Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:03 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема защо са толкова страхливи мъжете???  
Авторviva (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 15:37



Накратко ще ви разкажа моята история:
На 32 години съм.Имах 4 годишна връзка с моя приятел, когато случайно започнах връзка с женен мъж.В началото беше просто ей така за емоцията,но постепенно нещата се задълбочиха. Направих и аборт от него.След 2 месеца моя приятел ми предложи брак и аз се съгласих, но нямах сили да прекратя онази връзка.По идея на женения решихме да продължим да се виждаме в пълна тайна.Аз знаех че няма да мога да имам 2 връзки паралелно,понеже съм твърде емоционална.Но се съгласих,наистина беше по-силно от мен. И ако някой не вярва, просто не го е изпитал.Особено като му казах, че ще се женя и ще напускам града,всичко стана още по-трескаво и лудо.Наистина откачих по тоя мъж.Не исках нищо от него,знаех че тази връзка няма бъдеще и исках само да си я изконсумираме и да ни мине мерака, както се казва :))Но не.Бяхме луди един по друг. И така 7 месеца до деня, в който заминах.После се почнаха едни стахотни имейли...той ми пишеше невероятни любовни писма и ми казваше неща,които ме побъркваха-колко ме обича,колко му липсвам,пишеше ми поезия...абе страхотно,плакала съм! Съответно нямах сили за да се правя, че всичко е наред с моя бъдещ съпруг. Той виждаше че изобщо не съм при него, че не мога да правя секс със него...имах физическа непоносимост към тоя човек.Всеки ден ме питаше какво ми е,а беше наистина мил с мен. Казвах му че ми трябва време.И така 1 месец.Напрежението беше непоносимо накрая.Осъзнах че не мога да измъчвам повече него и себе си и го напуснах. Понеже бях достатъчно далече, да не мога се се върна веднага в моя град, писах на женения мъж, че съм напуснала приятеля ми. На което той нищо не отговори няколко дни. Попитах го да не би да съм го сртеснала с това и че нищо не искам от него, просто да ме пита как съм и дали имам нужда от нещо. Той ми каза, че не иска да взема отношение по моите връзки...После си разменихме по няколко хапливи писма :))
Знам че не ме е лъгал през това време за чувствата си, беше наистина искрен, в това поне съм сигурна.
И така свърши всичко. Сега си пишем понякога тва онва, не се виждаме.Той нищо не ме пита,нито аз него, не говорим за бъдеще или минало.
Много ме боли.
Бях му казала преди време, че съм съгласна да си взема квартира и да се вижаме понякога, когато той има време.Не съм искала да напуска жена си.Посто бях готова на всичко за тази връзка. Но се оказа, че той е просто един страхливец. Както повечето женени мъже вероятно.Сега едновременно съм луда по него и го мразя. Живота ми в момента е в задънена улица.Нямам желание повече за нова връзка. А и не съм в първа младост:)) Радвам се че ми се случи толкова разтърсваща любов, но пък после тръдно се преживява предателството, защото какво е това,ако не предателство.
Пишете ми по нещо, моля ви.Имали ли сте подобни преживявания? С никой не мога да говоря за това,за да не го злепоставям,града ни е малък, а него доста народ го познава. Аз съм всъщност една много толерантна жена!! ;)) Може би в това ми е проблема



Тема Re: защо са толкова страхливи мъжете???нови [re: viva]  
Авторcтpaxлив тa дpънka (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 15:46



Но се оказа, че той е просто един страхливец. Както повечето женени мъже вероятно. - а ти каква си? *** която използва секса за да преебе едно семейство.... и да си направи нейно такова?
И как го кръсти това "предателство"!? Какво е прадал? - ТЕБ!?

Редактирано от Moan на 18.03.07 20:30.



Тема Re: защо са толкова страхливи мъжете???нови [re: viva]  
Автор terracot (минаващ)
Публикувано18.03.07 15:57



Според мен заглавието, което си сложила, обезсмисля въпроса ти. Много експресивно! Кой какво прави в цялата картинка? Къде е страха? Страх от отговорност ли? Къде в сценария се вижда отговорност? Към кого?

Отговорът на Страхливтадрънка ми изглежда адекватен на въпроса, но и при него изразните средства засенчват съдържанието.

Животът ти не е в задънена улица, а има уникалния шанс да излезе от задънената улица!



