Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: защо са толкова страхливи мъжете???нови [re: viva]  
Автор ПEPЛA (>^..^<)
Публикувано18.03.07 18:06



"Имах 4 годишна връзка с моя приятел, когато случайно започнах връзка с женен мъж.
.............
И така свърши всичко.
............
.....но пък после тръдно се преживява предателството, защото какво е това,ако не предателство.

..........."


Ах, невинната тя! Разплака ме!



Може и да няма утре!



Тема Re: защо са толкова страхливи мъжете???нови [re: viva]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано18.03.07 20:40



Не знам какво точно си очаквала, но ако си очаквала жененият ти любовник да ти повярва, че нищичко не искаш, че само единият секс ще ти стигне, че няма да го прследваш по никакъв начин и няма да правиш никакви опити да се намесиш в семейния му живот, значи че този урок просто ти е бил необходим. Така е в живота- той е низ от уроци, които трябва да бъдат преживяни, за да бъдат разбрани(не че има гаранция...). Господи, ти си зарязала годеника си, сама казваш, че си "откачала"по онзи, другия, че сте били луди един по друг, но ни караш да повярваме, че нищо все пак не искаш и не търсиш никакво бъдеще в тази връзка. Само че, както често се получава, по- лудата си била ти. В момента, когато си напуснала годеника си или както там му казваш, жененият човек е разбрал, че работата започва да става сериозна и рискована и тутакси се е дистанцирал. Предвид любовните писъмца с поезия, за които говориш, номерът е гаден, но логичен.
В крайна сметка, може би този горчив урок ще има своя положителен и отрезвителен ефект върху по- нататъшния ти живот и ще разбереш, че след романтизма историята винаги завърта колелото до момента на грубия понякога критически реализъм или до жесток натурализъм. Но първият урок според мен не е лошо да бъде свързан с преосмисляне на понятието "предателство", за което пишеш.
Успех! И извинявай, ако съм ти прозвучала твърде дидактично.



Тема само аз ли мога да го разбера?нови [re: viva]  
Автор дявoлчe (лошаво!)
Публикувано18.03.07 21:28



Разбирам прекрасно за какво говориш като казваш, че е било по-силно от теб!..че си плакала от щастие на милите писъмца. Повярвала си на чувствата му, защото така си искала. Искала си това чувство което е преобърнало еуфорично целия ти живот. Еххх....разбирам те идеално..макар и не във варианта със женен мъж. Предполагам, че наричаш предателство това, че те е подлъгал да си мислиш, че има същите чувства както и ти. И което наистина е подло от негова страна - да ти пише такива неща когато знае, че ти е трудно да го забравиш. Но егоизма в него е взел връх...пък и е чувствал, че след като ще се жениш е безопасно...и защо пък да не не ти завърти мислите като за последно..за да види и убеди колко си влюбена в него и така да нахрни Егото си. ..
Обаче това, че не си искала нищо от него е самозаблудата на която искаш да повярваш. В действителност, не ти..а той не иска нищо друго от теб освен това, че с теб се чувства боготворен и желан до полуда. Едва ли жена му му дава това по начина по който го правиш ти.

Обаче се е уплшил. Не е очаквал ти да зарежеш годеника си.
В тази ситуация всички освен този по който страдаш са нещастни (ти, бившия ти годеник, както и жената на възлюбения ти)

И да - не е мъж на място щом се е изнизал и покрил по този начин, а не ти го е казал ясно и точно. От това те боли мисля особено много...



Тема Уфффнови [re: дявoлчe]  
Автор koм (член)
Публикувано18.03.07 21:44



ами - ако и го беше "казал точно и ясно" проблема въобще нямаше да съществува - тя изобщо нямаше да го погледне. Не знам дали аз съм единствения мъж с лош късмет, ама до сега нито една жена не е реагирала с особена любвеобилност като и кажа точно и ясно, че искам само секс.
Ама - като чета женските писания в нета - би трябвало да е пълно с жени, които ще се навият.





