Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:01 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Естественонови [re: Roxana]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано23.04.07 21:28



Даже бабите от Подуене разбраха накъде върви света.

И аз разбрах.
И се адаптирах.
И сега големият ми син работи в Съда на европейските общности, след като завърши право във Франция и Пюксембург,
а малкият учи икономика, също там.
Не ми се сърди, но от теб лъха примитивизъм и меркантилност.



Тема Re: Естественонови [re: albi_rijav_kotarak]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано23.04.07 21:38



Не ми се спори.

Лека вечер.

Имаш право на мнение и на убеждения. Задръж си ги. Та с какво казваш, плати образованието им, със стотинки от стъклени отпадъци?



Нямам думи просто. Некои събирали от закуски, други от стъклени отпадъци. Еми да, в социализма некои партийци и верни другари така правеха

А Вальо Топлото просто не разбирал в какво го обвиняват. Възмутил се, че го арестуват....


Всички намеци и прилики с никове на страницата са случайни. Никой да не се обижда. Не това е било предвид.



Тема Re: Естественонови [re: Roxana]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано23.04.07 21:42



Та с какво казваш, плати образованието им
Печеля от моя интелектуален труд.
Много си злобна, арогантна и цинична.
Но, това си е твой проблем.



Тема Re: Естественонови [re: albi_rijav_kotarak]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано23.04.07 21:48



Изобщо не си по темата.

Освен това те изби на персонални хвалби и плюене.

Лека нощ, казах. Отегчително е да слушаш една и съща грамофонна плоча до безкрай. Стига ми, че те прочетох няколко пъти, няма нужда да чета повторенията ти.



Тема Re: Естественонови [re: Roxana]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано23.04.07 21:55



Мда, нервите и злобата не са добър съветник.
Всеки има своята истина.



Тема Re: Естественонови [re: Roxana]  
АвторMЪЖ (Нерегистриран)
Публикувано23.04.07 23:58



Абе,Roxana - но... половината дир знае,че си нередовна лейка!
Целиш се в титлата най -най луд ли?
Относно плямпането ти за баш - МЪЖ
Ти никога не си имала такъв и никога няма да имаш!
Никой мъж - такъв какъвто ти се иска да имаш - няма да си губи времето с такова нещо като теб... Ти си в среден род!



Тема Re: Мадона...нови [re: lavera]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано24.04.07 11:12



Ти си жена, нали? Извини ме, че не съм сигурен - напоследък не отделях много внимание на този клуб. Тези думи ме карат да помисля, че си жена:

Явно вече трябва да се преосмисли ролята на мъжа като глава на семейството, защото все по - малко от сегашните младежи заслужават да се наричат така. Минават от мама на съпруга за отглеждане. Тъжно е, но е истина. И май заради това са повечето разводи в последно време.

Повечето мъже биха погледнали ролята на жените за разводите а повечето жени биха погледнали ролята на мъжете... но истината е там, че всеки случай е индивидуален и няма два развода един с един еднакви, дори и причината за разводите (например алкохол или насилие) да е една и съща.



Тема Re: Мадона...нови [re: Severous_Snape]  
Автор lavera (непознат)
Публикувано24.04.07 14:48



Съгласна съм че е така. Но просто констатирах, че сегашните мъже са доста разглезени и чакат всичко да им се поднесе на готово. Не са като по старото поколение. Тогава е имало някакво разбиране за отговорностите на мъжа и жената и уважение между двамата партньори в живота. Далече съм от мисълта, че има мъжка и женска работа. Щом трябва да се свърши, ще стане. Но и от другата страна трябва да има такова разбиране на нещата. Може и моите разбирания да са остарели, но си мисля че повечето хора търсят точно това.
И какво получаваш. Съвсем същото което е описано плюс още "ексри", които са спестени в темата. Но такива хора има-мъже и жени. Жалкото е, че като си млад не го знаеш и не се замисляш над това.
Както и да е. Станалото станало. Дано занапред имаме повече късмет в живота.



Тема Опаааа !нови [re: lavera]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано25.04.07 16:01



"Но просто констатирах, че сегашните мъже са доста разглезени и чакат всичко да им се поднесе на готово. Не са като по старото поколение. Тогава е имало някакво разбиране за отговорностите на мъжа и жената и уважение между двамата партньори в живота. Далече съм от мисълта, че има мъжка и женска работа. Щом трябва да се свърши, ще стане. Но и от другата страна трябва да има такова разбиране на нещата. Може и моите разбирания да са остарели, но си мисля че повечето хора търсят точно това."

Точно при старите схващания има мъжка и женска работа. Затова и е бивала вършена и нещата са вървели - всяка жаба си е знаела гьола както се казва.
Оттогава насам женската работа е станала и мъжка. Но мъжката си е останала. Жените да се оправят - бих казал аз. Да се докажат в "мъжкия свят" - нали това беше болната амбиция. Да не повдигам въпроса че сегашните мъже са мамините деца (не татковите) от предното поколение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.