Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:00 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Наистина трябва да се прегледаш!нови [re: ASSASSlN]  
Авторkaпpизнa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 07:52



не си познал, убиецо. Аз знам какво искам и знам как да си кажа какво искам. Ако не става, не става, да, развод е решението. Случва се и на по-добри хора от мене. По-добре сама да си пия виното вместо с такива сексисти като тебе.

Не знам какво ти е направила жена ти, но не си го изкарвай на други жени с грубиянщина. Bully! Даже мъжът ми не може да ми каже да си събера багажа--къщата е моя.



Тема Довечера му изхвърлИ багажа и започвай данови [re: kaпpизнa]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано20.03.07 07:54



мечтаеш!

Дете имате ли?



Тема Опшъне, и тази я извадих от равновесиенови [re: option]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано20.03.07 07:58



И тази побъркана жена ми падна под ножа. Вече взе да квичи. Веце реши твърдо да се развежда.

Честито на мъжа й. Ще потъжи, ден два ще му е криво, ала скръб едва ли ще умре.

Най-много да дойде в този клуб и да го положим в рицарско звание!





Тема Re: Нормално ли е?нови [re: kaпpизнa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.03.07 08:13



Все пак не е ли възможно наистина да не си добре организирана и затова да не си решила проблема?

Майтапя се, но не съвсем. Човекът ми прилича на уморен. Аз също просто искам да се пенсионирам и не го смятам за някакво престъпление. Ако не трябваше да изкарвам пари, нямаше да работя и ден повече.
Иначе и теб те разбирам. Ако той не е постигнал нищо съществено, а има възможност да го постигне, за да живее по-добре семейството, наистина е дразнещо да го гледаш как мръхтуни.
Та, всичко зависи от това доколко обективно оценяваш ситуацията. Поразгледай се малко по-отдалече и ти, преди да вземеш решение.

Не можеш да се сърдиш на Бог, ако не вярваш в него

Тема Re: Нормално ли е?нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор лийлa ()
Публикувано20.03.07 08:30



Има една думичка в поста ти,дето ще си я запомня с твое позволение.
Ей т'ва мръхтуни много ми хареса.
А на мен ми се искат съвсем прозаични неща-едно лозе в полите на Стара планина(на едно много специално за мен място),далеч от лудницата.Да ама някой друг път,сега е друго





Тема Re: Нормално ли е?нови [re: kaпpизнa]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано20.03.07 09:16



Аз те разбирам идеално.
Обикновено се насажда мнението, че жената се е запуснала, ходи с ролките, не се гримира, не се фризира и освен за деца, манджи и сериали, не проявява никакъв друг интерес.
Това, което описваш, е интелектуално запускане и е не по-малко дразнещо от запускането на външния вид.



Тема Прощавай, кой се е запусннал интелектуално?нови [re: ariel$$]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано20.03.07 09:56



Не те разбрах. Кой се е запуснал? Тя, той или и двамата!

Аз също се чувствам запуснат интелектуално. Какво мога да направя, че да не е така? Какво препоръчваш? Ти какво правиш по въпроса? Мъжът ти какво прави?

Сериозно питам!





Тема Re: Прощавай, кой се е запусннал интелектуално?нови [re: ASSASSlN]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано20.03.07 10:42



На първо място, избрах мъж, който да ми пасва като интелект и хъс.
На второ място, гледам да прекарвам по-малко време пред интернет и повече в четене на книги, гледане на филми, ходене на театър, обсъждане на различни теми и т.н.
На трето място, стремя се да го запаля за действие.

P.S. Вчера се появих в сутрешните новини. Днес можеш да ме гледаш от 13.05 по Канал 1. Непрекъснато работя над нещо, съветвам се с него, карам го да се чувства значим. Той се гордее с мене и гледа от своя страна да е равностоен. И двамата знаем, че рутината (във всяко нейно измерение) ще съсипе отношенията ни, та непрекъснато се изненадваме.



Тема Re: Нормално ли е?нови [re: kaпpизнa]  
АвторOщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 10:44



Ами нормално е да искаш да имаш човек до себе си, на когото можеш да споделиш проблем, да потърсиш съвет (па бил той и неадекватен), ...
У дома имам един такъв

примирила съм се. Какво да го правя, като е ленив не само физически, ами и интелектуално... а с претенции.
Много пъти съм си мислила, че трябва да си тръгна, но ... все още стоя и дори не знам защо.



Тема Re: Опшъне, и тази я извадих от равновесие [re: ASSASSlN]  
Автор Бeзcъннa (Сатурн в първи)
Публикувано20.03.07 10:49



"И тази побъркана жена ми падна под ножа" е велик повод за гордост, несъмнено! Не можеш ли в един постинг да сложиш всичко, дето имаш да го казваш? Така с тия хиляда постинга човек и да поиска да ти поговори, трябва да затрие половин ден. В случая бих искала да ти продумам нещо аз, но ме мързи да ти следя дебелата мисла по нанайсет места, много разхвърляни и неудобно-непрактични за отговаряне са ти атаките.

- - - -




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.