Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:15 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Жена ми ме мами  
АвторAнreл (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 00:34



Здравейте, реших да пиша в този форум и да потърся съвет/и от хора минали по пътя, които ми предстои и на мен. Женен съм от 15 години. Доскоро се заблуждавах, че имам здраво и стабилно семейство. Жена ми има определени недостатъци, но в името на любовта ни, аз почти не ги забелязвах...мислех, че осигурявайки и един добър стандарт на живот, мога да искам от нея поне да не ми изневерява. Всъщност до сега не съм имал съмнения и притеснения...но скоро открих доказателства за това, че тя системно ми е изневерявала и вероятно продължава да го прави...тя все още не знае за това, че аз зная. Чудя се дали да и кажа или да я изчакам да се издаде сама.Сериозно мисля за развод.



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Автор koм (член)
Публикувано28.03.07 00:47



А какво прави жена ти докато ти осигуряваш "един добър стандарт на живот"?

Моя съвет е като начало да се успокоиш и да се убедиш, че всичко, дето си мислиш не е плод на ревност. Ако си убеден - не виждам причина да чакаш "да се издаде сама". Говори с нея и тогава вземай решението.



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: koм]  
АвторAнreл (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 01:01



За мен случилото се е шок. Убеден съм, че тя има любовник, при това май не е само един...намерих доказателста в скрита от нея сим карта, на която попаднах съвсем случайно...
Жена ми работи за удоволствие, направих и модна агенция, защото това и харесва като бизнес. Искаше да е независима и да не се превръща в домакиня. Съгласих се с нея. Децата ни ги отглеждат чужди жени, на които плащам, за чистотата в къщи също съм наел хора... но това не е проблем, аз исках от нея само едно единствено нещо - да не ми изневерява.
Още повече, че аз не съм го правил ...поне досега...



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано28.03.07 01:05



Подходи внимателно към проблема, реагирай само когато си на 100% сигурен / имаш и доказателства / .Никак не е приятно и здравословно да обвиниш някого в нещо само по "разкази на очевидци" и то от N'та ръка... - търси факти, не се поддавай на слухове и полуистини от клюки...
Голямо момче си , все ще измислиш нещо, успех... и дано подозренията ти да не се оправдаят...

"Живей съвременно, ако не можеш да отложиш това за друга епоха..."



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Автор koм (член)
Публикувано28.03.07 01:14



Чакай малко...
Намерил си SIM карта. Сигурно си открил и нечии телефони на картата. Ама това още не е доказателство, че ти изневерява. Послушай какво ти е казал Ной. Може да правиш от мухата слон. В такива моменти - чувствата могат да изиграят гаден номер на съзнанието. Първо се убеди как стоят нещата - после ще мислиш.



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано28.03.07 02:35



Да не сте се втурнали в някакво съревнование кой е по-важен от двама ви и кой по-значими неща върти и да сте се забравили? Или поне ти, който си звездата у вас? Правиш всичко ти, както чета. Знаеш ли, бившият ми съпруг по едни времена се беше засилил да ми прави или фризьорски салон, или фитнес - ей така "да си въртя" нещо и аз отказах. Защото исках друго! За мен осигуряването на "нещо там да си има" е измиване на ръце, а едно просто харчене на пари си е харчене на пари. Услуга, помощ, жест са ми по-други неща. Ако ти водиш, ти определяш и тя трябва вечно да ти е благодарна, че я храниш, докато се преструва /по твоите думи/, че ходи на работа, а там /пак според теб/ само си клати крачетата за удоволствие, може би даже да се е подлъгала, да е от отчаяние и нещастие. Това "исках от нея само едно единствено нещо - да не ми изневерява" ми прилича на желание за трофей. Не е изключено и друга жена /примерно твоята/ да го приема така. Хипотетизирам по преживени драматизми, не ми се сърди.


Картата не е достатъчна, ако си дойдем на въпроса, от моя телефон например са писали съобщения доста души. Имам и пет-шест карти, дето нямам спомен кои точно бяха и какво може да имат записано вътре. Ако подозираш човека излишно и го покажеш, много боли. По-добре там си страдай, хапи възглавницата колкото искаш, провери, следи я ако трябва, но недей да скачаш от нищо, защото е много неприятно и не се забравя.

- - - -


Тема Изобщо не вярвам вече на среднощни пиянски писаниянови [re: Aнreл]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано28.03.07 09:01



Намерил си бил СЪВСЕМ СЛУЧАЙНО скрита СИМ карта...

Уф, ай стига вече, деее! Стига с тия простотии! Стига с тия измислици! Стига с тия плоски кандидат-студентски съчинения!





Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано28.03.07 10:51



Една СИМ карта не означава нищо. Дори СМС-те без друго покритие не могат да са доказателство. Помисли за друго, а не за карти. В къщи имам 3 или 4-ри, които вече не се използват. Сега се и замислям дали наистина са там... Не знам. Трябва ли са ми в един момент по някаква причина, но със сигурност не, за да си уреждам срещи с любовник ;) Мъжа ми има 2 карти, но любоницата му е негова асистентка и винаги има причина да звъни на "официалната" карта без да може да се използва като доказателство.

Дай да те питам теб - не търсиш ли повод да си смениш "трофея" защото ти се е приискало нещо по-така? Май си се наситил и сега искаш ново попълнение в колекцията, ама не може да си виновен ти, нали? Че ще трябва и парички повече да плащаш ако ти си виновен, а така ще се съгласи на това, което й предложиш, което при всички положения е повече от стандартите за страната, ама е точно толкова колкото можеш да прежалиш, нали? Ей, мъжка му работа! Не може да сте виновни и търсите да извъртите нещата, пък после ние какви сме били...





Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Finch!]  
АвторAнreл (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 12:14



Не е само това. SMS -ите просто ме повокираха да потърся и други доказателства. Тя се подготвя за нещо. Изтеглила е спестяванията си / от работата и/ и е сложила парите в банков сейф - намерих бележки. Ходила е при адвокат и е проверявала имуществото на фирмите в които учавствам. Поиска да и купя скъпа кола - на нейно име и други наглед дребни неща. Макар, че в момента се държи много добре с мен, зная, че ще е така докато получи това, което иска. Тя е с мен само заради стандарта който и осигурявам, това ме вбесява, защото досега не се бях замислял сериозно.
Семейството е ценност за мен и причината поради, която все още не съм и казал е, че изчаквам да събера още информация от специалисти. След това ще решаваме какво да правим. Възможно е тя да се е чувствала нещастна, но това оправдава ли срещите и с други мъже, прави ли я по- щастлива?


И аз да продължавам - докога да се правя на глупак?
А що се отнася до SMS - съдържанието им толкова много ме унижава, че не смея да споделя съдържанието им. Гадост.
Не искам да сменям жена си, искам си семейството. Какво да правя? Не зная дали мога да простя...



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано28.03.07 13:07



Кофти работа.
На първо време ограничи достъпа на жена си до всякаква информация касаеща собственост, да не стори някоя глупост, като моята бивша, дето вече две години се търкаляме по съдилища от лекомислието й и лакомията.
Сама си тури главата в торбата и сега кърши ръчици бившата ми изгора.
Един адвокат за оперативната работа и отчитане след всяко действие.
Втори за наблюдение на първия без знанието на първия. Отчитане в неофициална обстановка, кръчма или друго.
Кротост и спокойствие в погледа от твоя страна.
Вече си нахлузил бойната каска с рогата виждам, а бях решил да те съветвам друго, ама Дира не ме пропуска лесно

кофти работа, ама освен да ти пожелая успешен лов и по-малко нерви, друго не остава.



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
АвторEva B. (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 13:17



Видях съветите да премислиш и провериш внимателно дали си прав в подозренията. Присъединявам се. Винаги е добре 3 пъти да се мери и само веднъж да се реже.
Но, аз искам да ти да ти кажа и друго. Представи си, че тя наистина ти изневерява. Ще можеш ли да приемеш това в името на семейството за което пишеш, че държиш? Всичко винаги е въпрос на кантар, избор между това, което е по-важно. Компромиси.
Ако отговорът ти е, че можеш да простиш досегашните изневери, говори с нея. Кажи й, че си се досетил, обсъдете защо го прави и какво й липсва за да е само с теб. Не искам да кажа нищо против теб, но когато един човек е нещастен това никога не е само индивидуално като вина и причина. Вижте с нея къде са вашите грешки, а не само нейните или твоите.
А ако решиш, че дори в името на семейството не би приел да останеш с нея, ти трябва бърз развод с достатъчно доказателства за нейната вина. Дори, ако решиш да е по взаимно съгласие. Човек никога не знае кога ще му трябва нещо, с което да държи другия. Вярвай ми





Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано28.03.07 13:35



Толкова неразбираемо пишеш, че направо будиш смях, ама през съллзи.

Не искаш да си сменяш жената, искаш си семейството, ама си унижен...

Хм! И аз навремето така мислех с простата си тиква! Пфу! Яааа се стегни! Твърдо ти пророкувам какво ще стане с теб ако продължаваш да хвърчиш в облаците и да вярваш в таласъми. Твойта гъска, която наричаш жена, ще те смучи докато може, после ще ти изтряска молба за развод, ще те направи на маймуна в съда и ще ти вземе половината от това, което все още ти е останало. Класически театър. Съжалявам, но това ще стане. Освен ако...

Освен ако не й теглиш една майна. Може и две. Първо - наум, после - наяве. Веднага отивай при адвокат. Питай, разпитвай... Знам, че не искаш да се развеждаш, даже само мисълта за развод те ужасява. Да, ама при жените не е така. Хич не им пука! Е, разбира се, не всички. Но твоята щом ти върти такива номера - значи сериозно е замислила да те изхвърли на боклука като мръсен парцал.

Ай, стягай се за бой. Като ти чета писанията те виждам, че си ошашавен. Охооо, ако така я караш - доникъде няма да стигнеш. Преглътни горчиво и се приготвяй за война. Консултация с психотерапевт точно в този момент ти е наложителна.

Чао! И да знаеш, че Земята ще продължава да се върти и без твоята жена.



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 13:39



Рови , не се отказвай.Те жените са като змйи .
И АЗ МИНАХ , ПО ТОЗИ ПЪТ.
Добре че рових .Не жали пари.
Успех



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Авторeднa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 13:40



когато една започне да изневерява мъжът винаги е виновен. тя иначе не би го направила. потърси си грешките и се опитай да ги оправиш и да я помолиш за прошка. тя е смела жена и според мен ти за нея си вече бивш, но още не го знаеш. когатп дойде подходящият момент ще ти го каже. мисля че много правилно си уловил момента със собствената банкова сметка и искането за нова кола. много си се провинил според мен и не мисля че тя може да ти прости. сърцето на една жена истине ли лъм един мъж за него никога да има място повече там. бъди истински мъж и се опитай да я разбереш и да не повтаряш грешките си занапред.



