Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:01 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема от любовницата при жена му,как?нови  
Авторocъзнaтa любoвницa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 18:58



От известно време имам любовник но взех да осъзнавам че лошо ни се пише ако продължаваме. Как сега да го накарам да се върне при жена си?Не в буквалния смилъл,не живеем заедно,само се виждаме чат-пат,ама нещата се задълбочават.Аз не искам просто да го разкарам а да му кажа че това е идиотщина дето го вършим.
Не знам дали съм попаднала на точното място,тука по-скоро бихте ме оплюли яко сигурно, щом е клуб на разведени.И все пак



Тема Re: от любовницата при жена му,как? [re: ocъзнaтa любoвницa]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано23.03.07 19:27



Нагнездила си се баш на мястото

Дърпай шалтера, иначе щи провиваш по клубовете на умряло


ама все пак чест ти прави, че си се усетила



Тема съветнови [re: ocъзнaтa любoвницa]  
Авторedna jena (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 19:54



Бих те посъветвала да му кажеш,че искаш да заживеете заедно.
Ще видиш колко бързо ще се изпари от хоризонта.
Всеки си предпочита уюта на дома и жената,нищо че се прави на Флюбен.
И да забърше нещо отстрани ако може...



Тема Re: от любовницата при жена му,как?нови [re: ocъзнaтa любoвницa]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано23.03.07 19:55



Защо не си поговорите двамата и да му кажеш какво мислиш???





Тема Re: от любовницата при жена му,как?нови [re: ocъзнaтa любoвницa]  
Авторйoдa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 20:08



Имаш добра интуиция и си взела правилното решение.Колкото по скоро и колкото по "от корен" го отрежеш, толкова по лестно ще ти е след това.



Тема е да денови [re: esprit]  
Авторocъзнaтa любoвницa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 20:14



Точно в това искам да ми помогнете- как точно и какво да ми кажа за да съм убедителна и да не ми се изсмее на аргументите. То е МНОГО ЯСНО че ще поговорим, въпроса е как!



Тема Re: е да денови [re: ocъзнaтa любoвницa]  
Автор Gemilla (различна)
Публикувано23.03.07 22:03



Кажи му, че не го заслужаваш. Класическа реплика, но ти гарантирам, че не няма да може да обори аргументите ти ...





Тема Re: е да денови [re: ocъзнaтa любoвницa]  
АвторJil (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 22:56



kaji che majat ti podozira



Тема Re: от любовницата при жена му,как?нови [re: ocъзнaтa любoвницa]  
Автор Бeзcъннa (Сатурн в първи)
Публикувано23.03.07 23:00



Непременно ли държиш да му кажеш точната причина или ще ти е достатъчно да приключиш връзката?

За мен е интересно защо намираш нещото за идиотщина - от женска солидарност, от недоверие и страх да не бъдеш също загърбена или защото не искаш да се забъркваш в сложнотии?



А тъй като не знам кога ще зачетеш да отговориш, да си кажа директно какъв вариант на мен ми харесва. Да му кажеш, че си имаш друг.

Леко с възпитателна цел може да се нарече. Или поне на мен ми се иска да има подобен ефект:-))) Толкова често хората преувеличават недостатъците на партньора, с когото живеят или дори си измислят такива, за да оправдаят кръшканията, че не се сещат как същото, което правят те, може да се случи и на тях, тоест - да бъде предпочетен някой друг. Мда... Тая вечер мисля бааааавно. /все още качествено, надявам се/

- - - -

Редактирано от Бeзcъннa на 23.03.07 23:07.



Тема Re: е да денови [re: ocъзнaтa любoвницa]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано23.03.07 23:02



Може да се изсмее,ама може и да си помисли,че искаш да го отсвириш.Ако той е кръшкало по принцип,не се надявай да го промениш.Трябва той да е решен да се върне при жена си.Така може само ти да се отървеш от него,за да си чиста пред собствената си съвест.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.