Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема стара мома или разведенанови  
АвторMaya (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 17:17



Знам че мястото ми не е в тоя клуб,но ако някой от вас има време и желание моля да ми каже нещо по следния въпрос: как обществото гледа на разведените и как на т.нар. стари моми? не че искам да сравнявам нещата,знам че нямат нищо общо. Аз съм от първия тип и по мои наблюдения оставам с впечатление, че старите моми са като вещици в очите на околните :) Има ли нещо такова? Скоро ставам на 33 и се уморих да казвам на моите познати,че няма да се омъжвам. На което те ми отговарят поне да си родя едно дете, за да не съм сама. Нашите се разведоха като бях на 15. Мисля че и това ми повлия после във връзките. Така и никоя не стигна до сватба :) Никога не мислех че хората толкова ще се интересуват един ден от това кога най-сетне ще се омъжа... Понякога наистина ме уморява всичко това



Тема Re: стара мома или разведенанови [re: Maya]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано02.04.07 17:22



Мисля, че самата аз бях пуснала една подобна тема миналата година, когато се колебаех да се омъжа или не


Мога да ти напиша много по темата, но се те попитам само едно - в крайна сметка, какво значение има как те вижда обществото?

Ако една костенурка си изгуби черупката, тогава гола ли е или бездомна?

Тема Здравей.нови [re: Maya]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано02.04.07 17:22



Пиши ми на имейла в профила. Бих искал да поговорим по темата ти, но не непременно в общественото пространство.

Преди смъртта си не умирай, преди бедата не жали!


Тема Re: Здравей.нови [re: Severous_Snape]  
АвторNewDay (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 17:29



Без да се заяждам, просто ми е вече наистина забавно, защо винаги искаш да ти се пише на мейл? В края на краищата, каква тогава изобщо е идеята ти да пишеш във форум?



Тема Re: Здравей.нови [re: NewDay]  
Автор Severous_Snape (Storyteller)
Публикувано02.04.07 17:39



И аз без да се заяждам ще ти кажа, че е очевадно. Причините са повече от една, но не мога да разбера защо клубното ни общество октазва да ги приеме и (за теб не се отнася) редовно ми се нахвърлят за това.

1, Не винаги и не на всеки нов предлагам разговор извън клуба.

2, Често пъти въпросите, които задавам и това, което ще ми се отговори излизат извън рамките на нещата, които човек би искал да каже пред обществото и за мен това е съобразяване с чувствителността на човека, който съм поканил на разговор.

А ако някога си изпадала в кризисна ситуация трябва да ти е ясно, че човек може да бъде готов да се отпусне и да разкаже насаме много неща, и често пъти, когато се отпусне има начин да му се помогне с малко усилия, но на публично място далеч не е същото.

И нека не забравяме бродещите из нета лайна, които само търсят кого да оплискат със ароматите си. Те не са подходяща компания за човек с нарушено равномесие, а в този клуб, извини ме, но пристигащите са с нарушено равновесие в над 70% от случаите.

Отговорих ли на въпроса ти? Надявам се, че и останалите, които живо се интересуват от тази елементарна истина ще го прочетат, защото наистина ми е писнало да обяснявам тези неща, и защото наистина съм ги обяснявал много пъти.

пп. Къб теб нищо лично, но не и към други личности от форума.



Преди смъртта си не умирай, преди бедата не жали!

Тема Re: Здравей.нови [re: Severous_Snape]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано02.04.07 17:44



Извинявай, ама и това се изтърка вече. Казвала съм ти, че имаш доста хубави и интересни разсъждения, не те упреквам, но именно заради това дето се разхожда в мрежата е много отблъскващо директното предложение. Вземи и поговори с хората първо, а после ако искат да споделят нещо повече сами ще те намерят. Пощата ти е в профила и е нормално да са я забелязали вече.



Тема Re: Здравей.нови [re: Severous_Snape]  
АвторNewDay (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 17:45



ОК, приемам обяснението. Няма да питам повече :)



Тема Re: стара мома или разведенанови [re: EvaB.]  
АвторMaya (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 18:13



За съжаление живеем в общество и не мога съвсем да се изолирам от мнението му,колкото и да ми се иска



Тема Re: Здравей.нови [re: Severous_Snape]  
АвторMaya (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 18:14



Все ми дава грешка като искам да ти пиша в профила,утре пак ще пробвам :)



Тема Re: стара мома или разведенанови [re: Maya]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано02.04.07 18:20



Нима?
Значи ако това общество те мисли за грозна и глупава значи е право?

Ако една костенурка си изгуби черупката, тогава гола ли е или бездомна?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.