Тема Въпроснови [re: eднa жeнa]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано28.03.07 13:43



Казваш, че когато една жена изневерява винаги мъжа е виновен. А, когато един мъж изневерява кой е виновен?



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: eднa жeнa]  
АвторEva B. (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 13:45



Извинявай за въпроса, но ти какво си пушила?
Когато един човек изневерява, отговорността е винаги само и едиствено НЕГОВА. Никой, колкото и да е лош, колкото и да е нетърпим, не може да принуди партньора си да му изневерява и вината да е негова!!! Не виждам нищо смело в това да спиш с други зад гърба на онзи, към който си се клел във вярност в добро и зло, напротив, това е висша проява на страхливост и лицемерие. Може би не си разбрала добре, но в случая тя е тази, която, ако наистина изневерява, трябва да иска прошка.
Всичко останало от написаното от теб са чисти глупости.



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: ASSASSlN]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 13:49



Бе ''всезнайко -ASSASSlN'' , не чатна ли че пича СИ Е НА МЯСТО.

Знае две и две да сабере



Тема Не те разбрахнови [re: минaвaщ]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано28.03.07 14:21



Какво искаше да ми кажеш?



Тема Re: май нещо обърка-''ASSASSlN'' извини се нанови [re: ASSASSlN]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 14:24



на ангел

'' Изобщо не вярвам вече на среднощни пиянски писания''-''ASSASSlN''

пича , АНГЕЛ е пекан!



Тема Re:далжиш извенение на АНГЕЛнови [re: ASSASSlN]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 14:32



'' Изобщо не вярвам вече на среднощни пиянски писания''-''ASSASSlN''

пича , АНГЕЛ е пекан!



Тема Абе, ти не знаеш ли, че аз съм главен скандалжиянови [re: минaвaщ]  
АвторASSASSlN (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 15:30



на клуба? Аз докато не обидя някой, докато не го извадя от равновесие - не мирясвам. Че Ангел е пекан е пределно ясно, няма защо да ми обясняваш. Ама е пиян, бе! Не е задължително да е пиян от алкохол! Не го ли видиш, че главата му е замаяна? А?

На теб не ти ли се е случвало да ходиш пиян без да си пил?

Тъй! Нарочно му писах грубо. Очаквах да ми пише остро. Защо правя това - моя си работа.

Ти, вместо да ми критикуваш мнението, виж себе си. "Рови, рови..." му даваш акъл. К'во да рови Ангел? Като кокошка ли да рови?



Тема Re: Абе, ти не знаеш ли, че аз съм главен скандалжиянови [re: ASSASSlN]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 15:41



Знаеш че хората идват в тоя КЛУБ , не от хубаво! Да си сверят часовника.

И и попадат на такива като теб ,ЧУДОМИРОВИ -героини



Тема не е верно....нови [re: eднa жeнa]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано28.03.07 16:03



........Ако една жена е кръшкало,никакъв мъж не и е виновен.просто си е намерила идеалния глупак.Извинявам се на Ангел,не е лично към него:-)



Тема Питах те какво трябва да рови Ангел?нови [re: минaвaщ]  
АвторAcacин (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 16:06



ЖениТЕ били като змии! Уф!

Минал си по този път? Разкажи го, де! Да научим нещо от теб.

И, по дяволите, за какви Чудомирови героини говориш? Ти нещо да не би да си...?



Тема жена ми...нови [re: esprit]  
Авторcool (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 16:17



Съжалявам, че трябва да го кажа, но може би,ти си й трябвал само за осигуряването на някакъв стандард и сега ще премине към следващия мъж.
От колко години сте женени, а мисълта за деца не й ли е преминавала през хубавата главица?
Явно разбираш от финансови въпроси,затегни кранчето и гледай как се променя отношението й.



Тема Re: Изобщо не вярвам вече на среднощни пиянски писаниянови [re: ASSASSlN]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано28.03.07 17:51



Като никога, абсолютно съм съгласна с теб. Нещо по-съшито с бели конци отдавна не бях чела. Па намерил картата, па жена му е балъчка и написала пин кода сигурно върху нея, или не сменила стандартните "0000" на Мтел. И като по поръчка нямала друго какво да си говори с любовниците, ами обиждала съпруга си......абе мамка мууу 1-ви април е чак в неделя беее.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Изобщо не вярвам вече на среднощни пиянски писаниянови [re: HAДEЖДA™]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 18:54



И ти като '' всезнайкото '' не си наясно ,че за пари тия момчета , с тая техника , могат и майченото ти млеко , да открият.



Тема Re: Изобщо не вярвам вече на среднощни пиянски писаниянови [re: минaвaщ]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано28.03.07 19:00



Напълно съм наясно с напредъка на техниката. Това, че нещо е добре измислено, не го прави по-истинско.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Изобщо не вярвам вече на среднощни пиянски писаниянови [re: HAДEЖДA™]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 19:01



Ето ти пример

www.shopsuper.net/ocae/page_730597.html



Тема Re: жена ми...нови [re: cool]  
АвторAнreл (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 22:31



Женени сме от петнадесет години, имаме две деца. Тя може би винаги си е била такава, само, че аз не съм знаел и затова сега ми е толкова гадно

