Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: жена ми...нови [re: Бeзcъннa]  
АвторKapи или kak бeшe тaм (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 17:24



Аз също съм издържана жена и не се срамувам от това.

Посветила съм се на семейството и на съпруга си. Не му изневерявам, а и не ми е дошло на ум, как ли пък не.

Обожавам си къщата, обожавам си и мъжа.

Наистина понякога се безпокоя или както вече казах чувам твърде често доброжелателните съвети от приятелки, от стринка, леля, майка, че ако на мъжът ми му се прииграе с някоя друга на мен лошо ми се пише. И че трябва, задължително, ама задължително да се осигуря с нещо и да помисля за себе си. Затова си мисля ,( тъй като моята ситуация е най-близка до описаната, а и както казах вече и есемеси съм пращала на чужд мъж със специално купена карта ), че жената на Ангел е уплашена и се чувства много, много несигурна. Аз почти веднъж седмично, че и по-често през ден-два търпя съветите на майка ми, на стринка ми и т.н., които основно са - "ще си хване някоя мъжът ти и теб ще те изхвърли на улицата, как може на мъж да вярваш, защо си толкова глупава, нито знаеш къде и колко са ви парите, нито знаеш къде са документите за апартамента и къщата?". Тези дни дори гинеколожката ми след като видя новите ми обувки и новата чанта , купени от мъжа ми, въздъхна и ми разказа дълга и сърцераздирателната история на жена, която вярвайки и обичайки много един мъж и бидейки му вярна стигнала до кофите за боклук .
Макар повечето пъти да се смея и аз понякога се връзвам, омрачвам и се замислям дали пък да не предприема отбранителни или поне профилактични действия.

Така че, Ангеле, казах и ще повторя - жена ти е уплашена или са я уплашили,колко ли народ и е подшушнал как ти си имаш любовница.

Когато един мъж е добър с една жена "доброжелатели/ки" около тях бол.



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: mirror_]  
АвторKapи (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 17:38



Просто много ме ядоса жената.
Сваляше ми мъжа.
Нагло. И пред мен.
И след като си ядох дупето реших малкичко да и го върна - купих си сим карта, и заджасах едни есемеси загадъчни, сексуални и любовни на мъжа и. После дадох номера на джиесема на мъжа на тази ужасна жена на една моя много младичка и много сладичка позната, като и наговорих неща "ле-ле, къв баровец е тоя и как го друса парата, майкооо". Той не е кой знае какъв баровец горкия, но докато се разберат нещата понамаза.
Има ефект.



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Kapи]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано05.04.07 19:30



Няма цена, която да си заслужава, за да започна да се занимавам с такива игрички. Пази, Боже, пък и да се чуствам горда, че съм замесила и невинни хора в интригата.
Такива истотии ме хвърлят в ням пОтрес.


Сори...отвратена съм!!!

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Kapи]  
АвторXaн Oмypтar (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 04:37



следващия път
не си купувай сим карта
запиши си посещение при лекар. Психиатър



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Kapи]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано06.04.07 09:05



М-м-м, много хитро от твоя страна! И всеотдайно...



Какво стана после със СИМ-картата, запази ли я? Щото пак ще се налага...



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: wasted_youth]  
АвторKapи (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 10:39



Хвърлих я...Тя беше прима -свърши работа, изтече и я хвърлих:)))))



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: mirror_]  
АвторKapи (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 10:40



Знаеш ли как никак не ми пука какво ще каже негативен човек като теб.
Ти си от хората, които търсят повод да ругаят.



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Kapи]  
Автормapи (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 11:04



Има ефект друг път

, но е добре че вярваш в това .
Защо мислиш той нямаше нищо против това да става пред теб, м?



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Kapи]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано07.04.07 22:41



Предполагам, че в случая ме припознаваш.....

Лесно излизаш от равновесие. Явно това се дължи на факта, че не можеш да намериш вътрешен покой. Тези еуфорични настроения са показателни.
Дори и тук никой не може да ти помогне, ако ти самата не спреш да навреждаш на други хора.
Пак ти казвам. Има неща, които не си струват цената.

Пожелавам ти да бъдеш някога в мир със себе си. И ти пожелавам да го постигнеш по по-лесния начин!!!
Успех!!!

Carpe diem! Volente deo!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.