Тема Re: защо са толкова страхливи мъжете???нови [re: viva]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано18.03.07 16:04



Aз само не разбрах за каква любов говориш.
Ти може и да преживяваш любов, ама що си мислиш, че и при него е било така?Заради мейлите и стихчетата?
Хей, казваш, че си на 32.
Защо се ожени, бе жена?
За да се видиш като булка ли?
Че после и си го зарязала мъжа си.....
А после.....заглавие :"защо са толкова страхливи МЪЖЕТЕ"
Извини ме, съжалявам за начина, по който си прозряла черти от характера на своя "възлюбен", но определено не си прозряла истината за МЪЖЕТЕ - справка - твоят съпруг.Или...и той е "страхлив", а?!
За него трябва да пуснеш тема:"що за толкоз тъпи мъжете"

Времето е единственият критик без амбиции


Тема Re: защо са толкова страхливи мъжете???нови [re: viva]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 16:05



И ти като много любовници си вярвала, че ти си единствена и неповторима, че твоята любов е изпепеляваща ,но се оказва, че просто си запълвала свободното време на човека и си внасяла малко разнообразие в неговия живот.
Не е страхлив, той е пресметлив и затова те е зарязал- вече си опасна за неговото семейство. А той явно е от категорията мъже, които искат хем семейството цяло, хем любовницата добра, но всичко е до време.



Тема Re: защо са толкова страхливи мъжете???нови [re: viva]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 16:06



Ми не, не си толерантна. По-скоро си една глупава жена. Както мнозина /и мъже и жени/ са били или ще бъдат на определен етап. Жалко за момчето дето си напуснала. Може да е бил искрен в чувствата си към теб.
А за това, дето не си искала нищо от женения, не е вярно. Ако беше така, нямаше да си разочарована и да говориш за предателство. Какво е предал, ако не твоите очаквания към него?

Хайде пореви си, клубчето дава достатъчно рамене за тая цел, пък като ти премине ще си стъпиш на краката и ще си сложиш живота в ред. Пожелавам ти да стане скоро.



Тема Re: защо са толкова страхливи мъжете???нови [re: terracot]  
АвторCтpaxлив тa дpънka (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 16:34



Стига с тази цензура на изказа бе!
Какво и как да и го кажа???
Сладката,умна и сексапилна - дама,след като усетила студен вихър между краката си от незапълненото пространство - "родила" разкошната идея да приложи целия си талант върху женен мъж и присвояването му само за нея!?
Да..... ама НЕ! Изведнъж реалността я шамаросала здраво и тя горката разбрала,че не може да върти света с нейната дупка....
Така по ли ти харесва?
На мен,не!



Тема Re: защо са толкова страхливи мъжете???нови [re: viva]  
Автор Бeзcъннa (Сатурн в първи)
Публикувано18.03.07 17:04



"случайно започнах връзка с женен мъж"

+

"трудно се преживява предателството, защото какво е това,ако не предателство"

=



- - - -



Тема Re: защо са толкова страхливи мъжете???нови [re: viva]  
Автор ..::B®i::.. ()
Публикувано18.03.07 17:50



всъщност вие двамата с господина мноого си приличате-искате нещо чуждо-той-теб,но обвързана,ти него,който е женен!Е,в мига когато си се разделила с твоя съпруг и...любовника е загубил интерес към теб.А ти го искаш щото поне засега-не можеш да го имаш.Виж,никого не искам да обиждам,но точно така ми изглеждат нещата.Бъди сигурна,че дори да получиш това дето толкова го искаш,в крайна сметка има голяма вероятност да бъдеш разочарована.
Помисли добре дали това,което изпитваш ,е любов или просто неистово желание да получиш нещо недостижимо?!



Тема Класика. [re: viva]  
АвторCнeйп (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 17:58



Една от жените, които съм желал най-силно през живота си беше обвързана със семеен мъж и макар и да знаеше, че от него няма да получи нищо си остана с него до момента, в който я зарязаха след един куп празни обещания за развод.
Вътре в себе си и ти си знаела, че нещата ще се скапят, но си продължила, съсипвайки и двете си паралелни връзки.
Нямам нищо против да поговорим на лични, ако не те притеснява това, че може да чуеш от устата ми не съвсем приятни неща, и че ще задавам лични въпроси. Ако искаш ще оставя имейл.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.