Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:49 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Здравйте хора!Аз съм нов.  
Автор ganzneu (majareta grande)
Публикувано29.04.07 11:02



Привет на всички огорчени от живота.Първо искам да изкажа специални благодарности на Marygold_vn затова, че ми каза за съществуването на този клуб.Поздрави и на всички ,които присъстваха на срещата във Варна.За себе си искам да кажа ,че съм на 36 г.и от 6 месеца съм разведен.Имам син на 9 години и си го гледам аз.Много тежко преживях проблемите със бившата ми съпруга.То не бяха безсънни нощи,хапчета със зелена рецепта,рев абе гадост от всякъде.Целият ми живот се обърна наопаки.Това, което ме крепеше,това което ми даваше сили и стимул за живот беше семейството ми.А вече го няма.Сега вече не вземам хапчета и не плача,но не съм същия както преди.Нещо се изроди в мен.Не съм предполагал, че един развод може да промени човек тотално.Или може би е временно?Незнам още,но определено искам да съм си както преди.Няма да ви отегчавам повече.Исках просто да се представя и да кажа нещо за себе си.Успех на всички!



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Автор Karysima (къдрокоса)
Публикувано29.04.07 12:47



Здравей, нов такъв един! :) Аз не съм огорчена и отчаяна от живота, но ти казвам: привет!





Тема Привет!нови [re: ganzneu]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано29.04.07 14:58



Добре си ни заварил...
Разводът е голяма промяна и като такава тя изчерпва ресурсите ни за адаптация, за щастие временно.
При хора при които адаптацията е недостатъчна, настъпват депресии, неврози, различни соматични / телесни/ оплаквания, обострят се хронични заболявания, на които преди не сме обръщали внимание
Накратко - когато умът и душата ни боледуват, тялото също не остава защитено.
След като при теб е отминал периода на най-силната депресия, на" черната дупка" , сега следва едно по-спокойно време, в което старите изпепеляващи чувства донякъде ще ти липсват, но от друга страна ще се чувстваш по-добре без тях и ще гледаш на света и на себе си дистанцирано - почти като страничен наблюдател, който е сложил черни очила - цветовете няма да са ярки, по скоро бледи оттенаци.
Не се опитвай да се връщаш насила към старото си " аз" - защото наистина си променен и то както ще се убедиш по-късно - за добро.

Това е време на покой и безветрие...
Имаш нужда от него - използвай го за да стегнеш кораба, защото скоро пак ще задуха попътен вятър и трябва да си готов!



Non nova, sed nove.

Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Автор бeф (непознат)
Публикувано29.04.07 16:45



Привет! Не влизаш на лошо място!


А в живота кураж и вярвай в себе си!



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано29.04.07 16:53



Как да нямаш семейство бре?! Имаш си - просто е намаляло с един член:) това в кръга на шегата, ама ако и сина ти не беше при теб?!!!!! Аз малко повечко съм разведен и успях да не посегна на хапчета с цената на много психически и физически терзания....а това за загубата на смисъла ми е ясно! Не че съм изплувал напълно, ама поне започнах да се опитвам отвреме навреме да "плувам":) Раздавал си нещо истинско от себе си и затова си така...ще мине малко време или повечко и пак ще се сафирясаш и ще видиш, че може да е било и за добро...знае ли човек? Предишния никога няма да бъдеш, ама ако успееш да си истински значи всичко е ОК! Успех с терзанията и т.н., ама когато ти е най- зле си помисли, че точно в тоя момент на отсрещната страна не и дреме!



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: Karysima]  
Автор erodita (непознат )
Публикувано29.04.07 17:40



брато, днес разбрах,че жената си има друг.Май ме чака развод така че дай идея как да преодолея раздялата, хапчетата помагат ли?