. За децата не и пука, защото и без това други хора се грижат за тях- хора на които се заплаща...е ако се стигне до развод /май е неизбежно/ може и да се сети, че ги има, не съм сигурен...
Относно затягането: тя по- принцип работи и си изкарва някакви пари. Но открай време аз плащам абсолютно всички сметки и разноски свъзани със семейството ни - текущи, за обучение на децата, за почистване на дома, за храна, за дрежхи, всички данъци, осигуровки и т.н., в това число и нейните...не се оплаквам, макар, че не е честно тя да си къта парите само за нея си, но не в това е проблемът. Малко ли и давам, та реши да ме "редува" с друг мъж. Аз се отвращавам вече от нея и не искам да имам нищо общо...
не желая нито да живея, нито да спя с тази жена...
Мисля си за развода и почти свикнах с мисълта, че няма да е лесно, ама и така не може...
Може ли някой да ме посъветва как по- леко се преживява тази промяна?
И как да я накарам да стои далеч от мен? Може и нещо да и е липсвало в съпружеският ни живот, но аз все още съм и удобен.
Ей това е супер гадно - тя е с мен само заради материалното.
Дали е в природата на жените да изневеряват или просто съм имал лош късмет...



Тема Re: жена ми...нови [re: Aнreл]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано28.03.07 23:07



Ти си попаднал на такава.И моя мъж сега плаща всичко,поне докато се върна на работа.Но аз не му кръшкам,а напротив.Само не се отчайвай.ами разбери причината все пак.Ако беше класическо кръшкало,нямаше 15 години да си в неведение.



Тема Re: жена ми...нови [re: Aнreл]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 08:37



Това,което пишеш и аз мога да го напиша, но в женски род.В един момент ставаш касичка и така те възприемат.
Виновен си и то много, че си я лишил от всякакви проблеми и трудности и нея изведнъж й е станало скучно.Ти работиш, други гледат децата и чистят, а тя какво да прави и за какво да мисли, става й скучно и си намира развлечения.
Моят бивш съпруг си хвана любовница от скука и с мойте пари си обикаляше и живееше, а аз имах правото свободно да работя и по 24часа на ден.От мен се искаше , а на нея се даваше.
Тук искам само да допълня, че в началото той отговаряше за всички финансови операции и аз му имах пълно доверие до момента ,в който разбрах за нещастната женичка, на която трябва да се помага.И от този момент го лиших от тази възможност и започнах да работя сама.Години се мъчех да спася брака си и сега като си помисля на какви унижения съм се подлагала ме хваща срам.
Как излязох от кризата- децата ми помогнаха, започнахме с ново жилище, с ново обзавеждане, с никакви предмети от миналото и с много работа.Когато исках да не съм жива се хващах с още по непосилна задача и така забравях за проблемите.Сега съм доста по-стабилна психически и разбрах, колко е вярна една приказка- по-добре сама, отколкото зле придружена.
След още по-дълъг брак от твоя аз съм вече разведена и спокойна,че повече няма да ме лъже и манипулира и насажда в главата ми мисълта,че за всичко съм виновна аз и моята работа.



Тема Re: жена ми...нови [re: Aнreл]  
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано29.03.07 11:05



Четох старателно, всичко търпи вариации като обяснение, но това с проверката на имуществото определено значи нещо и не ми хареса. Мога само да кажа, че ако жена ти не фигурира по документи като участник в твоя бизнес, може да не получи нищо от него /със съжаление отбелязвам - както например аз/. И това с влоговете - няма законен начин да се провери кой от вас с какво разполага, така че и твоите пари са си твои пари, освен ако не са в общи сметки разбира се. Според мен материалната страна в случая е важна дотолкова, доколкото е необходимо да си запазиш ресурс заради децата. Но както обясняваш, че сте финансово добре, и наполовина да разделите всичко, ти без средства няма да останеш, нали не греша? Не отдавай такова значение на евентуалните загуби, тя все пак ти е съпруга и след като по закон при един общ живот и придобивките са общи, не бива да се дразниш, че ще трябва да делиш. По-скоро се подреди емоционално, помисли за себе си, за вас, какво искаш всъщност, би ли живял занапред с нея и как, компромиси се правят и то не малко в тоя живот, виж къде е твоето добро и ако стигнеш до убеждението, че няма да го бъде с тази точно жена, тогава предприемай стъпки. Като те чета, си представям дали не са били подобни на твоите мисли в главата на моя съпруг, проверки не съм правила и нищо не съм искала, но е напълно възможно единият да се безпокои, че другият е с него заради комфорта на осигурения живот, а "грешката" да е съвсем не там.

Да са ви живи и здрави децата, само не ги дърпайте, ако се скандализирате тежко, за тях сътресението от развод е най-драматично. Успокой се и хубаво мисли, провери си нещата и чак тогава, когато имаш ясен поглед и предвиден план, направи каквото си решил. Съчувствам ти, не е никак приятно да те лъжат, но се случва и... човек просто трябва да продължи. Късмет ти желая.

- - - -


Тема делово предложениенови [re: Aнreл]  
Авторwasted_youth (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 11:22



Изхвърли я и вземи мен!
Ще се грижа за децата, ще се справям с домакинството, професия си имам, с работа веднага ще се устроя, няма да ти черпя от финансовия ресурс. Няма да хойкам, не ме кефи...

Изглеждам добре, нищо чудно да се окажа по-хубава от нея. А по-умна - със сигурност!

Т.е., моето момче - жени има и ще има! Щом се чувстваш използван, мамен, отвратен и омерзен, махай я от живота си. След като имаш пари, докажи нещата недвусмислено пред съда, вземи родителските права! Иначе ще се съсипеш.



Тема Re: делово предложениенови [re: wasted_youth]  
Авторщa зeмa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 12:13



кратко ,точно, ясно и с премерен хумор!
изкефи ме! ашколсун

!



