Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема OFF: Писна ми!нови  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано28.03.07 21:19



Просто ми писна!
Омръзна ми хората да си мислят, че съм някое крехко деликатно цвете и да се стряскат, ако ме чуят да ругая или ядосвам. Писна ми всички да не приемат, че мога и да хапя. До гуша ми дойде от двойния стандарт, който се практикува - ако е мъж или ако е обичайно за някой, няма проблем, но ако дойде от човек, който рядко обижда, изведнъж идва края на света!
Е, искам да питам, какво да правим ние, които не обичаме да сме груби, когато някой на свой ред е груб с нас? Да стоим и да търпим ли? Бихте ли ми казали какво е това мислене, според което когато ти се защитаваш от някой, понеже не си в обичайнатс си светлина, изведнъж виновен и груб ставаш ти? Що за логика?
Споменах ли, че ми писна?



Горе главата! - казал палачът на осъдения.

Тема Re: Нима?нови [re: EvaB.]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано28.03.07 21:34



Чаровнице, успокой се, всичко е от нердовен оргазъм...



Тема Re: Нима?нови [re: albi_rijav_kotarak]  
АвторE.Б. (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 21:38



Котьо, не е моментът да ме дразниш, уверявам те!



Тема Re: Хмнови [re: E.Б.]  
АвторAлби (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 21:56



Чаровнице, успокой се, искам да те докосна по гръбчето и да те успокоя...



Тема Уфнови [re: Aлби]  
АвторE.Б. (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 21:59



Повече бих оценила да беше казал, че искаш да вземеш един меч и да режеш, режеш, режеш главите на кретените с двойния стандарт. И да тече мнооого кръв





Тема Re: Нима?нови [re: E.Б.]  
АвторORCAD (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 22:03



Ти си дама
Премрежи погледа
да не съзира противника колко е стъклен
китката е приведена и привидно отпусната
имитирай отстъпление
противника тръгва в атака
следва класическото- па дьо фуше

ама ако бях аз щях да късам и фърлям без възпитание и предупреждение
дължи се на естеството на природата ми

усмихни се



Дира ме изхвърли сто пъти преди да приеме инструкциите ми към теб



Тема Re: Нима?нови [re: ORCAD]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано28.03.07 22:17



И аз писах,писах,ама дира калапав .Подкрепям напълноКротко,благо и със шут:-))))





Тема Г-Л-У-П-О-С-Т-Инови [re: ORCAD]  
АвторE.B. (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 22:24



Аз съм човек, не искам да ми казват да действам кротко и благо. Именно срещу такива предрасъдъци ритам тук. Искам да имам право да кажа "майната ти" на някой, без това да шокира хора, които денонощно ругатя и псуват.
Разбираш ли?



Тема Re: Нима?нови [re: esprit]  
АвторE.B. (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 22:29



Не за това точно ми е болката. Това е класическата тактика, съгласна съм. Но не ми казвай, че не ти се е искало понякога просто да си директна, откровенна и да, защо не груба? Да се защитиш с методите на този, който те напада?
И какво става? Докато никой не казва нищо за неговия начин на действие, може би защото е типичен и нормален за него, изведнъж ти се оказваш критикуваната??? Само защото си отговорил на принципа око за око?
Ми извинявайте, но не го намирам за справедливо!





Тема Re: OFF: Писна ми!нови [re: EvaB.]  
Автор anbra (аз)
Публикувано28.03.07 22:31



Викай, навикай се, тръшни вратата и направи каквото ти идва отвътре. Айде сега като сме възпитани да ни се качат на главите ли?
След подобно неочаквано изпълнение от кротък човек, нещата задълго си идват по местата и, уви, чак тогава почват да те гледат с уважението, което с деликатността си не успяваш винаги да постигнеш.


Само дето, ако ме докарат до момента на развикването и ругането, няма да мога да се радвам на "уважението" им, защото няма вече после ...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.