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: erodita]  
Автор ganzneu (majareta grande)
Публикувано29.04.07 18:13



Здравей братко по съдба,незнам дали ме питаш сериозно,но това което ми казваш е ужасно.Хапчета ли?Аз ги пиех по скоро за да мога да спя.Аз такава трагедия не бях изживявал.Толкова си харесвах и обичах жената и като разбрах че има любовник и то от доста време.И естественно аз научих последен.Пред очите ми бяха винаги тя и той.Как се прегръщат,целуват и как правят секс.Само това ми беше в главата.Искам да ти кажа че аз толкова обичх жена си ,че и дадох втори шанс.Опитахме още една година ,но не беше същото.Искам още да ти кажа, че не съжалявам за това че опитахме да заживеем отново.Така знам ,че съм направил всичко възможно да си спася семейството.Ако не го бях направил ,сега сигурно щях да се виня.Опитай и ти ако можеш.Не бързай с развода.Особенно ако имате деца.Опитай да си задържиш жената.Но я попитай какво и е липсвало когато е била с тебе,че си е хванала гаже.Моята бивша жена нямаше отговор на този въпрос.Каквото и да ти кажа,за рогоносци като нас лекарство няма.Сега и да ти казвам ,че трябва да се разсейваш по някакъв начин е безсмисленно.Ще трябва да го изстрадаш.Поне при мен беше така.Стискам ти палци и не унивай.



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано29.04.07 19:59



Я виж хората как иронизират.





- - - -



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано30.04.07 09:41



Аз съм от тези, за които бракът беше изпитание, а разводът облекчение. Пожелавам ти пак да намериш баланса със себе си . Добре си се пръседенил към клуба!



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ariel$$]  
Авторspring (Нерегистриран)
Публикувано30.04.07 10:27



zdraveite razvedena sam ot mart 2006 imam detence na 2.5 g .mnogo trudno prejiviah razvoda makar i da niama6e 4ak takiva gore6ti 4uvstva mejdu men i biv6ia.vse o6te sam sama ot4aiana sam 4e niama da nameria dobar 4ovek za sebe si i malkata razbira se.jiveem v tap i provincialen grad=ako niakoi iska da mi pi6e v skype- alexa20071.celuvki badete zdravi



Тема Здравей!нови [re: spring]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано30.04.07 11:11



За първи път ли пишеш тук?
Добре дошла и на теб и дано скоро се почувстваш сред приятели и сродни души!


Ако се регистрираш това ще помогне, защото ще можем да ти пишем лични бележки, а и ще те отличаваме от останалите... всеки си има своя история, която заслужава да бъде разказана.

Non nova, sed nove.

Тема Градътнови [re: spring]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.04.07 14:39



изглежда е Силистра, alexa20071 е Скайп ИД.



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Авторganzalt (Нерегистриран)
Публикувано30.04.07 16:42



aми понякога ни крепят илюзии, понякога се сриваме от истината.............
и понякога ......дори сме благодарни на второто





Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzalt]  
Автор ganzneu (majareta grande)
Публикувано30.04.07 17:41



Абсолютно си прав.Сега се замислям,че на истина съм живял с илюзиии. Незнам как разсъждават другите хора,но ако нямаш дом,жена(мъж),деца какво правиш?Цял живот сам като скот ли?Толкова бях щастлив ,че го имах всичко това.



Тема Ако нямашнови [re: ganzneu]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано30.04.07 17:54



... всичко изброено - просто почваш отначало да го градиш.
И така до три пъти може. После животът свършва и ни е все едно.

Non nova, sed nove.


Тема Re: Привет!нови [re: MamaNetty]  
Автор ganzneu (majareta grande)
Публикувано30.04.07 18:11



Много вярно Мамо Нетти,само незнам дали промяната на моето "аз",както казваш е за добро.Не го чувствам така.Променен съм ,но не в положителна насока.Затова казах , че искам да съм както преди.Дано да духне вятър час по-скоро,че съвсем ще се изродя.Искам пак да виждам цветно(макар ,че сензорите ми нещо се притъпиха).Всичко се поставя под съмнение всичко се премисля на 100%.И следва един страх и една несигурност.Как да кажа,че промяната е за добро?И от всичко това което казах,трупам само негативизъм.


