Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема А когато ви налегне мъката?нови  
Автор Бъpбopeлa (новак)
Публикувано19.03.07 19:45



Какво правите тогава?
Положението е такова, че много добре ми е ясно, че раздялата ни е за добро и така трябва да бъде и не бива да продължавам да се унижавам да живея с него, обаче ей на, домъчня ми.
Днес за пръв път, откакто се разделихме, се чувствам така и не знам как да го преодолея.
Може би защото днес е първия ден, в който имам бавачка и ми стана криво, знам ли ...
Направих най-доброто за момента - обадих се на приятелката си, за да не се обадя на него; сега пиша и при вас.
За друго не се сещам.
Като легне детето ще ударя и едно малко с една цигарка ...
Такива неща тази вечера ....



Тема Re: А когато ви налегне мъката?нови [re: Бъpбopeлa]  
Автор anbra (аз)
Публикувано19.03.07 20:14



Първото - иди и си гушни детето. Притисни го силно до себе си, така че да го усетиш, да разбереш, че то има теб в момента и ти нямаш право да мислиш за себе си, преди да си помислила за него.
Второто - покани си някой, дето ще е в състояние да слуша дълго едно и също - това, което искаш да кажеш, да изкрещиш, да изплачеш... Ама такъв, дето няма да мълчи, а ще е съпричастен към болката ти.
Третото - пийнете си нещо, но не забравяй - детето спи в съседната стая и ти във всеки миг трябва да си достатъчно читава и да си му на разположение...
Четвърто - ако ти се плаче - поплачи - преди това се зареди с капки за нос, че е гадно да не можеш да дишаш...
Като направиш всичко това - или ще си каталясала и ще се сгромолясаш в леглото, или ще е дошъл новият ден - а когато слънцето изгрее, нещата изглеждат по-различно...
Кураж!

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: А когато ви налегне мъката?нови [re: anbra]  
Автор Бъpбopeлa (новак)
Публикувано19.03.07 20:17



Ееееее, няма да се напивам до смърт, това е ясно


А лошото е, че нито ми се говори, нито ми се реве, ако можех така да го изкарам щеше да е добре ...
Излъсках хладилника поне, отдавна не го бях правила



Тема Re: А когато ви налегне мъката?нови [re: Бъpбopeлa]  
Автор Бeзcъннa (Сатурн в първи)
Публикувано19.03.07 20:35



Хех!

Аз в резултат на разни мъки си изхвърлих половината гардероб. Точно така - хем знам, че така трябва да бъде, хем ми мъчноооооо! Обаче не може все напред-назад, взела съм решение! И джаста-праста в луда стачка всички дрехи, дето носят спомени - вън. Мебелите обиколиха сто пъти апартамента да си намерят нови места. Късметлийка такава, с бавачка! Заминавай да изядеш нещо навън! Ей така, да повървиш между навалицата! С бавачка, а виснала да пише!

- - - -



Тема Re: А когато ви налегне мъката?нови [re: Бъpбopeлa]  
Авторйoдa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 20:43



Всеки има мъка.Било за нещо незначително, било за по важни неща.От тук на въпроса ти,, отговарям така; За да има полза от мъката, тя трябва да се изживее.Трябва да те погълне, да те завладее и само тогава има полза от нейното случване.



Тема Re: А когато ви налегне мъката?нови [re: Бъpбopeлa]  
Автор anbra (аз)
Публикувано19.03.07 20:51



Щях да ти предложа да се захванеш с чистене и местене, а най-добре с ремонт, но ми се стори вече късен час, добър за пийване и приказки - не ти се говори, но само ако почнеш веднъж, трудно ще спреш... То че няма съзнателно да се напиеш е ясно, но както си изтощена от събитията може от малко да те хване, а може и изобщо да не те хване, което е по-лошият вариант...
Гледам, Безсънна ти е дала подобни съвети - помагат, ще знаеш. Тук важи с пълна сила поговорката "Залудо работи, залудо не стой". Номерът е да не спираш до пълен отказ...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: А когато ви налегне мъката?нови [re: Бъpбopeлa]  
Автор nikrus (да бъдем добри)
Публикувано19.03.07 21:10



Мъка...мъка....мъка....някога на една среща на клуба един от редовните членове ми каза една истина че разведения мъж минава през три етапа след раздяла............депресия........алкахол/много/.......и накрая разврат......интересно ми е при жените как е ?? това с чистенето е много готино.....ако почистиш у вас и още ти се чисти те каня ела у нас две години не съм чистил...така че работа много за избиване на тежки мисли





Тема Re: А когато ви налегне мъката?нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Бъpбopeлa (новак)
Публикувано19.03.07 21:11



Абе тя бавачката е само докато се прибера


Лошото стана после, като заведох детето на карате и се прибрах у нас за единия час докато свърши и ужас.
Та взех си го сега, борба за къпане, за вечеря, отиде на заден план мъката; а пък хладилника ми бляска
Ще видим като си легне какво ще правя, ама нещо на пийване и пушване ме тегли (в родителска доза )



Тема Re: А когато ви налегне мъката? [re: nikrus]  
Автор Бъpбopeлa (новак)
Публикувано19.03.07 21:14



На мен пък ми се ще през мъжките фази да мина


Ама с дете няма как.
Пък за чистенето - хиииич даже не ми се чисти, ама си давам зор.
Но мерси за предложението, сигурна съм, че е направено изцяло алтруистично с мисъл за моето благоденствие (и желанието да ти е чисто няма нищо общо )

Ей, развесели ме!



Тема Re: А когато ви налегне мъката? [re: йoдa]  
Автор Бъpбopeлa (новак)
Публикувано19.03.07 21:15



Лошо няма, проблема ми е да не се обадя на обекта и да се съберем отново, което ще е грешка, заради моментно състояние на мъка.
А че трябва да се изживее, трябва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.