Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Здравей!нови [re: spring]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано30.04.07 11:11



За първи път ли пишеш тук?
Добре дошла и на теб и дано скоро се почувстваш сред приятели и сродни души!


Ако се регистрираш това ще помогне, защото ще можем да ти пишем лични бележки, а и ще те отличаваме от останалите... всеки си има своя история, която заслужава да бъде разказана.

Non nova, sed nove.

Тема Градътнови [re: spring]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано30.04.07 14:39



изглежда е Силистра, alexa20071 е Скайп ИД.



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Авторganzalt (Нерегистриран)
Публикувано30.04.07 16:42



aми понякога ни крепят илюзии, понякога се сриваме от истината.............
и понякога ......дори сме благодарни на второто





Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzalt]  
Автор ganzneu (majareta grande)
Публикувано30.04.07 17:41



Абсолютно си прав.Сега се замислям,че на истина съм живял с илюзиии. Незнам как разсъждават другите хора,но ако нямаш дом,жена(мъж),деца какво правиш?Цял живот сам като скот ли?Толкова бях щастлив ,че го имах всичко това.



Тема Ако нямашнови [re: ganzneu]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано30.04.07 17:54



... всичко изброено - просто почваш отначало да го градиш.
И така до три пъти може. После животът свършва и ни е все едно.

Non nova, sed nove.


Тема Re: Привет!нови [re: MamaNetty]  
Автор ganzneu (majareta grande)
Публикувано30.04.07 18:11



Много вярно Мамо Нетти,само незнам дали промяната на моето "аз",както казваш е за добро.Не го чувствам така.Променен съм ,но не в положителна насока.Затова казах , че искам да съм както преди.Дано да духне вятър час по-скоро,че съвсем ще се изродя.Искам пак да виждам цветно(макар ,че сензорите ми нещо се притъпиха).Всичко се поставя под съмнение всичко се премисля на 100%.И следва един страх и една несигурност.Как да кажа,че промяната е за добро?И от всичко това което казах,трупам само негативизъм.


И тук искам да благодаря на всички за топлото посрещане в клуба.



Тема Re: Ако нямашнови [re: MamaNetty]  
Автор MaмaMъpмopaнa (непознат )
Публикувано30.04.07 18:19



Абе то лесно звучи това просто почваш отначало да го градиш
Само дето на практика не е толкова лесно, или поне не винаги. Аз си мисля вече, че човек трябва да живее бързо. Като ще се скапва, да се хвърля бързо, да си продължиш тоя нов живот максимално бързо. Щото като се замотаеш в близане на рани и лекуване на разбити сърца, става още по-голямо мазало. И вместо да си живееш човешки, продължаваш да си тракаш клавишите и да си мислиш, че света е в нета

Това си важи за мен де, да не ми скочи сега някой.



Тема Re: Ако нямашнови [re: MamaNetty]  
Автор ganzneu (majareta grande)
Публикувано30.04.07 18:20



Ама никак не ми харесва тази игра-тука има ,тука нема.Не съм и фен.И така докато си играя на тука има ,тука нема, живота ми минал.Искам остатъка от него да го изживея спокойно.Не искам втори път да страдам отново.Това ще ме довърши съвсем.Па не дай си Боже трети път.Не ми се мисли.



Тема Re: Здравйте хора!Аз съм нов.нови [re: ganzneu]  
Автор _69_ (***)
Публикувано30.04.07 18:32



Е ти пък.На всеки се случва да има подобно разочарование.Не виждам нищо странно.

Нема да се пУашиш , оти ке ти мине.



Тема Re: Ако нямашнови [re: ganzneu]  
Автор MaмaMъpмopaнa (непознат )
Публикувано30.04.07 18:34



Хм, чета одеве поредното списание дето реших да го пробвам става ли да си давам парите за него, та ето какво пише в интервюто с някакъв индиец /цитирам по смисъл/. Човек се развива, когато е на кръстопът. Когато си мисли, че има и е постигнал всичко което желае, човек спира да се развива.
Та ако е вярно това и отчитайки култа към това "човек да се развива", излиза, че трябва да сме коленопреклонно благодарни за провалени семейства, връзки, разбити мечти, за това че сме поставени пак на стартовата линия. Хм, нещо не ми е по сърце особено, лично на мен. От друга страна, понякога май наистина съм благодарна, че това ми се случи. Не мога да посоча с пръст защо точно, но ... в светлите моменти имам усещането за една нова свобода, която никога през живота си не съм изпитвала. И си мисля, че когато приема наистина реалността и някои факти от нея, тогава ще мога наистина да живея живота си пълноценно, а не като време докато се случи нещо, което непременно трябва да се случи, щото такива са ми били плановете на 16г.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.