Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:56 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Плахо да попитам: "Страхливеца" какво е трябвалонови [re: TePe3a]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано19.03.07 17:49



да направи за да не е страхливец в нейнитее и твоите очи. То, авторът на темата няма да се обади повече, ясно е, затова имаш думата ти!



Нищо лично!



Тема Най-стойностното...нови [re: viva]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано19.03.07 18:03



написано в тази тема е от Моан. /Поздравления/

Защо всички скачате и заклеймявате?! Наистина и аз съм съгласна с повечето твърдения и мнения, но в крайна сметка защо не се замислите самите ние колко сме безгрешни и какво бихте казали ако това беше мъж? Или на тях им е простено, защото са им слаби ангелите? Има разтърсващи чувства и прилив на хормони при всеки пол, възможно е да се изключи и да не се мисли. Не казвайте, че никога няма да ви се случи и на вас, а може би ви се е случвало вече...

Вива, жалко, че си влязла в този класически сапунен сериал, но когато се успокоиш и започнеш да мислиш трезво, ще осъзнаеш и разбереш много неща, ще продължиш напред. Не съжалявай за несключения брак и не съжалявай за семейния любовник. Не съжалявай за нищо. Сложи край и започвай отново живота си, нова и по-хубава страница. Не си престаряла и това, че си в малък град също не е пречка да продължиш и да възвърнеш собственото си достойнство и усещане за живот. Погледни от добрата страна, че няма вечно да си в очакване на евентуалното посещение "свише"... Това не е за никого. Защо си готова да си го причиниш?



Тема Защо скачаме и заклеймяваме ли?нови [re: Finch!]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано19.03.07 18:09



Ти защо се разведе? Мъжът ти, явно, не е бил страхливец и те е зарязал заради друга, а? Какво ли би казала съпругата на женения влюбен?

Питаш:

"...защо не се замислите самите ние колко сме безгрешни и какво бихте казали ако това беше мъж?"

Какво бих му казал, ли? Същото, както и на жена!



Тема Ааа, хайде и теб да попитамнови [re: Finch!]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано19.03.07 18:12



Какво е трябвало да направи "страхливеца", че да не е страхливец и да не позори ВСИЧКИ женени мъже?

Нищо лично, нали си знаеш!





Тема И още нещо да ви питам всички!нови [re: Finch!]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано19.03.07 18:15



Ако кандидат-жениха се появи тук и се разпознае и ви попита какво да прави, при положение, че душата му е разбита от подъл човек-жена-предателка, какво ще му отговорите?

Предлагам ти да отговориш първа. Много ще ми е интересно. Нищо лично. Апропо, много сладко гласче имаш, но това не ми пречи да ти поскъся малко езика.





Тема Re: Най-стойностното...нови [re: Finch!]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано19.03.07 18:58



Виж, Финч, не знам дали си чела мнението ми, но, мисля, че то беше критично, без да е заклеймяващо. До известна степен си права, че по- малко място отделихме за поведението на женения любовник на Вива, но не това беше центъра на темата. За мен, както по- горе споменах, отношението му в случая представлява "гаден, но логичен номер".
Дразнещият момент в постинга на Вива беше липсата на каквато и да било самокритичност. А за да продължи пречистена напред, както и пожелаваш и ти, е нужно не да се самобичува, но поне трезво да погледне реалността и себе си. Иначе няма гаранция, че след година поредната подобна тема със същия автор не би била налице в този или някой друг клуб.



Тема Re: Най-стойностното...нови [re: Finch!]  
Автор ..::B®i::.. ()
Публикувано19.03.07 19:10



Може,всичко може да стане.Дет се вика утре астероид може да удари Земята и...-учените твърдят ,че всеки един момент можело да стане.
Просто не ми харесва тоя явен егоизъм-на авторката,който лъха от цялото писание-явно това същество е обзето от мисълта само и единствено за себе си.Може и по-остра да съм била,щото се поставям на мястото на съпругата.Писна ми да чета писанията на разни хора ,които оправдават неудачите си или с пола си,или с принадлежноста си към животните,или с глобалното затоплане,или с изтръпване,прималяване,безумие,временна загуба на съзнание и ред други медицински термини.
Прощавай,ако с нещо съм те засегнала-не е било умишлено





Тема Re: Най-стойностното...нови [re: Finch!]  
Автор ПEPЛA (>^..^<)
Публикувано19.03.07 19:31



Тя като е толкова смела, защо не е прекратила връзката си с настоящия мъж в живота й и тогава да се отдава на буйните си страсти, разтърсващи чувства и прилив на хормони със семейния приятел,м?

"Не казвайте, че никога няма да ви се случи и на вас, а може би ви се е случвало вече... "
Казвам пък: Не, не ми се е случвало и няма да ми се случи! Избора е мой!

Тя също е имала избор: хубаво влюбила се, но от нея е зависело дали да се впусне в тази сапунка, е направила си е избора и неразбирам защо сега реве, като изхода е бил известен!

Може и да няма утре!



Тема Re: само аз ли мога да го разбера?нови [re: EvaB.]  
Автор дявoлчe (лошаво!)
Публикувано19.03.07 20:28



за пореден тът се убеждавам, че хората не могат да се разбират. Къде съм казала, че не може а се устои на нагона? За мен влюбването не е просто нагон. За да се влюбя ми трябва доста повече. Но наистина понякога се получава така, че си заслепен и идеализиращ човека дотолкова, че чувството което изпитваш е дотолкова силно, че не желаеш да му се противопоставиш.
Това, че не сте го изпитвли не значи че другите са животни слезли от клона..



Тема Re: защо са толкова страхливи мъжете???нови [re: viva]  
Автор:)))) (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 21:48



Извинявай ама ти въобще нормална ли си? Кое му е страхливото на тоя - че си седди при жената и децата ли? Друг е въпроса, че не може да си седи в гащите. А ти защо си такава използвачка да те питам аз?!!! 4 години връзка и предложение за брак, а ти приемаш и лъжеш момчето и го използваш като "вариант". Ами той какво да пита за жените тогава? Що са такива курви ли? Ами като си толкова отворена да му беше обяснила ситуацията или поне да беше отблъснала предложението за брак когато те е поискал. Сега мъжете и били виновни. Какво искаш да направи? Да те попита от какво имаш нужда и да ощетява децата си ли заради тебе? И да си прави секс походи от време навреме? До голяма степен те разбирам и не искам да те обиждам, но и донякъде от опит мога да ти кажа, че отстрани изглеждаш...жалка! Не била искала той да напуска жена си - че пък коя си ти та да го искаш? Не си го искала тогава, но ако ти беше подхванал идеята след време щеше да го поискаш! Хората са си го казали - от два стола най-лошо се пада. Айде сполай ти и следващия път /ако има такъв/ се замисли и какво можеш да даваш, а не какво можеш да искаш! За цялата ситуация си си виновна само и единствено ТИ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.