Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:52 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Дали е временна кризата му или не енови [re: roтвaчka c oпит]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано20.03.07 10:27



временна и Господ не може да ти каже, тъй че проблема ти продължава да виси.

Миличка, хич не ме интересува как ще си решиш проблема. Ако въобще го решиш. Нито те нападам, нито ти се подигравам. Казах ти какво АЗ бих направил в твоето положение.

Добре, де! Снощи пак така ли беше, той пак ли мърмореше, пак ли те нервираше, пак ли му миришеше?



Тема Re: Колко са големи гладните ти деца?нови [re: Бeзcъннa]  
Авторroтвaчka c oпит (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 10:33



Мила ми Безсънна,



прочетох дългата ти тирада с огромен интерес. Не ми дължиш извинение. Поне досега посяга само на битовата техника вкъщи. Дано с това си остане!

Но мисля, че винаги има начин да убедиш своя мъж, че колкото и жесток да му се струва животът, ти си не една от спънките в него, а едно от рамената, на които той да се опре.

- давам му да разбере това всеки ден, но или аз не се справям нещо както трябва, или той не го разбира или това не му е достатъчно.

Докато не си на фаза да ти е сервирал друга жена, все пак ми се струва, че можеш да зачакаш още колкото да провериш какво всъщност искаш и накъде отиваш.

- аз не съм тръгнала да предприемам нищо, колкото до другата жена - незнам как да проверя такова нещо, освен ако той не реши да сподели, което разбира се би станало, ако нещата са отишли вече твърде далеч. Искрено се надявам, това да не се случи.

Благодаря ти за съветите и изложените мисли. За мен бяха доста полезни, както на всички останали тук.



Тема Re: Колко са големи гладните ти деца?нови [re: roтвaчka c oпит]  
Автор Бeзcъннa (Сатурн в първи)
Публикувано20.03.07 11:08



По повод на "винаги" /за това, че можеш да убедиш човека в рамото и т.н./ - ако единият си е затрил основната идея за събирането с другия /а тя мисля е онова нещо ЗАЕДНО-то/, то рано или късно другият се уморява да му я напомня. /коригирам си винагито тоест/ Хареса ми, че не се втурваш в конкретно предложена "политика", а в отговорите търсиш твоето да разпознаеш да ти пасне, успех и късмет ти желая.

- - - -



Тема Re: Колко са големи гладните ти деца?нови [re: Бeзcъннa]  
Авторroтвaчka c oпит (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 16:27



Ще са ми нужни, благодаря ти!



Тема Re: Дали е временна кризата му или не енови [re: ASSASSlN]  
Авторroтвaчka c oпит (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 16:35



Снощи нямаше как да мърмори, понеже яденето беше вече сготвено и не миришеше на нищо

.

Относно счупения ел. уред - каза, че ще се опита да го поправи. Но вече губя надежда, защото му се случва за втори път да си го изкарва на работещата ютия. При това твърди, че за първия път не си спомня! А тя, милата, продължава да работи все още:) падат тук-там разни външни джаджи от нея, ама иначе се оказа "пушка". Само дето има опасност да те хване тока, тъй че засега смятам да направя по-скоро БОЙКОТ на гладенето, ама ще пострадаме и ние - нали не можем да ходим с измачкани дрехи все пак.

Всъщност, не говорихме много, защото аз се прибрах късно от работа, но ми се струва, че беше "кротък като агънце".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.