Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:10 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Сънувате линови  
Автор attorney_at_law (непознат )
Публикувано14.03.07 22:31



Цяла година след развода сънувам кошмари. Е, не непрестанно, но доста често. И те са свързани с това, че се връща....че аз го приемам...че заживяваме отново заедно. Трябва да ви кажа, че на следващия ден съм като зомбирана от кошмара.
Та в тази връзка искам да ви питам.......вие сънувате ли кошмари, свързани с бившия/та?





Тема Re: Сънувате линови [re: attorney_at_law]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано14.03.07 22:50



Не, хич и не се сещам. Той обича да напомня за себе си, но пък е кратко 5 секунди. Докато затворя телефона!





Тема Re: Сънувате линови [re: attorney_at_law]  
Автор terracot (новак)
Публикувано14.03.07 22:57



На мен два пъти ми се явява в сънищата любовникът на жена ми от времето на раздялата ни, но едно спокойно, делово, едва ли не приятно. Самата жена - не. Не съм питал разбирателите значи ли нещо това.



Тема Re: Сънувате линови [re: attorney_at_law]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано14.03.07 23:17



Сънища = Игра. Съзнанието ни, мислите, които не успяваме да подредим в будно състояние и т.н. Много е по-занимателно да се опитваш да разтълкуваш и анализираш, отколкото да се депресираш ... Не се вторачвай в тях, не им обръщай внимание и не се старай да ги помниш, ако не можеш да намериш забавната им страна.



Тема Re: Сънувате линови [re: attorney_at_law]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано14.03.07 23:40



Аз също сънувам бившия понякога. Всъщност в моите сънища ние сме все още бракувани....същинска семейна идилия.



В този ред на мисли, някой да е усещал допир, когато е в полусънно състояние? Дали не съм се чалнала, а...усещането беше доста осезателно

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Сънувате линови [re: attorney_at_law]  
Автор miraboo (незнаещ)
Публикувано15.03.07 09:02



е не точно такива кошмари но проблеми със съня и зомби излъчване сме имали, дори станах кожа и кости и ме питаха дали не съм тежко болна.
Но има едни хапченца с така наречената зелена рецепта - иди на лекар, на мен ми беше нужно по половинка преди лягане за по малко от месец всичко ми мина.



Човекът е безкрайност в граници от смъртно тяло

Тема Re: Сънувате линови [re: terracot]  
Автор attorney_at_law (непознат )
Публикувано15.03.07 22:02



И аз не съм питала...някога, когато ми остане много свободно време ще чета по въпроса. Сега прочетох следното кратко писание:
"Повтарящите се сънища се повтарят с малка разлика в историята или темата. Тези сънища може да са позитивни, но в по-голямата си част са кошмари. Сънищата може да се повтарят защото някакъв конфликт, изобразен в съня, остава неразрешен и пренебрегван. Веднъж намерите ли решение на проблема, повтарящите се сънища почти със сигурност ще престанат." Което е до половината вярно, защото аз решението на проблема съм го намерила

-ураааааа. Може би защото години го отлагах и подсъзнанието ми още не може да го повярва



Тема Re: Бе, гадостнови [re: attorney_at_law]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано15.03.07 22:08



От близо 3 години съм разведена и допреди десетина дни изобщо не ми е минавал насън.
Е, не знам какво стана, та го засънувах. Че ми прави любовни обяснения, че го приемам и заживяваме отново. Събуждам се обляна в студена пот/както си му е редът/ и усещам присъствие на мъж в леглото ми. Ужасявам се още повече.

.
След секунди обаче разпознах гаджето си. Той си е грозен. Ама тогава ми се стори най-хубавият.



Тема Re: Сънувате линови [re: Finch!]  
Автор attorney_at_law (непознат )
Публикувано15.03.07 22:10



Благодаря ти за мнението. Пояснявам само, че ни най-малко не се депресирам от тези сънища. Аз съм радостно разведена жена.
Не съм изживяла и 1 секунда депресия.

. Само ми е малко шеметно като се събудя след такъв сън. Виж, търснето на забавната страна е идея, която ми хареса и ще се постарая да насочвам мислите си в тази посока, ако ме споходи отново такъв сън.



Тема Re: Сънувате линови [re: miraboo]  
Автор attorney_at_law (непознат )
Публикувано15.03.07 22:23



Благодаря ти за мнението. Нямам нужда от лекар, защото не съм имала проблеми със заспиването, напротив спя си блажено в голямото легло. Просто много се радвам, че се разведох и сигурно имам някакъв подсъзнателен страх да не се върна в обратното положение със същият човек.














Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.