Тема Туй го покажи на Ангел. На мен не ми ги обяснявайнови [re: минaвaщ]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано29.03.07 12:15



тия неща, всезнайко такъв! Дай му на Ангел всезнайковски акъл как да си скрие парите, акциите, имотите. Дай му акъл как да продаде общото жилище без оная неверница да разбере. Що не му обясниш какво е офшорна банка? А?

Ммммм, едно приятелче така изработи неверницата си, че оная полудя! Хиии! След грозен развод, оная тръгна да го съди за делба.

Оказа се най-накрая, че НЯМА НИЩО ЗА ДЕЛЕНЕ. Ха-ха-хааа!



Тема Ревнувам! Че си умна е ясно от мненията тинови [re: wasted_youth]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано29.03.07 12:24



в клуба. Че изглеждаш добре - да! Хм! Ако Ангел ти откаже, ще ме вземеш ли?



Тема Ооо, още една конкуренция!нови [re: щa зeмa]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано29.03.07 12:26



Ша я земеш, ама друг път. Тя е моя и край на въпроса.





Тема Re:той АНГЕЛ си знаенови [re: ASSASSlN]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 13:01



ами ти, '' чудомирова клюкарке ''...........



Тема Re: Ооо, още една конкуренция!нови [re: ASSASSlN]  
Авторщa взeмa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 13:35



хубу де и теб ща взема





Тема Ангел като си знае к'во прави тук?нови [re: минaвaщ]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано29.03.07 13:56



Ти адвокат ли си му, приятел ли или си луд, та си тръгнал точно с мен да се заяждаш?

"Чудомирова клюкарка"??? Няма такова понятие.

Яснооо! Луд си! Или само си слънчасал?



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Автор moira (счети :))
Публикувано29.03.07 14:02



Много се е написало тук и не мога да прочета всичко, но.....
Аз имам следното предложение: ТИ много държиш на семейството - браво!!! Тя е зялитнала някъде....- възможно е. Подготвя нещо - зависи какво и за кого. Ами след като си събереш информацията от твоите специалисти според мен сам прецени какво все още ТЯ да НЕ получи и ще видиш и ще разбереш какво точно е намислила .....Само по себеси изневярата не може да е единствената причина за развод - още повече когато има деца!!! Помисли над това все пак. Не се свършва света. Всичко обаче естествено си има мярка


УСПЕХ!!!





Тема Хм! Не си играй с огъня момченце!нови [re: щa взeмa]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано29.03.07 14:09



Искаш ли да й звънна и да дойде да ти шибне един оздравителен шамар? Мноо е яка!





Тема Re:и аз като тебнови [re: ASSASSlN]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 14:34







Тема Създал си всички условия да те редува с другнови [re: Aнreл]  
Автор4eHe (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 18:52



Това не те прави наивен, нито виновен.
Нещо в концепцята за семейство не ми се връзвате.
Двама да правят кариера в едно семейство - няма.
Единят бачка, другия прави така че всичко да е на шест като се върне партньора. Слага амбициите си на трупчета - и тегли.
Заетостта се сменя с годините.

във формулата за семейство не се включва тя да си даде тялото и роди децата, които някой друг зарежда с ценностите си
а в платени училища да ги учат как да бъдат индивидуалисти и да не мислят за мястото, откъдето са тръгнали

това не е критика на нея или теб
но какво давате на децата си, освен измеримото в цифри

В някой семейства спортуват заедно
или пътуват заедно, за да преследват общ интерес..вино, примерно

Подаряват си преживявания - билети за театър, вечеря на свещи, Трупинг Дъ Калъ..нещо, дето ги сближава и показва познаване на другия

Като съм командировка му звъня до три пъти. Не за да го проверявам, а за да му кажа как съм, защото ми липсва.

Съжалявам че трябва да минеш през всички лъжи и вече не може да се говори директно и честно.
За да не влачиш обидата дълго - вземай решение и продължавай напред с живота си.

В природата на жените, както и на мъжете - има лоялност.
Нявга забравяме да се борим един за друг, защото забравяме защо сме заедно.
и в тази празнина се наместват разни - страх, обида, изневяра..СКУКА



Тема Re: Ревнувам! Че си умна е ясно от мненията тинови [re: ASSASSlN]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано29.03.07 18:53



Да, де! Мен цял живот ме ревнуват, безпочвено обикновено.



Ще мисля дали да те взема, чакаме сега да видим Ангел какво ще каже първо.



Тема Re: Хм! Не си играй с огъня момченце!нови [re: ASSASSlN]  
Авторщa взeмa (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 19:45



насериозно





Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Автор naci (фашиста)
Публикувано29.03.07 19:59



Изчетох почти всичко и разнопосочно,от за изневерите са виновни мъжете,до мани я тая курва.Обичош си семейстовото,това е добре даже отлично.Но през рацете са ми минали много хора койно са върнати в първи клад от "любов".Не съм адвокат имай в предвид.Акъл няма да ти дава щото той се дава да не се изпълнява.Но за да не стигаш до крайности,въведи строг пиес.Просто всяка жаба да си знае гьола и мястото е ниго.Все пак ще ти потрябва адвокат.Но взимай мерки преди а не след.

Знай си границата на тъпотата


Тема Re: Жена ми ме маминови [re: naci]  
АвторAнreл (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 22:58



Благодаря на всички, които се включиха с мнение по темата. Със сигурност ще се справя със създалата се ситуация...независимо от това, колко трудно ще бъде. Имах нужда от споделяне и разбиране. Благодаря на всички, които ме разбраха!
Обичайте и не забравяйте да казвате на хората около вас, колко много се радвате от това, че ги обичате!
Бъдете обичани!

