Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:20 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Авторganzalt (Нерегистриран)
Публикувано30.04.07 20:48



живеят търсейки, живеят с надежда, живеят следвайки мечтите си

ти друга алтернатива знаеш ли?
потърси новото си щастие непредубедено



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Автор terracot (минаващ)
Публикувано30.04.07 20:50



Здравей!

И аз скоро ще стана на 36, и горе-долу тогава ще станат 6 месеца от разпадането на моето семейство, което дотогава мислех за много хубаво. Позната ми е мъката, която описваш, макар че моето безсъние трая броени дни.

Тук е много хубаво, прекрасно е, че си намерил този клуб.

Никога няма да си както преди, даже и да не бяха се случили драматичните ти събития, пак нямаше да си същия, нито другите ще сме същите.



Напред!



Тема Re: Привет!нови [re: ganzneu]  
Автор jovana75 ()
Публикувано30.04.07 22:10



може да те засегна, но по-добре истината. една от причините за раздялата ви сигурно е това, че си живчл чрез тях. Всеки има нужда от лично пространство. Живеи за себе си, даваи им любов, но буди самостоятелна личност. Иначе е много задушаващо



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано01.05.07 01:18



Никой тук не е както преди....въпросът е дали ще заживееш в мир с новото си аз...май е въпрос на време и на усилия. То е и въпрос на подкрепа, а тук ще я намериш - със сигурност!

Terror incognita


Тема Виж,нови [re: ganzneu]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано01.05.07 10:35



разбирам те какво ИСКАШ и съм съпричастна с теб - защото желанието ти е съвсем човешко и всички сме го изпитвали.
Но както казва една поговорка - кучето скача според тоягата.
И в реалността е важно, не какво на теб ти се иска, а какво можеш.

А съгласи се, че най-доброто което МОЖЕШ да направиш сега е да започнеш от начало да градиш. Няма връщане назад, а каквото можеш да спасиш от миналото вече си го спасил.
Така че се огледай и направи първите малки крачки в положителна посока.

Е, не е казано че ще е лесно... но то и първият път като си градил не е било лесно, иначе нямаше сега да страдаш по загубеното, нали?

Знам, че няма да ми повярваш сега, но дори тази " лоша промяна", която настъпва в теб не е изцяло за лошо.
Всъщност защо не пуснеш една нова тема за това, какво конкретно се е променило към лошо - в характера, личността и ежедневието ти след развода?
С акцент на настоящето, а не на миналото...

Може да се изненадаш много от отговорите на клубарите - и от тяхните решения на идентични проблеми.
Надявам се , че междувременно не си се пропил или захванал с наркотици - защото това не е промяна, а по скоро опит за се замаяш до степен, че да се откажеш от промени.

Non nova, sed nove.


Тема Права си, разбира се.нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано01.05.07 10:45



Животът, и особено - хубавото в живота, е извън нета.

Нетът е като огледало - най често ни служи да се огледаме и самопреценим, преди да отворим нова врата в живота си. Понякога го ползваме да заместим реални приятелства, връзки и общуване, което е чудесно начало за търсене на същото и извън нета.
А доколкото те познавам / доста повърхностно, уви/, при теб служи също да те отрезви - така че да не се замотаваш излишно дълго "в близане на рани и лекуване на разбити сърца".
Идваш тук - бием ти два шамара и се оправяш...



Non nova, sed nove.

Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Автор charli5 (непознат )
Публикувано01.05.07 11:34



Здравей..не зная как ще прозвучи това..нищо не е същото както преди. Ако си превърнал някой в свое слънце..после не се свиква с отсъствието му. свиква се привидно. разбираш нечие значимо присъствие едва в неговото отсъствие..искам да мога да се усмихвам. не се получава.





Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Автор lf_l_knew (непознат )
Публикувано01.05.07 15:46



Здравей и във виртуалното пространство. И аз се включвам в клуба, защото като теб чувствам, че тук можем да срещнем истински приятели и разговаряйки с тях да се уверим, че нашите случаи не са уникални. На срещата във Варна се видяхме с изключително позитивни хора, начело с мама Нети, които някак си са успели да се справят с живота си след развода. И ние ще излезем от настоящия емоционален стрес.



Редактирано от lf_l_knew на 01.05.07 15:52.



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: lf_l_knew]  
Автор spring1977 (непознат )
Публикувано01.05.07 16:32



zdraveite ve4e se registrirah po savet na mama Netty.naistina se nadiavam da nameria priateli sred vas i srodni du6i.mnogog e trudno kogato si sam osobeno s malko detence no jivota si prodaljava samo deto tia da6teria mi 4esto po4na da me pita kade e tati ve4e razbira na 2.5g e vse ia laja na rabota e iavni i lipsva e vijda go 1 pat v sedmitsata no ne i e dostata4no moje bi.ma4no mi e priateli kak da postapia s malkata kakvo da i obiasnia



Тема Re: Права си, разбира се.нови [re: MamaNetty]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Котарана)
Публикувано01.05.07 16:53



Идваш тук - бием ти два шамара и се оправяш...

Дааааааааааааа! Това ще си го ковна някъде!
Само да знаеш колко си права



Обещавам като дойда към Варна пак, да ти се обадя за едно кафе




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.