И тук искам да благодаря на всички за топлото посрещане в клуба.



Тема Re: Ако нямашнови [re: MamaNetty]  
Автор MaмaMъpмopaнa (непознат )
Публикувано30.04.07 18:19



Абе то лесно звучи това просто почваш отначало да го градиш
Само дето на практика не е толкова лесно, или поне не винаги. Аз си мисля вече, че човек трябва да живее бързо. Като ще се скапва, да се хвърля бързо, да си продължиш тоя нов живот максимално бързо. Щото като се замотаеш в близане на рани и лекуване на разбити сърца, става още по-голямо мазало. И вместо да си живееш човешки, продължаваш да си тракаш клавишите и да си мислиш, че света е в нета

Това си важи за мен де, да не ми скочи сега някой.



Тема Re: Ако нямашнови [re: MamaNetty]  
Автор ganzneu (majareta grande)
Публикувано30.04.07 18:20



Ама никак не ми харесва тази игра-тука има ,тука нема.Не съм и фен.И така докато си играя на тука има ,тука нема, живота ми минал.Искам остатъка от него да го изживея спокойно.Не искам втори път да страдам отново.Това ще ме довърши съвсем.Па не дай си Боже трети път.Не ми се мисли.



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Автор _69_ (***)
Публикувано30.04.07 18:32



Е ти пък.На всеки се случва да има подобно разочарование.Не виждам нищо странно.

Нема да се пУашиш , оти ке ти мине.



Тема Re: Ако нямашнови [re: ganzneu]  
Автор MaмaMъpмopaнa (непознат )
Публикувано30.04.07 18:34



Хм, чета одеве поредното списание дето реших да го пробвам става ли да си давам парите за него, та ето какво пише в интервюто с някакъв индиец /цитирам по смисъл/. Човек се развива, когато е на кръстопът. Когато си мисли, че има и е постигнал всичко което желае, човек спира да се развива.
Та ако е вярно това и отчитайки култа към това "човек да се развива", излиза, че трябва да сме коленопреклонно благодарни за провалени семейства, връзки, разбити мечти, за това че сме поставени пак на стартовата линия. Хм, нещо не ми е по сърце особено, лично на мен. От друга страна, понякога май наистина съм благодарна, че това ми се случи. Не мога да посоча с пръст защо точно, но ... в светлите моменти имам усещането за една нова свобода, която никога през живота си не съм изпитвала. И си мисля, че когато приема наистина реалността и някои факти от нея, тогава ще мога наистина да живея живота си пълноценно, а не като време докато се случи нещо, което непременно трябва да се случи, щото такива са ми били плановете на 16г.



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Авторganzalt (Нерегистриран)
Публикувано30.04.07 20:48



живеят търсейки, живеят с надежда, живеят следвайки мечтите си

ти друга алтернатива знаеш ли?
потърси новото си щастие непредубедено



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Автор terracot (минаващ)
Публикувано30.04.07 20:50



Здравей!

И аз скоро ще стана на 36, и горе-долу тогава ще станат 6 месеца от разпадането на моето семейство, което дотогава мислех за много хубаво. Позната ми е мъката, която описваш, макар че моето безсъние трая броени дни.

Тук е много хубаво, прекрасно е, че си намерил този клуб.

Никога няма да си както преди, даже и да не бяха се случили драматичните ти събития, пак нямаше да си същия, нито другите ще сме същите.



Напред!



Тема Re: Привет!нови [re: ganzneu]  
Автор jovana75 ()
Публикувано30.04.07 22:10



може да те засегна, но по-добре истината. една от причините за раздялата ви сигурно е това, че си живчл чрез тях. Всеки има нужда от лично пространство. Живеи за себе си, даваи им любов, но буди самостоятелна личност. Иначе е много задушаващо



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано01.05.07 01:18



Никой тук не е както преди....въпросът е дали ще заживееш в мир с новото си аз...май е въпрос на време и на усилия. То е и въпрос на подкрепа, а тук ще я намериш - със сигурност!