бъди звезда, небе ще се намери...





Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
АвторOrcad (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 00:27



не я мрази
приеми я като дивеч за отстрелване и толкова

кофти, ама да е мислила голямата бяла птица с къса шия



Тема за Ангел от непознатанови [re: Aнreл]  
Авторkate (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 08:47



трябва ти сила и разум. Яростта не е най-добрия съветник. Всеки от хубаво не влиза в този клуб. Но добре че го има,можем да споделяме и да се чувстваме "олекотени" след това. ако мислиш че може да се предадеш - ЗАБРАНИ СИ ГО!!! Аз още не съм умряла....от това не се умира. КОГАТО ГОСПОД ЗАТВАРЯ ВРАТИ - ОТВАРЯ ПОРТИ! Когато всичко свърши ще се радваш че имаш шанс за много нови неща и нови познанства! Желая ти истински късмет и щастие!



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 15:02



Радвам се че с нещо сме помогнали.

***
желая ти успех

Редактирано от Moan на 30.03.07 16:10.



Тема Браво. Радостно е, че си събрал мислитенови [re: Aнreл]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано30.03.07 15:10



сивече. Застреляй я тая кучка и ела да почерпиш.



Всъщност, що не вземеш да я ликвидираш? Колко му е! Тъй ще е най-бързо и безболезнено. Начини - много. Ток може да я удари, кола може да я блъсне...

Ай, успех!

Редактирано от ASSASSlN на 30.03.07 15:12.



Тема Re: Браво. Радостно е, че си събрал мислитенови [re: ASSASSlN]  
Авторkyчka (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 17:17



Ти много си пострадал и ти личи, но си смени психиатъра преди да дадеш на късо





Тема Ти коя си? За теб имам специална отрованови [re: kyчka]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано30.03.07 17:42



Още по времето на Медичите са я измислили. Бавнодействаща. Кап-кап в кафето ти и те изпращам по живо, по здраво. След месец-два получаваш инфаркт и туй то!

Психиатърът мога да го сменя когато си пожелая, но кофтито е, че всички са по-луди от мен. Много им личи. Аз поне си показвам лудостта само из нет-а, и ме знае ограничен кръг хора. Мдааа, от "старите" клубари вече почти никой не ми обръща внимание. Правилно. Знаят ме що за стока съм.

Апропо, ти вместо да си губиш времето с мен, що не вземеш да дадеш някакъв съвет на автора на темата, че да видим колко ти е акъла?

Приятен уйкенд!



Тема Re: Ти коя си? За теб имам специална отрованови [re: ASSASSlN]  
АвторMaya (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 11:36



абе ти си ми много интересен! От известно време ти чета мненията тука.
Жалко че не си такъв и в живота извън клуба, както казваш.
Иначе щеше да ми е много интересно да те видя и забавно да пия по едно с теб:)))
Пордължавай в тоя стил!





Тема Re: Жена ми ме маминови [re: eднa жeнa]  
Авторwolf4e (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 12:08



Моля?! Нещо си се объркала, darling, ама и да ти обяснявам, нЕма да разбереш! Тия простотии - той ме е наранил, щото еди-какво си, пък аз ще му върна с други мъже и като му източа банковата сметка - пфу, не ми се окачествяват дори! И какво точно я е наранил, че не разбрах - като се е грижил за нея ли? Аман от такива!



Тема Re: жена ми...нови [re: Aнreл]  
Авторwolf4e (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 12:11



Не е до късмет, според мен. Колко по-млада е от теб жена ти?



Тема А-а-а,...нови [re: Maya]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано31.03.07 12:59



...той и на чаша питие пак е интересен, но значително по-кротък и интелектуално извисен. Всъщност момъкът е много възпитан и добричък...





Тема Re: А-а-а,...нови [re: wasted_youth]  
АвторMaya (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 13:36



Да му се ненадяваш





Тема Re: А-а-а,...нови [re: wasted_youth]  
Авторвишивaши (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 19:29



ми земай го , кво чакащ да ви застреля ревнивия ти мъж ли


току виж спрял да изтерясва у форума и стане кротък тука като има на кого да си го изкара в къщи



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано01.04.07 20:03



*** . obadi mi se ili andriann1 v skipe

__________________
Не е желателно да се пускат телефони тук.
Moan

Редактирано от Moan на 01.04.07 20:08.



Тема Ша ти дам аз един момък на теб!нови [re: wasted_youth]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано02.04.07 08:24



Лелиии, ако знаеш само каква брада съм пуснал! Няма да ме познаеш в никакъв случай.



Тема Сус, бе, фукара!нови [re: вишивaши]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано02.04.07 08:29



Мъжъг й хич не е ревнив, защото няма такъв.

От кое село си, че да знам кое българско наречие да започна да уча, че да те разбирам по-добре. К'во е туй "изтерясва"?



Тема Ооо, Мая, да те записвам ли във фен-клуба нанови [re: Maya]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано02.04.07 08:40



почитателките ми? Мнооо съм готин, ама понякога не съм готин и даже сам не мога да се понасям. Тя, жена ми затуй ме изпъди, де. И тя самата не можеше да се понася, и двамата бяхме непоносими...





