Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Не разбирам...  
АвторHepaзбиpaщ (Нерегистриран)
Публикувано06.05.07 20:44



Днес беше именният ми ден.
Получих много поздравления, включително и от хора, с които не поддържам контакти, но преди 2-3 години съм работил с тях.

Само от жената, с която живях много дълго, не получих поздравления.
Тя в момента живее с друг мъж.
Аз я поздравих за 1-ви март, за 8-ми март, на Цветница.

Не разбирам нейното поведение.
А , вие?



Тема Re: Не разбирам...нови [re: Hepaзбиpaщ]  
Автор mirksa (непозната)
Публикувано06.05.07 20:55



може ли лошо възпитание...може би не й и стигнала смелост...много варианти- не го мисли



Тема Няма и да разбереш!нови [re: Hepaзбиpaщ]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано07.05.07 07:22



Колкото аз разбрах ЗАЩО за 12 години нито един път НЕ ме покани на рождения ден на сина НИ, толкова и ти ще разбереш.





Тема Re: Не разбирам...нови [re: Hepaзбиpaщ]  
Авторeдин (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 08:56



Е аз бях в подобна ситуация на теб.Само че дори когато и пращах поздрави за рожденият и ден, тя четеше смс-а , но не ми отговаряше. Липса на всякакво възпитание, а може и много силна омраза, незнам.



Тема Re: Не разбирам...нови [re: Hepaзбиpaщ]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 09:06



Може ли със закъснение да те поздравя за именният ти ден?
Пожелавам ти да си жив и здрав и щастлив, а също й да срещнеш другата - по-добрата, с която ще се чувстваш добре!



Тема Нито е омраза,нови [re: eдин]  
Автор XeйЖивoт! (реактивна)
Публикувано07.05.07 09:20



нито е липса на възпитание; май по-лесното е другият да се обвинява, вместо да го Разбереш

и да приемеш факта на раздялата. Твърде е възможно отсрещният просто да иска да приключи тази връзка и да смята, че ако ти отговори или те поздрави - това ще се изтълкува неправилно от твоя страна...
Впрочем аз мразя да получавам такива поздравления и смс-и - честно казано, не знам как да реагирам на подобни "мили" жестове. Хм, бе отдавна подозирам, че не са ме били достатъчно, та да ме възпитат добре!

П.П. Абе хора, айде проявете малко въображение с тия никове - омръзна ми да чета постинги от Никой, Някой, Еди кой си, Някоя си, Една, Един, Някоя и още камара безлични местоимения... Дори Пешо, Гошо, Тошо, Пенка, Ценка ми звучат далеч по-добре!

Ако не се радвате на нещо, спрете да го правите!

Тема Re: Не разбирам...нови [re: Hepaзбиpaщ]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано07.05.07 09:49



Честит имен ден! Да ти е живо и здраво името!
Опитай се да приемеш, че двамата гледате по различен начин на вашата раздяла. Определено би ми било неприятно да получа смс от бившия си съпруг. Той имаше своя шанс. Сега сме разведени. Аз живея с друг мъж и нямам желание миналото да се бърка в настоящето.



Тема Re: Нито е омраза,нови [re: XeйЖивoт!]  
АвторEвлorи (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 10:11



Може би имаш право!



Тема нонови [re: XeйЖивoт!]  
АвторEвлorи (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 10:14



да те питам , щот гледаш доста реално на нещата.
А ако кажем , че съм пратил смс за РД , обаче на номер, който да кажем от 6 месеца се води заменен поради нов партньор и получавам отчет че съобщението е прочетено от другата страна ? Какво говори това, според теб ?



Тема Добре, де! Да поздравявам ли бившата занови [re: XeйЖивoт!]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано07.05.07 10:19



рождени и именНи дни? (Защо е "рожден ден" ---> "рожденик", а "имен ден" ---> "именНик" ?)

"Твърде е възможно отсрещният просто да иска да приключи тази връзка..." Хм, ай кажи ми аз какво да правя като положението при мен е обратно? Аз не искам никакви контакти, пробвах няколко пъти да НЕ я поздравя, ама на следващия ден ме кани да се видим на кафе. Със сина. Спекулира, изнудва ме...

Уф, карай!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.