Terror incognita


Тема Виж,нови [re: ganzneu]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано01.05.07 10:35



разбирам те какво ИСКАШ и съм съпричастна с теб - защото желанието ти е съвсем човешко и всички сме го изпитвали.
Но както казва една поговорка - кучето скача според тоягата.
И в реалността е важно, не какво на теб ти се иска, а какво можеш.

А съгласи се, че най-доброто което МОЖЕШ да направиш сега е да започнеш от начало да градиш. Няма връщане назад, а каквото можеш да спасиш от миналото вече си го спасил.
Така че се огледай и направи първите малки крачки в положителна посока.

Е, не е казано че ще е лесно... но то и първият път като си градил не е било лесно, иначе нямаше сега да страдаш по загубеното, нали?

Знам, че няма да ми повярваш сега, но дори тази " лоша промяна", която настъпва в теб не е изцяло за лошо.
Всъщност защо не пуснеш една нова тема за това, какво конкретно се е променило към лошо - в характера, личността и ежедневието ти след развода?
С акцент на настоящето, а не на миналото...

Може да се изненадаш много от отговорите на клубарите - и от тяхните решения на идентични проблеми.
Надявам се , че междувременно не си се пропил или захванал с наркотици - защото това не е промяна, а по скоро опит за се замаяш до степен, че да се откажеш от промени.

Non nova, sed nove.


Тема Права си, разбира се.нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано01.05.07 10:45



Животът, и особено - хубавото в живота, е извън нета.

Нетът е като огледало - най често ни служи да се огледаме и самопреценим, преди да отворим нова врата в живота си. Понякога го ползваме да заместим реални приятелства, връзки и общуване, което е чудесно начало за търсене на същото и извън нета.
А доколкото те познавам / доста повърхностно, уви/, при теб служи също да те отрезви - така че да не се замотаваш излишно дълго "в близане на рани и лекуване на разбити сърца".
Идваш тук - бием ти два шамара и се оправяш...



Non nova, sed nove.

Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Автор charli5 (непознат )
Публикувано01.05.07 11:34



Здравей..не зная как ще прозвучи това..нищо не е същото както преди. Ако си превърнал някой в свое слънце..после не се свиква с отсъствието му. свиква се привидно. разбираш нечие значимо присъствие едва в неговото отсъствие..искам да мога да се усмихвам. не се получава.





Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Автор lf_l_knew (непознат )
Публикувано01.05.07 15:46



Здравей и във виртуалното пространство. И аз се включвам в клуба, защото като теб чувствам, че тук можем да срещнем истински приятели и разговаряйки с тях да се уверим, че нашите случаи не са уникални. На срещата във Варна се видяхме с изключително позитивни хора, начело с мама Нети, които някак си са успели да се справят с живота си след развода. И ние ще излезем от настоящия емоционален стрес.



Редактирано от lf_l_knew на 01.05.07 15:52.



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: lf_l_knew]  
Автор spring1977 (непознат )
Публикувано01.05.07 16:32



zdraveite ve4e se registrirah po savet na mama Netty.naistina se nadiavam da nameria priateli sred vas i srodni du6i.mnogog e trudno kogato si sam osobeno s malko detence no jivota si prodaljava samo deto tia da6teria mi 4esto po4na da me pita kade e tati ve4e razbira na 2.5g e vse ia laja na rabota e iavni i lipsva e vijda go 1 pat v sedmitsata no ne i e dostata4no moje bi.ma4no mi e priateli kak da postapia s malkata kakvo da i obiasnia



Тема Re: Права си, разбира се.нови [re: MamaNetty]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано01.05.07 16:53



Идваш тук - бием ти два шамара и се оправяш...

Дааааааааааааа! Това ще си го ковна някъде!
Само да знаеш колко си права



Обещавам като дойда към Варна пак, да ти се обадя за едно кафе



Тема Здрасти!нови [re: lf_l_knew]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано01.05.07 19:35



Много се радвам да те видя "облечена" в този хубав ник!
Добре си дошла "озадачена "!



