Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:16 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
АвторEva B. (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 13:17



Видях съветите да премислиш и провериш внимателно дали си прав в подозренията. Присъединявам се. Винаги е добре 3 пъти да се мери и само веднъж да се реже.
Но, аз искам да ти да ти кажа и друго. Представи си, че тя наистина ти изневерява. Ще можеш ли да приемеш това в името на семейството за което пишеш, че държиш? Всичко винаги е въпрос на кантар, избор между това, което е по-важно. Компромиси.
Ако отговорът ти е, че можеш да простиш досегашните изневери, говори с нея. Кажи й, че си се досетил, обсъдете защо го прави и какво й липсва за да е само с теб. Не искам да кажа нищо против теб, но когато един човек е нещастен това никога не е само индивидуално като вина и причина. Вижте с нея къде са вашите грешки, а не само нейните или твоите.
А ако решиш, че дори в името на семейството не би приел да останеш с нея, ти трябва бърз развод с достатъчно доказателства за нейната вина. Дори, ако решиш да е по взаимно съгласие. Човек никога не знае кога ще му трябва нещо, с което да държи другия. Вярвай ми





Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано28.03.07 13:35



Толкова неразбираемо пишеш, че направо будиш смях, ама през съллзи.

Не искаш да си сменяш жената, искаш си семейството, ама си унижен...

Хм! И аз навремето така мислех с простата си тиква! Пфу! Яааа се стегни! Твърдо ти пророкувам какво ще стане с теб ако продължаваш да хвърчиш в облаците и да вярваш в таласъми. Твойта гъска, която наричаш жена, ще те смучи докато може, после ще ти изтряска молба за развод, ще те направи на маймуна в съда и ще ти вземе половината от това, което все още ти е останало. Класически театър. Съжалявам, но това ще стане. Освен ако...

Освен ако не й теглиш една майна. Може и две. Първо - наум, после - наяве. Веднага отивай при адвокат. Питай, разпитвай... Знам, че не искаш да се развеждаш, даже само мисълта за развод те ужасява. Да, ама при жените не е така. Хич не им пука! Е, разбира се, не всички. Но твоята щом ти върти такива номера - значи сериозно е замислила да те изхвърли на боклука като мръсен парцал.

Ай, стягай се за бой. Като ти чета писанията те виждам, че си ошашавен. Охооо, ако така я караш - доникъде няма да стигнеш. Преглътни горчиво и се приготвяй за война. Консултация с психотерапевт точно в този момент ти е наложителна.

Чао! И да знаеш, че Земята ще продължава да се върти и без твоята жена.



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 13:39



Рови , не се отказвай.Те жените са като змйи .
И АЗ МИНАХ , ПО ТОЗИ ПЪТ.
Добре че рових .Не жали пари.
Успех



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: Aнreл]  
Авторeднa жeнa (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 13:40



когато една започне да изневерява мъжът винаги е виновен. тя иначе не би го направила. потърси си грешките и се опитай да ги оправиш и да я помолиш за прошка. тя е смела жена и според мен ти за нея си вече бивш, но още не го знаеш. когатп дойде подходящият момент ще ти го каже. мисля че много правилно си уловил момента със собствената банкова сметка и искането за нова кола. много си се провинил според мен и не мисля че тя може да ти прости. сърцето на една жена истине ли лъм един мъж за него никога да има място повече там. бъди истински мъж и се опитай да я разбереш и да не повтаряш грешките си занапред.



Тема Въпроснови [re: eднa жeнa]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано28.03.07 13:43



Казваш, че когато една жена изневерява винаги мъжа е виновен. А, когато един мъж изневерява кой е виновен?



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: eднa жeнa]  
АвторEva B. (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 13:45



Извинявай за въпроса, но ти какво си пушила?
Когато един човек изневерява, отговорността е винаги само и едиствено НЕГОВА. Никой, колкото и да е лош, колкото и да е нетърпим, не може да принуди партньора си да му изневерява и вината да е негова!!! Не виждам нищо смело в това да спиш с други зад гърба на онзи, към който си се клел във вярност в добро и зло, напротив, това е висша проява на страхливост и лицемерие. Може би не си разбрала добре, но в случая тя е тази, която, ако наистина изневерява, трябва да иска прошка.
Всичко останало от написаното от теб са чисти глупости.



Тема Re: Жена ми ме маминови [re: ASSASSlN]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 13:49



Бе ''всезнайко -ASSASSlN'' , не чатна ли че пича СИ Е НА МЯСТО.

Знае две и две да сабере



Тема Не те разбрахнови [re: минaвaщ]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано28.03.07 14:21



Какво искаше да ми кажеш?



Тема Re: май нещо обърка-''ASSASSlN'' извини се нанови [re: ASSASSlN]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 14:24



на ангел

'' Изобщо не вярвам вече на среднощни пиянски писания''-''ASSASSlN''

пича , АНГЕЛ е пекан!



Тема Re:далжиш извенение на АНГЕЛнови [re: ASSASSlN]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 14:32



'' Изобщо не вярвам вече на среднощни пиянски писания''-''ASSASSlN''

пича , АНГЕЛ е пекан!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.