Тема ako наистина...нови [re: ASSASSlN]  
АвторMaya (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 14:13



имаш женски фен клуб, значи наистина харесваме, обичаме или се възбуждаме от по-груби и директни мъже като теб. А може и трите наведнъж :)), ти ще кажеш как е :))
ps:на колко години си всъщност,малко неъместен въпрос...и не че има значение де, важното е че си готин!!! :)))
Женати само може да съжалява, че те е изпуснала





Тема Ааа, нищо му няма на въпроса ти. Дърт съм обаченови [re: Maya]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано02.04.07 15:17



Не се крия, на 47 съм. Мнооо ме харесват мацките от клуба. Като се появя на някоя клубна среща - не мога да се отърва от целувки. Дааа, вервай ми. Ама, напоследък все проблеми имам и отдавна не съм ги виждал. Само си бърборим.

В тоя клуб сме като голямо семейство. Всичко има. Млади, стари. Веселба има и караници и бой понякога.



Ще те приобщим и теб, усещам. Всичко можем. Акъли всякакви даваме. Ако искаш да се разведеш - моляааа. Ще те разведем. Ако не щеш - ще ти дадем акъл.

Само кажи какво искаш - насреща сме. На толкова цигани сме помогнали, че на тебе ли няма да помогнем???



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Hoй]  
Авторcлyчaйнa (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 16:06



Искам да ти разкажа една случка от моя живот и да не прибързваш.
И аз като купих компютър, се намъкнах в Мирката/чат/ и попаднах на един младеж с който си поговорихме доста.Накрая той ми даде номера на джиесма си.Без да се замислям му пуснах есемес "Беше ли ти приятно с мен?" И познай какво се получи,когато не бях изтрила съобщението,малкият ми набарал джиесема,прочел го и докладвал на баща си.Вечерта бях подложена на кръстосан разпит и за пръв път изпаднах в егати неловката ситуация.Нито познавах човека,а излезе,че едва ли не секс съм правила с него.


Накрая моят мъж като видя,че никакво признание не може да получи,махна с ръка и каза:"Ама аз всъщност имам ли право да ти казвам с кого да общуваш и какво да правиш?! Ти си имаш глава на раменете и знаеш докъде да се простреш." Дотук приключи всичко.



Тема и аз съм дърта :) аманови [re: ASSASSlN]  
АвторMaya (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 16:15



нито съм разведена, нито съм се женила. Нямам желание за семейство, а като чета историите в този клуб се радвам че не съм се оженила, макар че кой знае дали е за радване . Единственото с което можете да ми помогнете е да ми кажете как обществото гледа на разведените и как на т.нар. стари моми , не че искам да сравнявам нещата,знам че нямат нищо общо. Мисля ,че старите моми са като вещици в очите на околните :)Има ли нещо такова



Тема Страхотна идея за тема!нови [re: Maya]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано02.04.07 16:33



Пусни си отделна тема, съвсем кратичко напиши собствените си впечатления и/или преживявания. Много мнения ще получиш, най-различни. Разни хора, разни виждания.

Е, ако искаш, де! Но при положение, че сме анонимни - какво ти пречи??? И не се притеснявай, че някой може да те "разпознае". Не си мисли, че си уникален случай. Повече от три години съществува тоя клуб, много истории прочетохме. Оказва се, че нищо ново няма под слънцето.

Аз лично си мислех отначало, че с моето семейство се е случило нещо свръхестествено, че лош ми бил късмета, че аз нещо не съм добре в разбиранията си за живота...

Лелеее, след време установих, че такива, като мен - с лопата да ги ринеш. От което НЕ ми стана по-добре.



Редактирано от ASSASSlN на 02.04.07 16:34.



Тема Ами, мъжа ти има мозък в главата си инови [re: cлyчaйнa]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано02.04.07 16:39



доверие ти има. Ама има и подобни случаи, когато такова "прегрешение" бива натяквано дълги години.

Шарен свят!



Тема Re:такова"прегрешение" бива натяквано дълги годининови [re: ASSASSlN]  
Автор won (cool)
Публикувано02.04.07 18:37



...и освен това с това обяснява/оправдава собствената си безотговорност,само 3 години по-късно.Като тогава последствията бяха катастрофални и необратими за много хора.

"Споделете!"


Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Автор Щъpkoт (fyromophagos)
Публикувано02.04.07 20:47



Чупи кучката, не заради изневярата, а затова, че е склонна да те предава по всички пунктове, вярвай ми....бях женен 13 години, затварях си и аз очите заради детето, но накрая ми писна и такъв сиктир й теглих, че ме гледаше ококорена близо година и половина....не си струва да жертваш остатъка от живота си с тази жена......но трябва кураж и спокойствие, особено ако имаш деца.
п.с.
понастоящем тя си има втори съпруг, а моите и нейните отношения са отлични. Детето е окей, вече е голям мъж. Не показвай гнева си, отстрани я като зловреден тумор.

Што знам што луѓе ќе бидат? Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...".


Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Автор TE_DDA (ЪкУшерката!Опс!)
Публикувано03.04.07 15:58



щом си човек с възможности мяй малкото можеш първо да наемеш дедективска агенция за да разбереш наистина какво става. после ще му мислиш. междувременно не пускай аванта заматериалните неща и си вържи гащите

Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: TE_DDA]  
Авторпoнe (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 09:00



се научи, че дедектив се пише деТектив и не идва от деда ти....





Тема Re: Жена ми ме маминови [re: пoнe]  
Авторdeda (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 22:07







Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Авторkaтo cи зaбpaвиx ниkнeймa (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 16:31



Хайде, моля ти се!Звучиш като поредния ревнивец - моят мъж, например е убеден, че имам връзка с вокалът на Сигнал - Данчо Караджов, със Слави Трифонов и със Глория и Ивана едновременно.