Тема Re: Уфффнови [re: koм]  
Автор дявoлчe (лошаво!)
Публикувано18.03.07 21:54



хехе, ми да - ето подли сте значи!:) Абе има жени дето може и да се навият.
Аз обаче искам да знам за какво става въпрос в началото и да си реша искам или не искам това. Аз не искам, но със сигурност не съм представителна извадка. Аме не!..Хем виждате, че влагае чувства и пак..дай дай...да ни направите на маймуни :(((( И при тава..не кайете ясно точно..ми като се почнат едни увъртания..край няма..брейй..хем да ни имате, ама хем не съвсем..

ай, че съм пристрастна/:(



Тема Пристрастна си, аминови [re: дявoлчe]  
Автор koм (член)
Публикувано18.03.07 22:13



Хем няма да се навиеш, хем - да ти кажат. Ми то ако вземе всеки мъж, дето те чука да се жени за теб - къде ще му излезе края





Тема Re: Пристрастна си, аминови [re: koм]  
Автор дявoлчe (лошаво!)
Публикувано18.03.07 22:22



е чак пък да се женим...:)..ама аз искам любов, чувства..искам да знам че постоянно мисли за мен:)) че ме смята за жената на живота си (може и без да се женим:)))))....едни такива глупости искам:))) охх..неизживяно детство сигурно имам:)



Тема Олеленови [re: дявoлчe]  
Автор koм (член)
Публикувано18.03.07 22:29



жената на живота му? Ами - ти ако имаш 10 мъжаги, за които си жената на живота - какво да правят другите жени? Няма да остане за тях, бре.

Не, бе - не е от неизживяното детство - от пола е.

А иначе - слагам бас, че ако на 100 свободни мъже, които те харесват кажеш "излъжи ме и ще ти пусна" - всички ще те излъжат

Редактирано от koм на 18.03.07 22:30.



Тема Re: Олеленови [re: koм]  
Автор дявoлчe (лошаво!)
Публикувано18.03.07 22:36



как 10?:)) едновременно ли?:)))
много съм зле с мултитаскинга и затова мога да обръщам внимание само на един.

А и никога няма да искам да ме лъжат, даже и тоя дето много го искам предпочитам да ми каже, да ме заболи, но да знам, че е бил честен а не като някой (ай да не казвам кво) ...

А то ако ще е само за секса, аре няма нужда. Така и аз сама мога да се "обичам":)))



Тема Re: защо са толкова страхливи мъжете???нови [re: viva]  
Автор Sawana (непознат )
Публикувано19.03.07 00:24



Извинявай за откровеното ми мнение, но ти мислиш, че мъжете /в случая/ женения ти приятел е страхлив, само защото не е постъпил като теб, не е зарязал семейството и не сте заживели дълго и щастливо заедно. Първо може би ти си страхлива, след като си наранила дългогодишния си приятел /годеник/ без да си сигурна, че това което правиш е точно правилния начин. Второ защо мислиш, че ако жененият ти приятел заживее с теб - ти с твоята голяма любов и страст към него и той с ангажиментите си към вече бившето си семейство, ще бъдете много и дълго щастливи заедно?Освен това доколкото виждам сте имали договорка за дискретна връзка, без ангажименти, а сега си разочарована, че всъщност се случва точно това - отпада ангажимента му към теб. Може би той наистина те обича, но не бих казала че е страхлив точно за това, че май все още мисли по-зряло от теб и знае, че може би наистина нямате бъдеще, което трябва да градите върху руините, които сте оставили след себе си. В момента си под емоционален стрес и не мислиш трезво, но след време ще бъдеш благодарна на женения си приятел, че не те е ангажирал и обременил със себе си и проблемите, които щеше да ти създаде волно или неволно. Най-добре се стегни, поеми живота си в ръце и не се оставяй да стоиш в къщи и да тъгуваш по минали дни. Успех.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.