Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:03 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Правилно ли е ?  
АвторЛюбoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 13:57



Днес бях в онкологията и две мои приятелки трябваше да бъдат на преглед в торакалната клиника. И двете дойдоха с любовниците си . Може би трявба да кажа , че и двамата мъже са женени. Бяха отделили време за бъдат ..там и то рано сутрин. Чудя се дали биха отдали това внимание и на законните си съпруги или пък това се дължи на официалната статистика , че на 1 мъж се пада жена и половина ?



Тема Re: Правилно ли е ? [re: Любoпитнa]  
АвторCнeйп (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 14:49



Защо не попиташ тях?



Тема Re: Правилно ли е ? [re: Любoпитнa]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано21.03.07 14:55



След като са били там, значи за тях е правилно. Не вярвам, любовниците им с опрян в тила пистолет да са ги заставили..

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема offtopic: Какво е торакална клиника? [re: Любoпитнa]  
Автор TaтkoтoHaMapтин ()
Публикувано21.03.07 14:56



Здравей, Любопитна,
Не бих могъл да взема отношение по поставената тема, но искам да попитам - какво е торакална клиника?
Може да не ми отговаряш ако прецениш, че е неуместно или неудобно.
Моля за извинение за отклонението.



Тема Re: offtopic: Какво е торакална клиника? [re: TaтkoтoHaMapтин]  
АвторЛюбoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 15:03



Става въпрос за рак на гърдата . Питам , защото лично на мен ми се струва малко неясно и не ми е много ясно мъжкото поведение. Определено не са самотни жени , които търсят приятелско рамо , защото отидох специално да съм с тях



Тема Re: Правилно ли е ?нови [re: Любoпитнa]  
Автор severina (радост за друг!)
Публикувано21.03.07 16:00



Аз на такива мъже им казвам „Евала!”.
Явно наистина са съпричастни с болките на другите. Сигурна съм че тези мъже биха отделили време и внимание и на съпругите си в тежък момент. Още повече че съпругата е официалната, така да се каже „задължителната” жена, а пък и ако не отидат с нея, тя ще има да им пили на главите …

А по отношение на това че „на 1 мъж се пада жена и половина” – има един лаф:
„На жена и нещо се пада мъж без нещо!” - тълкувай го както приемаш за добре.

Лек ден!





Тема Re: Правилно ли е ?нови [re: severina]  
Авторxм... (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 20:26



Значи "евала"? И какво значи "задължителна жена"? Задължителна по мрънкане ли?
Значи това са съпругите-едни такива задължителни!?
Мдааа..ами добре,че са съпричастни към болката на другите,ама много избирателно бе!!! Съпричастни към едни и не съпричастни към други-задължителните им жени,например!





Тема Re: Правилно ли е ?нови [re: Любoпитнa]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано21.03.07 20:42



Какво значение има дали е правилно за нас? Важното е, че е правилно за тях


Някои хора имат нужда от морална подкрепа, когато им предстоят трудни моменти. Радвам се, че е имало някой с тях в този момент.

П.С. Лично аз не мога да си представя да отида с кото и да е за такова изследване...Прекалено важно, прекалено лично е.

Горе главата! - казал палачът на осъдения.

Тема Re: Правилно ли е ?нови [re: Любoпитнa]  
Автор ..::B®i::.. ()
Публикувано21.03.07 21:22



Мисля,че тия господа пет пари не дават за съпругите си-иначе щяха някаква дискретност да спазват.ма да де те нали са задължително-досадни...разбираемо е!



Тема Re: Правилно ли е ?нови [re: severina]  
Авторpaзвeдeнa (Нерегистриран)
Публикувано22.03.07 01:07



Подобри ми настроението- вече не съм задължителната, която готви, чисти, гледа децата, ходи на работа, полага усилия да изглежда поне малко добре и все пак е задължителната.
Аз се махнах и го оставих на незадължителната, немърмореща, любяща и сега който и да ме види от общите познати все едно ми повтарят- твоят бивш съпруг съвсем не изглежда добре.
А аз се чудя защо е така, нали любовта им беше голяма, разтърсваща, единствена, тя го разбираше и той беше щастлив с нея!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.