Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:52 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Аааа , немой така!нови [re: viva]  
Автор option (GIN & SODA)
Публикувано19.03.07 00:43



Изобщо не са страхливи мъжете! Щом някой е имал смелоста да те резне кат на краставичка дупето ,начи си Е много смел и отговорен към семейството си! Пък и другия е силен и смел мъж ,щом те е търпял до себе си с ясното съзнание ,че си мислиш за друг. Усещал го е и за това е искал да сте в друг град. Сигурно и целия град знае сигурен съм ,ама ти си патка , да не казвам тъпа патка ,щото твоя любим не може да не се е похвалил на поне един приятел ,а в малките градове ти знаеш как е.

Верно ли си мислиш ,че има мъж който няма да се похвали на някой с отстреляна патица!? Застреляна даже.
Само теб мила те е страх! Страх те е ,че след 1-2 години никой няма да те погледне ,камо ли да иска да живее с теб /особено след тая сага ,нали е ТАЙНА.../.
Жал ми е за тебе ,ама ми е повече жал за момчето дето си изоставила. Дано си намери свясна жена.

Мъгла в мрака!
Gin-Mentha&All to up. Lite Beta version.

Тема Именно, денови [re: дявoлчe]  
Автор koм (член)
Публикувано19.03.07 02:39



точно за секса е. Тук имам предвид, че за теб е важен секса, то за мъжете - ясно, че е важен. Иначе - както казваш - можеш да си се обичаш и сама. Ама искаш мъж.


Ако намериш някой дето само ти рецитира любовни стихове - няма да мине и месец преди да пуснеш съответната тема с въпрос "защо не ме иска"

А ти под "жената на живота му" разбираш за няколко седмици ли? Аз мислех, че за "живота" става дума. Объркал съм се



Тема Re: Именно, денови [re: koм]  
Автор дявoлчe (лошаво!)
Публикувано19.03.07 05:46



ииииих, че сиии ама!:)))
разбира се, че е важен секса, и то съвсем не само във физическия аспект.
Но на мен не ми стига:)

Ае...аз съм се отписала вече, не мога сама а си угодя. Хем не ща само секс пък все си ги харесвам такива от които друго не може да се очаква. Хем искам да съм единствена, пък се вра там дето има опашка:)) С една дума харесвам неподходящи за мен..Досега успявах да се вразумя, но последно попаднах на "мина":)) и позволих на едно момченце да ми обърне фантазията и сега бърша "сълзи и сополи" от яд, че май-май... не ще да съм съвсем "forever and ever":)))
И понеже не само не беше точен в предварителното инфо, ами даже обратно (мъжки гадни номерца) ..затова сега съм пристрасна по темата относно нарочно внушените илюзии с цел единствено да ни замъкнете в леглото. Обаче тва ми е урок и трябва добре да го науча! Пък после жените били гадни налиииии....:)))))



Тема Виж сеганови [re: дявoлчe]  
Автор koм (член)
Публикувано19.03.07 06:30



една аналогия:
На пазара има търсене (за секс, любов, краставици - все тая)
Ти предлагаш това дето се търси (секс, любов, краставици - все тая)
Идва търсещия и ти му казваш цената (в случая - любов)
Той плаща каквото си поискала, за получи каквото търси.
Твоя работа е да прецениш дали "разплащателното средство" е истинско или фалшиво. Няма кой друг да го направи - търсещия няма да си признае ако плаща с фалшиви чувства. Т.е. може и да си признае, ама тогава отпада.
И горното няма нищо общо с пола - важи и за жените и за мъжете.
Сега - да не те плаша, ама има още една "малка подробност": Всяко нещо (включително и любовта) важи в опредлени граници. Такъв според мен е случая от темата. Оня момък може наистина да е обичал авторката, но - само при началните условия. Условията се променят - променят се и чувствата.





Тема Синдром на междуразкрачието № 88нови [re: viva]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано19.03.07 07:33



МъжеТЕ сме страхливи?

Вземи и се гръмни с патрон за глиган!



