Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Абе, ти не знаеш ли, че аз съм главен скандалжиянови [re: минaвaщ]  
АвторASSASSlN (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 15:30



на клуба? Аз докато не обидя някой, докато не го извадя от равновесие - не мирясвам. Че Ангел е пекан е пределно ясно, няма защо да ми обясняваш. Ама е пиян, бе! Не е задължително да е пиян от алкохол! Не го ли видиш, че главата му е замаяна? А?

На теб не ти ли се е случвало да ходиш пиян без да си пил?

Тъй! Нарочно му писах грубо. Очаквах да ми пише остро. Защо правя това - моя си работа.

Ти, вместо да ми критикуваш мнението, виж себе си. "Рови, рови..." му даваш акъл. К'во да рови Ангел? Като кокошка ли да рови?



Тема Re: Абе, ти не знаеш ли, че аз съм главен скандалжиянови [re: ASSASSlN]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 15:41



Знаеш че хората идват в тоя КЛУБ , не от хубаво! Да си сверят часовника.

И и попадат на такива като теб ,ЧУДОМИРОВИ -героини



Тема не е верно....нови [re: eднa жeнa]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано28.03.07 16:03



........Ако една жена е кръшкало,никакъв мъж не и е виновен.просто си е намерила идеалния глупак.Извинявам се на Ангел,не е лично към него:-)



Тема Питах те какво трябва да рови Ангел?нови [re: минaвaщ]  
АвторAcacин (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 16:06



ЖениТЕ били като змии! Уф!

Минал си по този път? Разкажи го, де! Да научим нещо от теб.

И, по дяволите, за какви Чудомирови героини говориш? Ти нещо да не би да си...?



Тема жена ми...нови [re: esprit]  
Авторcool (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 16:17



Съжалявам, че трябва да го кажа, но може би,ти си й трябвал само за осигуряването на някакъв стандард и сега ще премине към следващия мъж.
От колко години сте женени, а мисълта за деца не й ли е преминавала през хубавата главица?
Явно разбираш от финансови въпроси,затегни кранчето и гледай как се променя отношението й.



Тема Re: Изобщо не вярвам вече на среднощни пиянски писаниянови [re: ASSASSlN]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано28.03.07 17:51



Като никога, абсолютно съм съгласна с теб. Нещо по-съшито с бели конци отдавна не бях чела. Па намерил картата, па жена му е балъчка и написала пин кода сигурно върху нея, или не сменила стандартните "0000" на Мтел. И като по поръчка нямала друго какво да си говори с любовниците, ами обиждала съпруга си......абе мамка мууу 1-ви април е чак в неделя беее.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Изобщо не вярвам вече на среднощни пиянски писаниянови [re: HAДEЖДA™]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 18:54



И ти като '' всезнайкото '' не си наясно ,че за пари тия момчета , с тая техника , могат и майченото ти млеко , да открият.



Тема Re: Изобщо не вярвам вече на среднощни пиянски писаниянови [re: минaвaщ]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано28.03.07 19:00



Напълно съм наясно с напредъка на техниката. Това, че нещо е добре измислено, не го прави по-истинско.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Изобщо не вярвам вече на среднощни пиянски писаниянови [re: HAДEЖДA™]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 19:01



Ето ти пример

www.shopsuper.net/ocae/page_730597.html



Тема Re: жена ми...нови [re: cool]  
АвторAнreл (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 22:31



Женени сме от петнадесет години, имаме две деца. Тя може би винаги си е била такава, само, че аз не съм знаел и затова сега ми е толкова гадно

. За децата не и пука, защото и без това други хора се грижат за тях- хора на които се заплаща...е ако се стигне до развод /май е неизбежно/ може и да се сети, че ги има, не съм сигурен...
Относно затягането: тя по- принцип работи и си изкарва някакви пари. Но открай време аз плащам абсолютно всички сметки и разноски свъзани със семейството ни - текущи, за обучение на децата, за почистване на дома, за храна, за дрежхи, всички данъци, осигуровки и т.н., в това число и нейните...не се оплаквам, макар, че не е честно тя да си къта парите само за нея си, но не в това е проблемът. Малко ли и давам, та реши да ме "редува" с друг мъж. Аз се отвращавам вече от нея и не искам да имам нищо общо...
не желая нито да живея, нито да спя с тази жена...
Мисля си за развода и почти свикнах с мисълта, че няма да е лесно, ама и така не може...
Може ли някой да ме посъветва как по- леко се преживява тази промяна?
И как да я накарам да стои далеч от мен? Може и нещо да и е липсвало в съпружеският ни живот, но аз все още съм и удобен.
Ей това е супер гадно - тя е с мен само заради материалното.
Дали е в природата на жените да изневеряват или просто съм имал лош късмет...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.