Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:11 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Free тема...нови  
АвторMЪЖ (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 17:29



Явно предизвиках разни "размисли" с мойте "писания"
Аз нямам въпроси, нито тема за да я бистрим - това е свободна "тема" кой,каквото иска да обсъди или пита.
Смятам,че всеки ще намери с какво да се "заяде" по въпроса... който сам постави.





Тема Re: Free тема...нови [re: MЪЖ]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано25.03.07 20:26



Понеже явно не съм в течение на "размислите", които си предизвикал с твоите писания, а пък и не съм в настроение да се заяждам

, мога ли да те помоля да дадеш малко светлина по въпроса или да подхвърлиш нещо, с което евентуално да се заям.



Тема Re: Free тема...нови [re: MЪЖ]  
АвторMЪЖ (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 21:27



Порови се в темата - Когато излъжат мечтите ни...сами ли сме виновни...
Все ще намериш нещо за което да се "заядеш" с мен





Тема Re: Free тема...нови [re: MЪЖ]  
Автор Sawana (непознат )
Публикувано25.03.07 22:17



МЪЖ - благодаря, че все пак отвори тема, макар и без конкретна тема

За яснота на аудиторията, аз съм тази, която според МЪЖ се заяжда с него, но не мисля така, не се заяждам, а малко се раздразних от неговите "писания" за свободата на мъжете, която ние жените, видите ли сме искали да им отнемем и да ги вържем, като им родим деца. Както вече ти писах се порових и прочетох твоите мнения и по други теми - например до СИА и ми хареса това което пишеш. Така че не искам да се заяждам с теб, а по-скоро да дискутираме някои теми, на които явно сме на коренно различни мнения, а може би това е защото аз съм ЖЕНА и виждам нещата от наша гледна точка. Моето мнение беше, че не е задължително вие мъжете непремоно да сте обвързани или да живеете с майките на децата си, за да се грижите за тях и най-вече да присъствате стабилно в живота им, така че те /децата де/ да не чувстват вашата липса. Виж сега може и да съм пристрастна по тази тема, защото имам лично отношение към нея, но това не значи че ще отстъпя от позицията си.....и не го приемай лично към теб, това е моето мнение по принцип за вички мъже, които забравят, че имат деца, защото не се разбират с майките им.....



Тема Re: Free тема...нови [re: Sawana]  
АвторMЪЖ (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 22:33



Нямах точно теб предвид...но,щом казваш


Ами този номер си е типично женски - за връзването.
Не ми казвай,че ти, сега го чуваш от мен!

"Моето мнение беше, че не е задължително вие мъжете непремоно да сте обвързани или да живеете с майките на децата си, за да се грижите за тях и най-вече да присъствате стабилно в живота им"

Виж,по този въпрос сме 99% на един акъл Лошото е,че обикновенно стигате до тези изводи след доста лични проби/грешки и изгубено на време в гонене на илюзорни представи как "би трябвало да бъде"



Тема Re: Free тема...нови [re: MЪЖ]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано25.03.07 22:44



Защо мислиш, че ни трябва много време, за да стигнем до този извод и то през много грешки и проби? Лично аз застъпвам точно това, а пробите и грешките са за съвместен живот между родителите. Щом той е невъзможен не следва веднага, че трябва единият родител да излезе от живота и на детето си?!

Колкото до номера с връзването, все си мисля, че само като предтекст го използвате





Тема Re: Free тема...нови [re: MЪЖ]  
Автор Sawana (непознат )
Публикувано25.03.07 23:11



ОК, радвам се, че си нямал точно мен предвид, но тъй като в моите "писания" ти препоръчах да отвориш нова тема, реших, че това със заяждането е за мен..... сега вече ми олекна и ще спя спокойно/шегичка/
Номера за връзването БЕШЕ типично женски, сега вече това не е сигурно. Май се оказа, че жените се справяме по-добре в този ИЗВЕЧЕН ПРЕХОД в БГ,който никак не е лек и то не защото сме по-добри, а защото нямаме избор- децата не ни питат можем ли, те очакват всичко да е наред и ние не си губим времето да си търсим свободата, а действаме, за да осигурим насъщния. Виж таткото, ако се включи добре, но ако се впусне в размисли за своята изгубена свобода, за сигурност и спокойствие, което трябвало да им осигурим, виж това ни идва малко в повече и естествено им показваме вратата. Но това явно се тълкува от вас като проби, изгубено време и гонене на илюзии..... Виж вие сигурно сте безгрешни...... и улучвате от първия път- тоест въобще не си давате свободата, че да не грешите.
Абе май пак започнах да се заяждам.....ама нали това беше темата ти, да намерим нещо та да се заядем......
Добре, че поне по един въпрос до тук сме 99% на едно мнение.
За тази вечер трябва да спра да пиша, че нещо настроението ми е АНТИМЪЖКО..... и ще ме помислите за мъжемразка, което въобще не е така. Обичам си ги аз мъжете, ама пак да уточня - става въпрос за мъжете де, а не за индивиди от мъжки пол.......
Може пък утре сутринта в твоята тема - БЕЗ ТЕМА да има нещо наистина интересно, което да се почете и за което няма да се заяждаме.....
Лека



Тема Re: Free от отговорностнови [re: MЪЖ]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано25.03.07 23:47



Направи ми впечатление, че сложи знак за неравенство между способен да има деца и готов да ги гледа
Реших че се майтапиш



Тема Re: Free тема...нови [re: MЪЖ]  
Автор Бeзcъннa (Сатурн в първи)
Публикувано26.03.07 02:04



Не исках да се обаждам в другата тема, дългите коментари не ми понасят. Аз те подкрепям по въпроса за връзването, имам два аборта от съпруга ми преди да се оженим, защото както тогава, така и сега съм твърдо убедена, че независимо от емоционалната фаза на страните и степента сериозност на връзката, всяка бременност ПРЕДИ да е говорено за брак представлява изкуствен ритник. Жените мечтаят за дом и деца, мъжете се поддават на опиянението, че са се продължили, но това не е любов, а инстинкт. Бракът в моите очи е стъпка, която се обмисля в пълно съзнание и БЕЗ странични фактори. А бременността Е фактор. И натежава в решенията.


А към Савана - не се ядосвай, че някой някъде не иска да сключва брак. Прекалено много хора се бракуват и създават поколение заради едната само гордост да развяват пред света семейството си като знак за зрялост. Според мен това е доста по-голям проблем.

- - - -



Тема Re: Free тема...нови [re: MЪЖ]  
Автор fantadgiro (новак)
Публикувано26.03.07 08:56



Ами като те чета изглежда,че изхождаш и ти от собствения си опит ,като коментираш постовете на посещаващите клуба. Я по-добре разкажи твоята случка.Имаш отношение-значи имаш някакъв житейски отпит в подобни ситуации.

Редактирано от fantadgiro на 26.03.07 09:05.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.