Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:33 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Здравйте хора!Аз съм нов.  
Автор ganzneu (majareta grande)
Публикувано29.04.07 11:02



Привет на всички огорчени от живота.Първо искам да изкажа специални благодарности на Marygold_vn затова, че ми каза за съществуването на този клуб.Поздрави и на всички ,които присъстваха на срещата във Варна.За себе си искам да кажа ,че съм на 36 г.и от 6 месеца съм разведен.Имам син на 9 години и си го гледам аз.Много тежко преживях проблемите със бившата ми съпруга.То не бяха безсънни нощи,хапчета със зелена рецепта,рев абе гадост от всякъде.Целият ми живот се обърна наопаки.Това, което ме крепеше,това което ми даваше сили и стимул за живот беше семейството ми.А вече го няма.Сега вече не вземам хапчета и не плача,но не съм същия както преди.Нещо се изроди в мен.Не съм предполагал, че един развод може да промени човек тотално.Или може би е временно?Незнам още,но определено искам да съм си както преди.Няма да ви отегчавам повече.Исках просто да се представя и да кажа нещо за себе си.Успех на всички!



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Автор Karysima (къдрокоса)
Публикувано29.04.07 12:47



Здравей, нов такъв един! :) Аз не съм огорчена и отчаяна от живота, но ти казвам: привет!





Тема Привет!нови [re: ganzneu]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано29.04.07 14:58



Добре си ни заварил...
Разводът е голяма промяна и като такава тя изчерпва ресурсите ни за адаптация, за щастие временно.
При хора при които адаптацията е недостатъчна, настъпват депресии, неврози, различни соматични / телесни/ оплаквания, обострят се хронични заболявания, на които преди не сме обръщали внимание
Накратко - когато умът и душата ни боледуват, тялото също не остава защитено.
След като при теб е отминал периода на най-силната депресия, на" черната дупка" , сега следва едно по-спокойно време, в което старите изпепеляващи чувства донякъде ще ти липсват, но от друга страна ще се чувстваш по-добре без тях и ще гледаш на света и на себе си дистанцирано - почти като страничен наблюдател, който е сложил черни очила - цветовете няма да са ярки, по скоро бледи оттенаци.
Не се опитвай да се връщаш насила към старото си " аз" - защото наистина си променен и то както ще се убедиш по-късно - за добро.

Това е време на покой и безветрие...
Имаш нужда от него - използвай го за да стегнеш кораба, защото скоро пак ще задуха попътен вятър и трябва да си готов!



Non nova, sed nove.

Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Автор бeф (непознат)
Публикувано29.04.07 16:45



Привет! Не влизаш на лошо място!


А в живота кураж и вярвай в себе си!



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано29.04.07 16:53



Как да нямаш семейство бре?! Имаш си - просто е намаляло с един член:) това в кръга на шегата, ама ако и сина ти не беше при теб?!!!!! Аз малко повечко съм разведен и успях да не посегна на хапчета с цената на много психически и физически терзания....а това за загубата на смисъла ми е ясно! Не че съм изплувал напълно, ама поне започнах да се опитвам отвреме навреме да "плувам":) Раздавал си нещо истинско от себе си и затова си така...ще мине малко време или повечко и пак ще се сафирясаш и ще видиш, че може да е било и за добро...знае ли човек? Предишния никога няма да бъдеш, ама ако успееш да си истински значи всичко е ОК! Успех с терзанията и т.н., ама когато ти е най- зле си помисли, че точно в тоя момент на отсрещната страна не и дреме!



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: Karysima]  
Автор erodita (непознат )
Публикувано29.04.07 17:40



брато, днес разбрах,че жената си има друг.Май ме чака развод така че дай идея как да преодолея раздялата, хапчетата помагат ли?



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: erodita]  
Автор ganzneu (majareta grande)
Публикувано29.04.07 18:13



Здравей братко по съдба,незнам дали ме питаш сериозно,но това което ми казваш е ужасно.Хапчета ли?Аз ги пиех по скоро за да мога да спя.Аз такава трагедия не бях изживявал.Толкова си харесвах и обичах жената и като разбрах че има любовник и то от доста време.И естественно аз научих последен.Пред очите ми бяха винаги тя и той.Как се прегръщат,целуват и как правят секс.Само това ми беше в главата.Искам да ти кажа че аз толкова обичх жена си ,че и дадох втори шанс.Опитахме още една година ,но не беше същото.Искам още да ти кажа, че не съжалявам за това че опитахме да заживеем отново.Така знам ,че съм направил всичко възможно да си спася семейството.Ако не го бях направил ,сега сигурно щях да се виня.Опитай и ти ако можеш.Не бързай с развода.Особенно ако имате деца.Опитай да си задържиш жената.Но я попитай какво и е липсвало когато е била с тебе,че си е хванала гаже.Моята бивша жена нямаше отговор на този въпрос.Каквото и да ти кажа,за рогоносци като нас лекарство няма.Сега и да ти казвам ,че трябва да се разсейваш по някакъв начин е безсмисленно.Ще трябва да го изстрадаш.Поне при мен беше така.Стискам ти палци и не унивай.



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано29.04.07 19:59



Я виж хората как иронизират.





- - - -



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано30.04.07 09:41



Аз съм от тези, за които бракът беше изпитание, а разводът облекчение. Пожелавам ти пак да намериш баланса със себе си . Добре си се пръседенил към клуба!



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ariel$$]  
Авторspring (Нерегистриран)
Публикувано30.04.07 10:27



zdraveite razvedena sam ot mart 2006 imam detence na 2.5 g .mnogo trudno prejiviah razvoda makar i da niama6e 4ak takiva gore6ti 4uvstva mejdu men i biv6ia.vse o6te sam sama ot4aiana sam 4e niama da nameria dobar 4ovek za sebe si i malkata razbira se.jiveem v tap i provincialen grad=ako niakoi iska da mi pi6e v skype- alexa20071.celuvki badete zdravi




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.