Тема Re: защо са толкова страхливи мъжете???нови [re: viva]  
Авторжyл вepн (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 08:23



аха, страхуват се от жени лищени от реална преценка , най вече за себе си.





Тема Re: Уфффнови [re: koм]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано19.03.07 08:27



Да, точното и ясно желание за секс в определени ситруации може да звучи и доста обезоръжаващо и възбуждащо, но по принцип не това е , което искат да чуят повечето жени. Повечето жени имат нужда поне да им се създаде илюзията за романтика и вечна, едва ли не, любов, за да стигнат до секс. Някои мъже го знаят и експлоатират невъзмутимо и много сръчно това ни несъвършенство.





Тема Re: само аз ли мога да го разбера?нови [re: дявoлчe]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано19.03.07 08:32



Ами аз лично не мога да го разбера, извинявай.


Просто не го разбирам това "по-силно от теб"? Какво ще рече? Че всички сме разгонени животни, които не можем да не се поддадем на нагона и инстинктите си ли? Че разумът няма силата да каже не на тялото (или сърцето, ако предпочиташ) ли? Че, в крайна сметка, не ти управляваш живота си ли?
Ми тогава защо изобщо слязохме от дървото?

Горе главата! - казал палачът на осъдения.

Тема Re: само аз ли мога да го разбера?нови [re: EvaB.]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано19.03.07 08:41



Много логичен въпрос, знаеш ли.



Може би е време някои хора, които нямат самоконтрол, да се върнат на дървото. Животът може и да изглежда прекрасен, погледнат оттам.



Тема Не ме чети, ако не понасяш критиканови [re: viva]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано19.03.07 09:05



случайно започнах връзка с женен мъж.
Мхмх, не го разбирам това, случайно си спала с друг? Какво стана, препъна се и падна върху него или...?

просто ей така за емоцията
Вяроятно съм наивна, но не се ли предполага, че емоцията си я имала с тази 4 годишна връзка? Ако в нея е нямало емоция, за какво още я е имало?

Направих и аборт от него
Я някой лекар или биолог тук да ме светне, как може да спиш с двама и да знаеш кой е бащата?

След 2 месеца моя приятел ми предложи брак и аз се съгласих, но нямах сили да прекратя онази връзка.
Но си нямала сили гледам и да откажеш брака.

.Аз знаех че няма да мога да имам 2 връзки паралелно,понеже съм твърде емоционална
Тюх, то било, понеже си твърде емоционална. А аз реших, че ще кажеш - "защото не е етично, не е редно, не е честно"...но нищо, не е лошо да е защото ти (ти, ти, ти....в тази тема така и не чух да казваш "те" или "той") си емоционална.

наистина беше по-силно от мен
Да, то е по-силно и при кучетата, котките и сие млекопитаещи.

И ако някой не вярва, просто не го е изпитал.
Това са оправдания в стил "пет пари не струват", казани от онези хора, които понеже не са успели да се преборят, решават, че онези, имали силата да го направят не разбират невероятните им страсти и тръшканици.

Съответно нямах сили за да се правя, че всичко е наред с моя бъдещ съпруг.
Искрено ти съчувствам. Вече си нямала сила да лъжеш и мамиш човек, на който се предполага, че ще обещаеш вярност до гроб. Мда...

имах физическа непоносимост към тоя човек
Солидна основа за изграждане на бъдещ брак.

а беше наистина мил с мен
Е и? Да не вземеш да се разнежиш точно сега! Голяма работа, че бил мил и че те обичал.

Осъзнах че не мога да измъчвам повече него и себе си
Това "него" заради нас ли го сложи прд "себе си"?

Много ме боли
Добре!

Но се оказа, че той е просто един страхливец
Може. Но хайде да не ти казвам каква се оказваш пък ти.

Живота ми в момента е в задънена улица
Сигурно, и разбира се политиците, другите, Буш, извънземните, Бог и снегът са виновни за това. Не ги е срам!!!

Аз съм всъщност една много толерантна жена!! ;)) Може би в това ми е проблема
Аз се сещам и за още няколко. Жалко, че не и ти обаче.

Горе главата! - казал палачът на осъдения.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.