда за добро поведение".



Тема Re: Покана за секс!нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано09.05.07 15:27



М-м-м, много ми харесва това, което си написал. Напълно одобрявам. Ще го имам предвид

, особено ако позабравиш бившата...



Тема Re: Покана за секс!нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор Lalara (точна)
Публикувано09.05.07 15:32



Много си прав и независимо каква е целта все пак. Защото в погледите на мъжете винаги прочитам едно и също...секс, секс и пак секс...



Тема Ни тъ извиняваъм,...нови [re: jamie]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано09.05.07 15:40



... щото не става дума за това, че сексът трябва да е награда за еди какво си. Става дума за малко уважение, деликатност и възпитание. Съжалявам, ако за теб покана чрез СМС за едно чукане към жената, която на всичкото отгоре си и зарязал преди време заради друга, ти звучи съвсем в реда на нещата. Не че е кой знае какъв скандал, но е, най- малкото, много тъпо. Хубавата страна на нещата е, че изоставената в случая поне може да се увери, че този мъж изобщо не си заслужава страданията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.