Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Когато излъжат мечтите ни...сами ли сме виновннови [re: annie_ka]  
АвторQwerty (Нерегистриран)
Публикувано24.03.07 23:58



За да се случи, трябва да порастете и двамата. Това не става с декларации. За съжаление процесът е бавен, развива се и при двамата с различна скорост, а понякога изобщо не се развива. И изобщо без да премине бурята и мине доста време, по-добре стоите далече един от друг.



Тема Re: Когато излъжат мечтите ни...сами ли сме виновни...нови [re: Qwerty]  
Авторannie_ka (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 00:00



нямам време за самосъжаление! Сега трябва да концентрирам цялата си енергия около детето! да си поема отговорността за това бебе!!! То разчита на мен!!!



Тема Re: Когато излъжат мечтите ни...сами ли сме виновннови [re: Qwerty]  
Авторannie_ka (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 00:04



той така или иначе заминава за англия след месец и иска да остава там година-две.....а аз????
дори не ми казва заедно ли сме или не! както искам атка да съм го приемала!
нима това е мъжка и зряла постъпка?



Тема Re: Когато излъжат мечтите ни...сами ли сме виновннови [re: MЪЖ]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано25.03.07 00:05



Да бе битовизми, лепнал и е Х гинекологични проблеми и ти това наричаш битовизъм. Аз го наричам безотговорност, не само към жена му, но и към детето му! Казано по-просто - пътният лист!



Тема Re: Когато излъжат мечтите ни...сами ли сме виновннови [re: annie_ka]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано25.03.07 00:08



Абе момиче, я се осъзнай! Ако си се разминала само с херпеса и гонореята пак добре. Другият път като си легнеш с него може и да не ти се размине! Тогава, кой ще се грижи за детето ти, а? Стягай се, разкарай го, подреди си живота! Има достатъчно качествени мъже!



Тема Re: Когато излъжат мечтите ни...сами ли сме виновннови [re: Cтpeйнджъp]  
Авторannie_ka (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 00:10



благодаря! представяш ли си какво е да те е страх да си легнеш с мъжа си???



А и той сега може би е пак при нея......какво ли ще прихване още....



Тема Re: Когато излъжат мечтите ни...сами ли сме виновннови [re: annie_ka]  
АвторMЪЖ (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 00:12



За 25г. е достатъчно пораснал за да има дете,но не значи,че е готов да се грижи за семейство... Има разлика,нали?
"искам ако той иска да сме заедно, ако реши да остане с нас, да сме готови И ДВАМАТА да сторим всичко за да сме семейство!!!" Това ми говори,че го обичаш и очакваш това да е достатъчно за да не трябва да водиш този разговор в този час по нета... Това е пример за предположение!
Не искам да ти давам някакви по конкренти съвети,защото знам,че в момента си като кълбовидна мълния от емоции,грижи за бебе,умора,страх,хормоните ти бушуват и т.н. Тоест в момента си много емоционално натоварена и ти е трудно да прецениш ( заради горе изброените неща и.... липсата ти на житейски опит - все пак си доста млада) дали, даден съвет е полезен и приложим в твоя случай...
"искам ако той иска да сме заедно" - Задай го на него този въпрос!





Тема Re: Когато излъжат мечтите ни...сами ли сме виновни...нови [re: annie_ka]  
Авторwoman (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 00:14



Ужасно е това, което ти се случва. Разбирам те и те подкрепям.
Така както си представила нещата, наистина звучи нагло и безотговорно от страна на мъжа ти да тълкуваш отношенията ви както си искаш.
Трудно е с толкова малко дете да се мисли за развод. Според мен времето ще ти покаже как да постъпиш и действаш. Сега наистина ти трябва подкрепа от близки хора и много приятели около теб. Насочи енергията и силите си в отглеждане на мъничето и го дари с цялата си любов, която притежаваш.
Ще се справиш, но все ми се струва, че тоя човек не те заслужава и би могла да намериш щастието си другаде.
Дано имаш късмет, а и детенцето също!



Тема Re: Когато излъжат мечтите ни...сами ли сме виновннови [re: MЪЖ]  
Авторannie_ka (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 00:15



зададох го!
Искал но в момента му трябвало време да ми прости за обвинението за болестта-можели да му трябват и 10 години!!!



Тема Re: Когато излъжат мечтите ни...сами ли сме виновни... [re: woman]  
Авторannie_ka (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 00:17



преди да замине миналата година ми говореше че като се върне ще се оженим! а като се върна ми каза: за теб никога няма да се оженя! Бях в 9 месец тогава......и така....не съм омъжена дори.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.