Non nova, sed nove.

Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: charli5]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано01.05.07 19:38



ТАка е, уви.
Не можеш да заместиш слънцето с луната.



Тема Re: Привет!нови [re: jovana75]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано01.05.07 19:40



Нямах нужда от лично пространсктво. Тя също.
Тя и децата бяха смисълът на моя живот.



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: :))))]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано01.05.07 19:43



ама когато ти е най- зле си помисли, че точно в тоя момент на отсрещната страна не и дреме!


Е, тук си абсолютно прав, гледа си кефа и оргазма и не й пука а теб.



Тема Не я лъжи.нови [re: spring1977]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано01.05.07 19:46



Може да е малка дъщеря ти, но по-добре истината, казана с подходящи думи, отколкото лъжа, която все повече ще те затруднява и ще подкопава доверието на детето в теб.
Кажи и - тате го няма, защото вече живее другаде - има друга къща.

На въпроса защо живее другаде - най добре отговори, защото вече не иска да живе е с мама, понеже не я обича и двамата не сме щастливи заедно.
Но тате, много обича теб, затова ще идва да те види, а и ти ще ходиш при него - в неговия дом. Понякога големите хора се разделят, но мама и тате винаги ще са ти мама и тате, няма да те оставят и ще те обичат.
Не говори много - кажи ясно и бавно изреченията, които си си намислила и след това и дай време да ги осмисли.
Ако не разбере от първия път - повтаряш същото и пак и пак...

С времето детето ще свикне, а и вероятно ще има и други мъже около теб - роднини, приятели... и дори нов съпруг някой ден - хора, от които тя също ще взема пример и вече няма да търси толкова баща си.
Децата попиват внимание и любов от всеки, не само от родителите си...

Най-добре пусни друга тема - само за себе си и проблема с детето, но на КИРИЛИЦА! Ще видиш и другите клубари как са постъпили в случаи като твоя.
Тук има , за съжаление, доста разведени млади майки.

Non nova, sed nove.


Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано01.05.07 19:49



Толкова бях щастлив ,че го имах всичко това.




Семейството и домът дават сила и сигурност. Всичко останало е безмислено.



Тема Re: Права си, разбира се.нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано01.05.07 19:51



Хм, практиката показва, че е несериозна.



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: lf_l_knew]  
Автор ganzneu (majareta grande)
Публикувано01.05.07 20:15



Здравей и добре дошла!Тук е пълно с добронамерени хора.Ще се убедиш.Ние с теб вече разговаряхме и няма да се повтарям.Но все пак-остави го.Нали знаеш,че насила хубост не става.Банално е но...



Тема Re: Виж,нови [re: MamaNetty]  
Автор ganzneu (majareta grande)
Публикувано01.05.07 20:56



Мамо Нети,добра идея ми даде.Ще пусна такава тема.Не съм се пропил и не се дрогирам

.Но аз повече на срещи няма да идвам.Щом ще ям шамари.Имайте късмет да ми посегнете.



Тема Да, никога не я лъжинови [re: spring1977]  
Автор terracot (минаващ)
Публикувано01.05.07 21:00



Няма какво да добавя към казаното от Мама Нети, само се присъединявам!

Никога, никога не е по-добре да излъжеш дребното същество. По-лесно е за момента, но правиш бели, които трудно се компенсират по-късно.

Успех! Мъничкото ще те разбере!



Тема Ей, чакай - не бягай от шамарите...нови [re: ganzneu]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано01.05.07 21:10



... то хич, не е сигурно на какво точно ще ти посегнем, ако идваш пак на срещи...мммммъъъъърррр



Non nova, sed nove.

