Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Когато излъжат мечтите ни...сами ли сме виновннови [re: Cтpeйнджъp]  
АвторMЪЖ (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 00:24



Cтpeйнджъp,абе имам впечатлението за теб,че си умна ***

не ме оборвай с такива неподготвени изказвания! - Майтапя се! Някой твой спомен ли активизирах с битовизмите

Редактирано от Moan на 25.03.07 11:24.



Тема Re: Когато излъжат мечтите ни...сами ли сме виновни...нови [re: annie_ka]  
Авторwoman (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 00:26



Ето с това трябваше да започнеш!
Правилно тук предположиха, че момчето е "непораснало" още за семейство и да бъде родител. Но как тогава правихте с любов и желание това бебе и двамата, а после изведнъж той не намери време за брак?

Всъщност, аз съм от по-старото поколение и може би старомодна, вярвам, че ще се произнесат в клуба по този казус.

Аз мога само да ти кажа - свободна си и по-добре навреме да си поемеш пътя, отколкото да агонизираш нататък. Млада си, ще се справиш.



Тема Re: Когато излъжат мечтите ни...сами ли сме виновни...нови [re: woman]  
Авторannie_ka (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 00:35



За една жена да стане майка е нещо велико! Нещо което обмисля добре! Наясно е с отговорността която трябва да поеме!
Тъй като аз съм съзнавала какво варша опитвайки да забременея-наясно съм и сега какво не трябва да правя!
От депресии и самосъжаление няма смисъл!на кого би помогнало това?нито на мен, нито на детето ми! На него обаче да-но аз не искам да вдигам и без това литналото му в небесата тийнейджърско самочувствие!
Така че се вземам в ръце и си нося отговорността за това което с толкова много любов съм създала!!! И с толкова мъки родила.....и с толкова сълзи поила когато не знаех ще живее ли или не така желаното от мен дете!!! Вече имам за какво да живея! И въпреки неволите и болките аз съм една щастливка!!!



Тема Re: Когато излъжат мечтите ни...сами ли сме виновни...нови [re: annie_ka]  
Автор Бeзcъннa (Сатурн в първи)
Публикувано25.03.07 00:40



Мога само да кажа - радвай се, че не си омъжена за него. Огромна разлика има с брак и без брак, ще го оцениш по-късно.

Сега ти е важно детето, той ще замине, ти ще се успокоиш и ще успееш да измислиш как да продължиш. И не се страхувай! Ще се справиш.

- - - -



Тема Re: Когато излъжат мечтите ни...сами ли сме виновннови [re: annie_ka]  
АвторMЪЖ (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 00:44



Ох,момиче.... явно не гледаде в една посока на живота... Той гони (може би) кариера или нещо друго в чужбина... тоест иска някакво развитие и има планове които се разминават с твойте очаквания за бъдещето ви. Ти може да му пречиш, или да му объркваш плановете... Това със сватбата - Давам ти личен пример - аз не искам да се женя! Което не означава,че не искам жена и деца! Разбираш ли,че сложните ви взаимоотношения в момента може да се базират на някаква травиална и проста причина?

Съвета ми е да си дадете почивка и да не решавате сега и в този миг, кой какво и как да го "оправи" този проблем... има една приказка - всичко с времето си!

Това от мен.



Тема Re: Когато излъжат мечтите ни...сами ли сме виновннови [re: MЪЖ]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 01:01



Много сложни за разбиране станахте напоследък мъжете, трябвало да живее и да се развива, а детето и жената да се оправят както си искат.
Напоследък започвам да си мисля, че достойните мъже са на изчезване и останаха мамините синчета, които не знаят какво означава думата - отговорност!
Кога ще започнат да се прилагат наистина европейските закони, които принуждават мъжа да се грижи за децата си както трябва, а не с нашите мижави издръжки, които даже може и да не плащат години?



Тема Re: Когато излъжат мечтите ни...сами ли сме виновннови [re: annie_ka]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано25.03.07 01:08



Хич не е малък даже

стискай детето под мишница, оправяй си здравенцето и нервичките и шут на говедото


мъж съм, между другото, ама малко се издразних



Тема Re: Когато излъжат мечтите ни...сами ли сме виновннови [re: aни]  
АвторMЪЖ (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 01:11



Прясно разведена си,нали?


Ти тази "отговорност" - така ли я разбираш - "прилагат наистина европейските закони, които принуждават мъжа да се грижи за децата си както трябва, а не с нашите мижави издръжки"!?
Заради такива като теб,аз никога няма де се обвържа юредически!!!
Разбра ли ме? Или съм ти много сложен



Тема Re: Когато излъжат мечтите ни...сами ли сме виновннови [re: MЪЖ]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 01:18



Не съм прясно разведена нямам нужда и не получавам издръжка от бившия, оставих му напълно обзаведеното жилище ,колите и започнахме с децата отначало.
Но има едно голямо но и то е,че децата не са бебета и аз не съм на 25 години.
Не си сложен, елементарен си, защо ти е да създаваш деца, те създават проблеми, а те не са приятно нещо.
По-добре си живей спокойно и свободно!
Как едно момиче на 25 години , с бебе на 5 месеца и с 180лв ще се справи сама
с всички разходи ,които никак не са малко?



Тема Re: Когато излъжат мечтите ни...сами ли сме виновн [re: aни]  
АвторMЪЖ (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 01:23



Ами обратната гледна точка е такава: Как едно момче на 25 години , с бебе на 5 месеца,жена и с 300лв ще се справи с всички разходи ,които никак не са малко? А?
Проблемите ги създават такива умници като теб! Не децата...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.