Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:29 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Шампанско и сълзинови  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано24.04.07 14:07



с подзаглавие "Как посрещнах любимия снощи"
Аз седях на масата наляла шампанско в кристална чаша.... И с това изчерпваме цялата романтика.


Пуснах двете ни котки да се бият, а това е на живот и смърт. Зщата първата брачна нощ я изкарахме гръб в гръб и всеки стиска своето живонто, което ръмжи и хъска. От там нататък стана по-лошо. Не могат да се издържат дори секунда в едно и също помещение. Смразяващи кръвта звущи, драскане и хапане. Моята е агресивна, защото е стопанката на къщата.
Освен кръв и козина и околният пейзаж се включват - натрупано пране в леген, препълнена мивка и с неизмити чинии и тенджери и жалък опит от готвенето ми - загорял боб. Отделно детенце реве, че си е загубило ключа.
Изобщо бях тъпа путка в буквалния смисъл на думата.
Дали жените се отпускат, когато вече има някой друг да носи паралелна отговорност?



Тема Re: Шампанско и сълзинови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор lavera (непознат)
Публикувано24.04.07 14:52



Просто си е промяна и трябва време всичко да си дойде на мястото. Но и това ще стане. Споко и горе главата. А ще използвам случая да те поздравя по случай случая. Само шампанско без сълзи от сега нататък.



Тема Re: Шампанско и сълзинови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано24.04.07 14:55



Айде сега ...

1. затваряш котките в некой кашон и ги оставяш да се избият .... и в природата оцеляват най-силните....

2. спокойно - детенце днес ще реве за ключал утре за нещо друго - това е като природните бедствия.

3. винаги купуваш по 2 бутилки и то от по-хубавото шампанско ... Точно на този етап отваряш едната; изпиваш на екс 2 чаши и си пускаш нещо релаксиращо .... с идеята че ако звука е на маск няма да се чувам предсмъртните вопли на котките-идиотки и истерясалото детенце....

4. Изхвърляш тъпия боб и пращаш още сополивото детенце да купи готово пиле на грил и 2 краставици за салата;

5. На вечеря споменаваш как порасналото домакинство има нужда от миялна машина .....

Не се отпускат .... просто всичко се удвоява

всеки миг всичко започва и свършва


Тема Re: Шампанско и сълзинови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.04.07 15:14



Ако нещата не се променят, аз бих подарила котките на някого. И двете.

Бобът е станал вкусен, точно както мама го готви, така че какво толкова... Детенце едва ли си губи ключа за първи път. А путката, доколкото разбрах, не си я използвала, така че как разбра дали е тъпа или умна?



Тема то всъщностнови [re: Drona]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано24.04.07 15:15



1. за котките се погрижи новият мъж като ги раздели
2. детето спря да хленчи, след като разбра, че няма да има скендъл
3. аз изпих шампанското и ме боли още главата, а възлюбеният удари една ракия
4. двамата ми мъже харесаха тъпия боб и почти изядоха цялата тенджера
5. милото изми чиниите

Всичко се нареди чудесно. Та ме гони една друга мисъл. Не е ли по-лесно да си тъпа путка?





Тема използвахнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано24.04.07 15:16



я тази сутрин, та май не бива да я обиждам така





Тема Ха, сега, де! Този път няма да се бъзикам стеб,нови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано24.04.07 15:24



защото случая ти е сериозен. Всъщност, Дронката ти е казала какво да направиш. Направо ми е взела думите от ръцете. Същите съвети ти бях приготвил, с нюанса, че щях да ти предложа двете котки да ги изхвърлиш през терасата. Но номера с кашона е по-велик. Точно така. Да се трепят докато остане само едната. Също така, пилето определено е по-добро решение от това, което щях да ти предлагам - готови кюфтета или кебапчета.

Ти, к'во си се омърлушила, мари??? Заради някакви котки ли? Яааа, вземи ме покани на гости. Аз убиец ли съм или лукова глава??? Ще им видя сметката на тия котки и окото ми даже няма да трепне! К'во си се разревала? Уж голяма отворка беше, а сега хленчиш! Ай, стягай се, стига глупости. И вземи им изрежи ноктите на тия котки, че може да ме одраскат докато ги душа.



Тема Re: то всъщностнови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано24.04.07 15:24



май не.... щото никой не ще да влачи ремарке ...

но пък твоята история е пример, че няма що да се правим на някакви супержени ....

аз откакто се появи Дронов зарязах ходенето в мазето и ремонтите

всеки миг всичко започва и свършва


Тема Re: Ха, сега, де! Този път няма да се бъзикам стебнови [re: ASSASSlN]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано24.04.07 15:28



Ти никога си нямал домашно животно.



Тема А ти като имаш - какво от туй?нови [re: Aтинянkaтa Taйcън]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано24.04.07 15:30



Ако живеех в къща - щях да имам и куче и коте. Ама да мъча животинката в някакъв апартамент, да й отнемам свободата да тича??? Тъпо!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.