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
АвторKapи (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 16:42



Това въобще не значи, че жена ти си има любовник, а че не се чувства сигурна в теб. Щом ти си по-силния и по-финансово успешния, и всичко все ти и даваш, нея я е страх и съвсем основателно, че в един момент, като и се наситиш, тя ще остане без шушка и вече попреминала, което е съдба на много жени - доста мои приятелки от прекалена всеотдайност бяха за определен етап на плачевно дередже.
Най-вероятно нейни приятелки или майка и, такива са тъщите, но не ги вини, са я посъветвали да изтегли парите и да ги сложи на сейф. Както и да те накара да и купиш нещо по-ценничко. Затова не бъди токова смешно подозрителен. А успокой жена си - нея я е страх.



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
АвторKapи (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 16:53



А що се отнася до есемесите и сим карта - аз лично съм пращала есемеси на мъжа на една дето сваляше моят мъж, бях сигурна, че тя му чете съобщенията, като за целта специално си купих сим карта, която употребих само за такива цели - а есемесите бяха с такова "секси" съдържание, че ти е бедна фантазията:))))черпех от текстовете на поп фолка:))))и не само.



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Kapи]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано05.04.07 17:03



Хм...
Интерсно, каква точно ти е била идеята при забъркването на тази Интрига.

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: жена ми...нови [re: Бeзcъннa]  
АвторKapи или kak бeшe тaм (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 17:24



Аз също съм издържана жена и не се срамувам от това.

Посветила съм се на семейството и на съпруга си. Не му изневерявам, а и не ми е дошло на ум, как ли пък не.

Обожавам си къщата, обожавам си и мъжа.

Наистина понякога се безпокоя или както вече казах чувам твърде често доброжелателните съвети от приятелки, от стринка, леля, майка, че ако на мъжът ми му се прииграе с някоя друга на мен лошо ми се пише. И че трябва, задължително, ама задължително да се осигуря с нещо и да помисля за себе си. Затова си мисля ,( тъй като моята ситуация е най-близка до описаната, а и както казах вече и есемеси съм пращала на чужд мъж със специално купена карта ), че жената на Ангел е уплашена и се чувства много, много несигурна. Аз почти веднъж седмично, че и по-често през ден-два търпя съветите на майка ми, на стринка ми и т.н., които основно са - "ще си хване някоя мъжът ти и теб ще те изхвърли на улицата, как може на мъж да вярваш, защо си толкова глупава, нито знаеш къде и колко са ви парите, нито знаеш къде са документите за апартамента и къщата?". Тези дни дори гинеколожката ми след като видя новите ми обувки и новата чанта , купени от мъжа ми, въздъхна и ми разказа дълга и сърцераздирателната история на жена, която вярвайки и обичайки много един мъж и бидейки му вярна стигнала до кофите за боклук .
Макар повечето пъти да се смея и аз понякога се връзвам, омрачвам и се замислям дали пък да не предприема отбранителни или поне профилактични действия.

Така че, Ангеле, казах и ще повторя - жена ти е уплашена или са я уплашили,колко ли народ и е подшушнал как ти си имаш любовница.

Когато един мъж е добър с една жена "доброжелатели/ки" около тях бол.



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: mirror_]  
АвторKapи (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 17:38



Просто много ме ядоса жената.
Сваляше ми мъжа.
Нагло. И пред мен.
И след като си ядох дупето реших малкичко да и го върна - купих си сим карта, и заджасах едни есемеси загадъчни, сексуални и любовни на мъжа и. После дадох номера на джиесема на мъжа на тази ужасна жена на една моя много младичка и много сладичка позната, като и наговорих неща "ле-ле, къв баровец е тоя и как го друса парата, майкооо". Той не е кой знае какъв баровец горкия, но докато се разберат нещата понамаза.
Има ефект.



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Kapи]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано05.04.07 19:30



Няма цена, която да си заслужава, за да започна да се занимавам с такива игрички. Пази, Боже, пък и да се чуствам горда, че съм замесила и невинни хора в интригата.
Такива истотии ме хвърлят в ням пОтрес.


Сори...отвратена съм!!!

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Kapи]  
АвторXaн Oмypтar (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 04:37



следващия път
не си купувай сим карта
запиши си посещение при лекар. Психиатър



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Kapи]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано06.04.07 09:05



М-м-м, много хитро от твоя страна! И всеотдайно...



Какво стана после със СИМ-картата, запази ли я? Щото пак ще се налага...



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: wasted_youth]  
АвторKapи (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 10:39



Хвърлих я...Тя беше прима -свърши работа, изтече и я хвърлих:)))))



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: mirror_]  
АвторKapи (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 10:40



Знаеш ли как никак не ми пука какво ще каже негативен човек като теб.
Ти си от хората, които търсят повод да ругаят.



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Kapи]  
Автормapи (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 11:04



Има ефект друг път

, но е добре че вярваш в това .
Защо мислиш той нямаше нищо против това да става пред теб, м?



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Kapи]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано07.04.07 22:41



Предполагам, че в случая ме припознаваш.....

Лесно излизаш от равновесие. Явно това се дължи на факта, че не можеш да намериш вътрешен покой. Тези еуфорични настроения са показателни.
Дори и тук никой не може да ти помогне, ако ти самата не спреш да навреждаш на други хора.
Пак ти казвам. Има неща, които не си струват цената.

Пожелавам ти да бъдеш някога в мир със себе си. И ти пожелавам да го постигнеш по по-лесния начин!!!
Успех!!!

Carpe diem! Volente deo!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.