Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:48 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Опааа! Чекай малко!нови [re: ASSASSlN]  
АвторKлep (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 15:06



Ами аз не говоря персонално за теб. Радвам се, че ти специално си добър професионалист и съм сигурна, че причините за развода ти са били различни от тези, за които говорим.

Когато светът се променя, трябва да се променят и хората. Не съм краен материалист, но тъй като в основата на всички обществени промени през последните 17 г. стоят парите, смятам, че не е грях човек да иска да ги изкарва - поне в количество, което е достатъчно семейството му да живее приличен живот. Аз съм филолог по образование, което си е чиста проба липса на особена перспектива и въпреки това намирам начини да осигуря на семейството си доста прилични доходи. Е, наречи го както щеш, но очаквам това и от мъжа си и не бих приела да припуйчва на дивана вкъщи с дистанционно в ръка, докато аз се блъскам.





Тема Не се бъзикайте с жената! Хич не й е лесно!нови [re: Cънyвaщияживoт]  
АвторASSASSlN (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 15:39



Човека изобщо не подозира какво се иска от него! А, то е много просто.

1. Да работи по 5 часа на ден, да получава по 5000.
2. Да се прибере по-рано от нея и да сготви вкусно. Да се костюмира и да я посрещне с тържествена духова музика.
3. Рози, целувки милувки.
4. Вечеря на свещи, Тиха музика. Нежни любовни стихове. Той й налива чаша вино и й казва "Наздраве", като я гледа с влажен поглед на влюбен котарак.

Бамааму. Туй бих го правил два-три пъти месечно, ама всеки ден...



Тема Re: Ти к'во се разбесня, ма!нови [re: ASSASSlN]  
АвторKлep (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 15:49



Ти май не си с всичкия си. Не случайно жена ти си е плюла на петите. Какви са тия грубиянщини, какъв е тоя тон? Я, ако обичаш, се изразходвай другаде.





Тема Re: Не се бъзикайте с жената! Хич не й е лесно!нови [re: ASSASSlN]  
АвторЛюбoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 15:50



Няма лида ти омръзне и да те заболи кръста от толкова добо поведение



Тема Re: Благодарянови [re: kaпpизнa]  
Авторkaпpизнa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 16:12



Благодаря за интересните отговори. Благодаря на Клер, някоя там, и другите дами за подкрепата. Клер е интерпретирала много добре какво разбирам под "развиване." Да, даже лекарите се развиват ако искат--ходят на конференции, четат научни статии, отварят свои практики и т.н.. Всеки човек, докато работи, трябва да иска да се развива. Това е поне моето мнение. Не виждам защо толкова обижда мъжете тука.

А мъжете в България, ако съдя по тия постинги, не са се променили много. Все още чакат жената да ги търпи, без значение какво е тяхното присъствие или усърдие в семейния живот. Ако жената има нахалството да иска нещо повече, те започват да обиждат или буквално (Jamie постинг) вадят пушките. Мда, ясно защо са разведени.

Е, успех на всички!



Тема Яааа, се виж първо ти! Какво е туй "бе"нови [re: Kлep]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано20.03.07 16:52



което употребяваш спрямо мен??? И не тя е избягала от мен, а аз избягах от нея. Неслучайно двама мъжа са избягали от теб.

Върви и се виж какво си писала!

Яаа, ако обичаш друг път се изразходвай другаде! Аз както мога да съм добър, така мога и да не съм!



Тема Успех и на теб в развода!нови [re: kaпpизнa]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано20.03.07 16:56



Дай му свободата на мъжа ти, а ти върви да се развиваш!

Така и не разбрах, затуй те питам пети път: Имате ли дете?



Тема Re: Яааа, се виж първо ти! Какво е туй "бе" [re: ASSASSlN]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано20.03.07 17:17



Ти си пълно куку! Честно! Това "бе" е принципно и не е към теб! Но какво да ти кажа - силните мъже са великодушни, а не дребнави. Но това ти не можеш да го разбереш.



Когато Господ затваря врати, отваря порти!

Тема Наистина си пияна! [re: Kлep]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано20.03.07 17:28



Като не е към мен, що си го писала към мен? Но какво да ти кажа - силните жени са великодушни, а не дребнави и не си пъхат носовете в чужди разговори. Но това ти не можеш да го разбереш.



Тема Re: Успех и на теб в развода! [re: ASSASSlN]  
Авторkaпpизнa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 18:07



Бих казала "благодаря," но не мисля че пожеланията ти са искрени.

И защо толкова искаш да знаеш дали имам дете? Как ще промени това знание ситуацията която описвам?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.