Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:23 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Е, не съм тръгналанови [re: anbra]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано25.04.07 09:13



Миличко! Просто си уморена и отегчена напоследък, най-вероятно. Не мисля, че си остаряла.
Колкото до темите - не мога да беснея, че мъжете са такива и онакива, всъщност не мога да твърдя със сигурност какви са те. Най-малкото, не съм ги обходила всичките.

Не мисля и че за жените може да се обобщава. Нямам намерение да фиксирам конкретни качества и да дефинирам какви да са периметрите и отношенията в партньорство между мъж и жена. Нито смятам да заформям нов брак или съжителство, нито мисля, че меренето, тегленето и дозирането са гаранция за някакъв успех.

Дай да си гледаме живота, да не се отчайваме. Той е хубав...
И наистина често си мисля за теб. Приятно ми е да го правя. И се надявам да се запознаем на живо! Кефиш ме!



Тема Re: Едно е сигурно,нови [re: wasted_youth]  
Автор anbra (аз)
Публикувано25.04.07 14:31



че не съм се подмладила

, може да съм се консервирала на приемливата за всяка дама около 40 годишна възраст, плюс/минус колко - историята мълчи...
Вярно е, че съм се уморила, не съм се обаче отегчила, защото ме върти някаква вихрушка всеки ден и няма кога да ми стане скучно.
И все пак, темите напоследък не ме разприказват, въпреки че знам, че всеки един човек е център на собствената си вселена и неговата болка е реално най-силна за него. Ама какви били мъжете, какви жените - орисия, чедо, казваше баба ми, на каквото попаднеш... И всеки си носи кръста, особено когато сам си го е избрал.
А и изобщо не се отчайвам - засега няма причина - просто се люлея в безвремието на ангажиментите, факт, че животът е хубав, когато имаш повод да се сетиш за него...

Все ще се видим - ама на, никой нищо не организира като среща в града...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Аз пък в последно време...нови [re: anbra]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано25.04.07 15:23



... си направих преценка и преоценка на ангажиментите. Защото все работа и пак работа, съображения, принципи, скрупили - и току виж животът си преминал набързо, без да се усетя.

Колкото до клубна среща - ами, аз имам лошото свойство да пребивавам в нашата столица изключително в работни дни. Защото съм работна!


Е, ако някой ми се врече да се види с мен, когато съм там...



Тема Нов метод за отслабване!нови [re: ASSASSlN]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано25.04.07 16:06



Айдеее, насам народеее! Заповядайте уважаеми дами. Стига сте ревали, че сте грозни и дебели. Елате при доктор Асасинов да ви оправи фигурите! С музика, бързо и безболезнено.




Редактирано от ASSASSlN на 25.04.07 16:07.



Тема Re: Нов метод за отслабване!нови [re: ASSASSlN]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано25.04.07 18:16



Дай сега нещо за напълняване, че много отслабнахме и ша са пречупим вече!



Тема Re: Аз пък в последно време...нови [re: wasted_youth]  
Автор anbra (аз)
Публикувано25.04.07 18:21



Ами стига да кажеш овреме, все нещо ще се измисли, надявам се...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема С колко кила искаш да надебелееш?нови [re: няkoя]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано26.04.07 08:06



Сега колко си?

Ама, казвай си всичко, деее! На доктор се всичко показва, на мъж се нищо не казва! Давай, избери си модел, че да мога да ти избера най-подходящата диета.









Тема Re: С колко кила искаш да надебелееш?нови [re: ASSASSlN]  
Автордoбpo yтpo (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 08:28



На третата - в средата!
А музичка?
А може ли нещо фреш?



Тема Ето, заповядай! Днешен хит!нови [re: дoбpo yтpo]  
Автор ASSASSlN (член)
Публикувано26.04.07 10:08



И музичка и видео. Хе-хе! Глей к'ви неща стават по света, а ний се оплакваме за нищо.







Тема Re: Ето, заповядай! Днешен хит!нови [re: ASSASSlN]  
Авториckaм и aз... (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 16:52



да те поздравя с един хит, но тъй като не мога да го изпратя, ще те помоля да го изслушаш и да кажеш дали ти е харесал - Kelly Llorena - I Will Love Again




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.