Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:59 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Здравейте мили!нови  
Автор mirksa (непозната)
Публикувано06.05.07 01:25



Преди няколко месеца пуснах тази тема
http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=razvod&Number=1946142971&page=&view=&sb=&vc=1

Няколко дни след това мъжът ми получи инсулт-тежък, хеморагичен.....Аз естествено, обещах пред Бога, че ще направя всичко само да оцелее...Оцеля. Не се отделях от него за миг:масажи, рехабилитации, посещения при лекари....Цялата грижа и нежност на коят осъм способна (а аз мога много в това отношение)На втория месец (той вече беше 90% възстановен) тръгнах на работа- ново място, нови хора, нова материя-трябваше да се доказвам.Доказах се....И се почна.....Крадяла съм му парите (първите месеци давахме от 100 до 200 лв на седмица за лекарства, санаториуми и изследвания)...Нищо не съм направила за него, щял да ми направи живота черен....ДЪржанието му към големия ми син стана грубиянско (меко казано)..ОТ три месеца издържам семейството, той прибира своите доходи...Казват, че след инсулт хората се променят, но той е страшно адекватен, когато трябва да върши негови си неща....За секс и нежност дума не става (всъщност последното липсва вече години)....
Започнах да работя и в събота, за да увелича доходите си -вбеси се..обажда ми се и ме лъже, че детето е болно, за да се прибера....
И така осем месеца!


КАзах - БАСТА!
Не иска да си тръгне. Поне прибира и гледа малкия, докато съм на работа....
Харесах си един мъж (позволих си)...Но какво ли очаквам - на 30 години с две деца от различни мъже...ходи обяснявай, че нямаш сестра....Чувствам се почернена и сякаш ме е срам, макар че дори аз се изумих от силата си, която не знаех, че притежавам...Чаровна съм - със страхотни зелени очи, миньонче - 47 кг И какво от това...Страх ме е, че освен сексуална връзка друго няма да се получи...а имам нужда от топлина и щастие....
Всъщност аз съм щастлива, защото имам две прекрасни деца....
На всичкото отговоре и компа ми гръмна, та бях откъсната от света!
Изплаках си мъката Не бъдете строги!
Достойно се завръщам във вашите редици!

Редактирано от mirksa на 06.05.07 01:25.



Тема Re: Здравейте мили! [re: mirksa]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано06.05.07 02:36



Първо здрасти и добре дошла. Темата ти ще чета след малко. Как си и защо не спиш по никое време?





Тема Re: Здравейте мили!нови [re: mirksa]  
Автор mirksa (непозната)
Публикувано06.05.07 13:22



Исках да напиша мнение, а излезе тема (сега пък мнението, на което исках да отговоря го няма), както и да е...
Това, което приключва в момента не е официален брак, но това няма голямо значение за мен- чуството е същото....
Сякаш съм с диагноза!





Тема Re: Здравейте мили!нови [re: mirksa]  
АвторMnenie (Нерегистриран)
Публикувано06.05.07 14:32



razkarai tapanara
kakvo znachi ne iska da si hodi
izgoni go - ima nachini i zavedi delo za prisajdane na roditelskite prava na deteto na teb i za izdrajka
inache sa po ravno
ne stiga che si mu pomagala ami i te tormozi



Тема Девойко мари хубава!нови [re: mirksa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.05.07 15:10



Той се е възстановил- това добре. Ама вече сме май, пък доколкото разбрах той по-ранко е оздравял. Явно това не е човек, дето се учи от живота. Зарежи го да си го живее, както иска и колкото му даде Господ и стига се прави на Доктор Куин.





Тема Re: Здравейте мили!нови [re: mirksa]  
Автор flicka_an ((Flicka))
Публикувано06.05.07 15:24



Разбира се, че ще можеш да си щастлива...няма да си нито първата, нито последанта с деца и нов любим човек! Та ти си само на 30!

Стига да се стигне до окончателна раздяла де....

Рационален съвет: за парите поставяш въпроса ребром: прави се семеен бюджет, пропорционално на дохода се правят вноски за него, а останалото харчете/ пестете както искате! Няма да се убиеш от работа заради него де! А времето ти с децата, къде отива като работиш и в събота?!?!



Тема Re: Здравейте мили!нови [re: Mnenie]  
Автор mirksa (непозната)
Публикувано06.05.07 16:49



Поне няма да се разправям за родителски права (нямаме официален брак)...издържка дори не искам...само спокойствие



Тема Re: Здравейте мили!нови [re: flicka_an]  
Автор mirksa (непозната)
Публикувано06.05.07 16:52



Разделих сметките на две и му представих фактурите и сумата (бяха се натрупали за три месеца), той плати една част- нямал пари, а доходът му е по-висок моя.
Преди малко ми връчи касови бележки, че е похарчил 60 лв за храна през месеца!



В събота съм до обяд, но няма начин- всеки лев ми е ценен...

Редактирано от mirksa на 06.05.07 16:53.



Тема Re: Здравейте мили! [re: mirksa]  
Авторwolf4e (Нерегистриран)
Публикувано06.05.07 19:28



Боже, не си вкарвай такъв автогол с подобно същество! Разкарвай го, докато е време!
Ако не ти е първото подобно попадение, наистина можеш да се тревожиш, чи имаш заболяване - синдромът на "спасителката в ръжта". Ненужно, безсмислено, и адски неблагодарно занимание е да спасяваш хора, които не искат да бъдат спасявани, а само да имат под ръка някой, когото да тормозят.
ПП Как така да не можеш да го изгониш - чие е жилището?



Тема Re: Здравейте мили! [re: wolf4e]  
Автор mirksa (непозната)
Публикувано06.05.07 19:36



Жилището е на мои роднини....Днес не се сдържах и направо му изкрещях да се маха....сега е мил и любезен






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.