Тема Re: Ей, чакай - не бягай от шамарите...нови [re: MamaNetty]  
Автор ganzneu (majareta grande)
Публикувано01.05.07 21:32



Ей , страшна си.С две думи ме кандардиса





Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 12:10



Ами да и съм забелязал, че се "сеща" за мен ако нещо и доскучее, има зор някакъв или нужда от съвет или пък да си поначеше егото, че все още ми се иска да се пробваме за нещо си. И как така обикновено това се случва, когато на мен ми предстоят приятни изживявания - тогава май на нея и става зле:)



Тема Хм...нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано02.05.07 15:30



Звучиш като комплексиран и много зависим от бившата си жена мъж ...

Е, тук си абсолютно прав, гледа си кефа и оргазма и не й пука а теб

Кажи ми, Алби, в прав текст - а ЗАЩО трябва да и пука за теб - дали си зле или добре емоционално?
Минали са 3 години / поне, както прецених от предишни постинги, може и повече/ откакто сте разведени!
Ти какво очакваш от тази - ОТДАВНА и ОТКРИТО дистанцирала се от теб жена?!!
Да мисли за теб, докато изживява оргазъм в прегръдките на друг мъж ли?

Това е ОТКАЧЕНО от твоя страна - него ли усещаш?!



Non nova, sed nove.

Тема Re: Хм...нови [re: MamaNetty]  
Автор бeф (непознат)
Публикувано02.05.07 16:13



Алби още боледува. Чудя се, дали преживява развода си като житейски провал, защото явно е успял в друго мъж или просто тази жена е била всичко за него твърде дълго.
Но той пилее силите си в това да наблюдава развитието на екс-съпругата си и изобщо не се интересува от себс си! Мисля, че не си струва да се спори с него, а ако е възможно да му се помогне да се измъкне от психо- дупката.



Тема Права си...нови [re: бeф]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано02.05.07 16:39



... за него - че пилее силите си.
Но все пак докато пише тук - ние сме негова среда и има смисъл да се спори и говори, защото друг начин да му се помогне няма.
Кой да му каже нещата в очите, като живее сам...?

Non nova, sed nove.


Тема Re: Хм...нови [re: бeф]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано02.05.07 20:07



[orangЧудя се, дали преживява развода си като житейски провал, защото явно е успял в друго мъж или просто тази жена е била всичко за него твърде дългоe]

И двете...



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.за албинови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор мaмчe ()
Публикувано02.05.07 20:16



Съвършенно прав си за слънцето и луната. Но защо не можеш да си представиш,че ти си бил луна за нея и сега тя е намерила своето слънце.

Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.


Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.за албинови [re: мaмчe]  
Автор(((: (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 20:19



А понякога от много слънце можеш и да слънчасаш!



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.за албинови [re: (((:]  
Автор мaмчe ()
Публикувано02.05.07 20:25





Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.

Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.за албинови [re: мaмчe]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано02.05.07 20:32



Много се обичахме. Създадохме първото синче по мое предложение, второто-по нейно.



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.за албинови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор(((: (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 20:39



Всички в този клуб сме обичали.



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.за албинови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор мaмчe ()
Публикувано02.05.07 20:41



Всички по любов се вземаме, а насила живееме.

Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.

Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.за албинови [re: мaмчe]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано02.05.07 20:53



Не живеехме насила, ние се допълвахме.
В някои моменти и двамата казвахме едно и също.

След май 2002 г. разбрах, че не знам коя е истината и къде е истината.

Сигурно и аз имам вина.
Един път ми каза-знаеш ли, толкова съм свикнала да разчитам на теб, че на моменти губя своята самостоятелност.
Може би съм прекалил с грижите.



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.за албинови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор((((: (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 20:57



А сега прекаляваш с мислите за нещо, което отдавна го няма.



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.за албинови [re: ((((:]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано02.05.07 21:11



Така е.
Но, не мога да забравя 20 хубави години от моя живот.
Най-хубавите. С любовта на моя живот.
Аз изпълних моето предназначение-създадхме, отгледахме, възпитахме и дадохме старт на нашите момчета.



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.за албинови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор мaмчe ()
Публикувано02.05.07 21:11



Ако си бил и в отношенията си с нея толкова омален колкото тук в клуба,чудя се как те е изтърпяла 20 години.

Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.

Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.за албинови [re: мaмчe]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано02.05.07 21:14



омален

Какво означава това?
Аз бях много весел и жизнен човек.

Но, стига сме дрънкали за мен.



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.за албинови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор мaмчe ()
Публикувано02.05.07 21:34



Но, стига сме дрънкали за мен.

Ако нистина спреш да дрънкаш за жената-чудо, ти ще направиш,най-щастливи, не само хората в клуба,но и себе си.



Надеждата умира последна,за да ни се изсмее в лицето.

Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.за албинови [re: мaмчe]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано02.05.07 21:37



Невероятна жена-и като визия и като човек.

Лека нощ.



Тема Не мога да не се намеся-алибинови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор ganzneu (majareta grande)
Публикувано02.05.07 22:22



Почти като моята история.Напълно те разбирам и подкрепям.Вярно е, че повечето не могат да ни разберат.И малко се ядосвам , като чуя някоя жена да казва -тоя е голям комплексар.Какво значи това?Ами ако трябва да бъда откровен,струва ми се че жените са по-големи комплексарки(цици,дупе,кг.)
И аз ,като тебе все още страдам,но не за бившата ми жена.Прежалих я.Мъчно ми е ,че го няма това на което най-много се радвах и това което най-много исках.Толкова е хубаво да имаш всичко в комплект-жена ,деца,дом.Виж,тежко е и гадно ,защото се чувстваш предаден от най-добрия си приятел.И аз много я мислих бившата,как е с оргазмите ,но като разбрах че вече за трети път си сменя задоволителя,ми дойде една гнусна просташка дума дето започва с к....
Никога не съм я наричал така,но тази дума я имам като мантра.Помага да знеш.Съчувствам ти.



Тема Re: Не мога да не се намеся-алибинови [re: ganzneu]  
АвторAлби (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 22:55



Дир-ът е отврат.

Така е, прав си. И аз понякога я наричам така. А, беше много свястна жена.



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Автор........ (Нерегистриран)
Публикувано03.05.07 08:11



Абе хора защо не искате да разберете, че една жена не става курва за няколко месеца или година.
Тя просто винаги е била такава, но добре се е прикривала, пък и с розови очила човек вижда по-добре.
За мен жена-курва е не само тази, която е готова да изневери при удобен случай, но и тая ,която в името на парите е готова на всичко.
Малко жени изоставят семейството си и тръгват през просото, повечето се мъчат да спасят и малкото останало от него.
Какво означава идеална жена според вашите разбирания?
Нещо не ми се връзват нещата между това, което пишете и идеалната жена?



Тема Здрасти и от меннови [re: ganzneu]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано03.05.07 11:37



Тооо, реално погледнато, хич не ми се ще да поздравявам нови хора в този клуб, ама станалото - станало. И аз на 36 се разведох. Синът ми беше във втори клас - почти колкото твоя. Много си приличаме, ама ти НЕДЕЙ да вървиш по моя път. Много прахоляк се вдига.

Мраво на Marygold_vn. Много готино маце, както и всички остали тук. Айде, споко, горе главата.



Тема Re: Разбрах те!нови [re: albi_rijav_kotarak]  
Автор бeф (непознат)
Публикувано04.05.07 00:49



Но сега какво? Ще се самоби4уваш до смърт, защото не си успял да задържиш една презадоволена и разглезена жена ли?
А ако помислиш пове4е за собственото си аз дали няма да си я върнеш...? А така както си и под ръка при всеки слу4ай на поискване без коментар ...
Алби! Готини свестни мъже, ако се уважавате сами пове4е ще ви уважават пове4е и тези, които оби4ате!



Тема Re: Разбрах те!нови [re: бeф]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано04.05.07 19:00



Готини свестни мъже, ако се уважавате сами пове4е ще ви уважават пове4е и тези, които оби4ате!

Това май важи за всички, мъже и жени поравно. Не мислиш ли?


Май от там трябва да започва всичко, на първо място уважение към самия себе си, след това и към останалите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.