Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:54 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нормално ли е?нови [re: kaпpизнa]  
Автор лийлa ()
Публикувано20.03.07 00:51



Радвай се и оценявай това което имаш.
Но не спирай да мечтаеш.Не казвай скука,не я обичам тази дума.Живота е всичко друго само не и скучен





Тема Тя нормата...нови [re: kaпpизнa]  
Автор Гeвpek (ентусиаст)
Публикувано20.03.07 02:22



нормата е нещо особено. Според мен нормата в случая е да си карат така, докато остареят.
Говорим - ако няма драматичен повод. Без драма разминаването в ценностите (оттук и целите, и съвместимостта) може да си стои някак така, латентно.

Ако обаче се появи такъв повод, а такъв ще се търси при липса на искра, всеки си хваща пътя. Егати странните разсъждения де

- в смисъл, че ако дотолкова се разминават, че чак не могат да се гледат, какво толкова. Спирачката по-скоро е навикът или мисълта "какво ще правя сам". (сигурно бъркам, но посред нощ за друго не се сещам)



Тема Все едно че слушам бивщата ми съпруганови [re: kaпpизнa]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано20.03.07 07:14



Като порасна в кариерата и ни се "разминаха" ценностите.

Ами, предлагам ти да си стегнеш багажа, да му оставиш детето и жилището и да вървиш да си гледаш твоята ценностна система. Освобождавай човека да диша спокойно, а ти си намери новата съвместителност.

Успех! Ако след развода нещата ти не се получат така, както ги мислиш в момента - обадИ ми се да те свържа с една такава жена, като теб. Някакво съвършенство търсеше, но така и не го намери.



Тема И при теб е било така - нормално???нови [re: njakoya....tam]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано20.03.07 07:18



А, би ли ни разказала СЕГА как си?



Тема Министри, Ален Делоновци, автомивки, пеперудинови [re: kaпpизнa]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано20.03.07 07:31



в корема??? Баси откачалката! Ти що не се прегледаш?

Мечти? Че кой ти пречи да мечтаеш? Мечтай си колкото щеш! Мъжът ти пак ли ти е виновен??? Ти що не станеш министър? Той нямал амбиции за растеж? Следователно - ти имаш! Би ли споделила какви са ти амбициите? Поне Евродепутат можеш да станеш много лесно. Още време има. Само разведените в България да те подкрепим - вътре си с двата крака. Ще те изберем като едното нищо. В Европарламента ще можеш да си вееш буйната грива и да мечтаеш колкото си щеш.

Едностранчиви сме били мъжете! Ти като си многостранчива - к'во от туй?

Все още не се разбира по думите ти имате ли деца? Казах ти по-долу: Ако имате дете - оставИ го на бащата, изчезвай им от погледите и заминавай да си търсиш мечтите. Ако нямате дете - още по-добре. Изчезвай още довечера и отивай на автомивката да се учиш за Министър на мечтите. Може и да дочакаш принца на бял кон!

Успех! Приятен развод!

Редактирано от ASSASSlN на 20.03.07 07:32.



Тема Re: Министри, Ален Делоновци, автомивки, пеперудинови [re: ASSASSlN]  
Авторkaпpизнa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 07:38



Джии, ама мъжете тука и един друг не четат. Министри и звезди са споменати от някой друг, от Option. Аз само се възхитих на въображението на този автор.



Тема Re: Все едно че слушам бивщата ми съпруганови [re: ASSASSlN]  
Автор njakoya....tam (непознат)
Публикувано20.03.07 07:39



Ami to mn hora sigurno vse edno 4e slu6at biv6ata si sapruga:)))No tova e fakt.I ne vijdam vednaga za6to namesva6 jili6ta i deza i t.n. Tova sa savsem otdelni ne6ta.

Pisna mi ot maje,koito dokaraha jenite dotam,4e da govorjat i misljat po tozi na4in





Тема Наистина трябва да се прегледаш!нови [re: kaпpизнa]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано20.03.07 07:40



Това ли искаш? Това ли ти е зора?

"След труден ден в работата, когато аз съм изправена пред важно решение и няма добра алтернатива, той даже не може да събере две думи за подкрепа. Не за идеи какво да се направи, но подкрепа, като "ето, чаша вино, да релаксираш. Съжалявам, че си в такава трудна позициа. Нека да поговорим и съм сигурен че ще измислим нещо...."


Мъжът ти знае ли това, което пишеш сега? Знае ли тези твои изисквания? Или би трябвало да ти чете мислите?

Уф, поредната жена си, която не знае какво иска, но го иска веднага. За трети път ти казвам. Ясно, точно и публично! Събирай си багажа и заминавай там, където ще има кой да ти налее чаша вино. Апропо, май ще се наложи след развода сама да си сипваш вино. Не е сложно, вервай ми.

Приятен развод!



Тема Моляааа! Защо намиесвам жилище, деца?!?!нови [re: njakoya....tam]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано20.03.07 07:45



Това били съвсем отделни неща???

Ти какво си пила снощи? Абе, стига сте се наливали с ментета, беее! Стига с тия глупости рано-рано.

Какво общо били имали??? Баси тъпия въпрос!

Питах те как я караш СЕГА. Не се прави на интересна. На мен такива плоски женски номера не ми минават!



Тема Уф, напускам бойното поле! [re: kaпpизнa]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано20.03.07 07:49



Въпросния автор не съм го чел още. А, ти така неразбираемо си го цитирала, както са неразбираеми всичките ти досегашни писания.

ДЕТЕ ИМАТЕ ЛИ ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.