Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:50 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Незнам какво да мисля?  
Автордъpтa roтвaчka (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 13:26



Да се оплача тук от мъжо, който ме нарече днес "бабичка", понеже започвам да готвя свинско със зеле, а той, милия, никак не обича да бучи и изпарява херметическата тенджера. (хол и кухня е общо помещение). Все неподходящо време съм намирала да готвя (а за мен не е прав), обикновено музат ами за готвене идва вечер, а в събота и неделя - денем, но все му мирише на човека. Не е болен, в добро здраве си е, просто напоследък (над 40-те е), криза на възрастта ли, що ли е това незнам, много почва да капризничи и се оплаква.
Вчера например решавам да правя кекс - много го обичат с децата, обаче милия се размрънква, че му миришело на печено, сега ли трябва точно да го правя и т.н и т.н.. Иначе за хапване не отказва

.
И все подобен род изявления ме притесняват все по-често напоследък. В началото си мислех, че проблема е у мен, че аз го дразня, ама да ме нарича бабичка, щото съм готвела селски манджи от типа "свинско със зеле" (само да вметтна, че майка му е типичния пример селска жена, която не се спира да готви, а аз съм неин антипод) и въпреки всичко съм изумена.
Истината е там, че мъжо обядва по ресторанти и може да си позволи срещу 3-4 лв да си купи всякакви готвени гозби, докато децата трябва да се хранят вкъщи и аз съм длъжна да приготвя вкусна и разнообразна храна.
Та......чудя се как ще се справям занапред с това чудо? На какво се дължат капризите му според вас (до една степен е характер, ама това пък с готвенето вече ми се струва прекалено). Оставям настрана обидата на "бабичка" и т.н., ама дали това е временно явление и дали ще отмине това се питам?
Да не пропусна да спомена, че мърморенето днес явно бе продиктувано от факта, че обеща да накълца зелето и докато кълца мърмори през цялото време (той, милия, не е свикнал да го впрягат в домакински труд, но понякога ми се налага, макар и рядко).
Та накрая избесня, че целия бил плувнал в пот, докато реже зелето, хвана си шапката и отиде да си мие колата. Ех, живот....
Извинявам се за объркания ред на мисли (опитвам се да се сборя с обидата вътре в себе си, търся изходи от ситуацията, обяснения и разсъждения, а като си помисля колко смешно ще прозвучи тук написано, ама ще се пробвам, да чуя и вашите мисли по въпроса).
Пък и ако това е само началото.....какво ли ще е на по-късна възраст, си мисля?



Тема Re: Незнам какво да мисля?нови [re: дъpтa roтвaчka]  
Автор дявoлчe (лошаво!)
Публикувано18.03.07 13:40



хахаха..ама какъв ти е проблема:))
Ех, че си ама:)

казваш му :" А, чудесно, и на мен не ми харесва да мирише на манджи в къщи, наистина е много неприятно! (тук направи нещастна и мила физиономийка):))) ..и продължаваш .."хайде заведи ни с децата на ресторант..откога не съм яла нещо по-засукано":)



Тема Критическа възрастнови [re: дъpтa roтвaчka]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.03.07 13:58



При мъжете, каза един доктор, не минавала.

И аз бих предложила да му кажеш да заведе децата на заведение, докато ти отидеш на фитнес, на кафе, на планина или на каквото там те кефи.

Не можеш да се сърдиш на Бог, ако не вярваш в него

Тема Re: Критическа възрастнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано18.03.07 14:23



Каква ти критическа възраст при мъж, малко над 40-те, доколкото разбрах! Като към мрънкането се прибави обаче и "нежния" епитет "бабичка", на човек какви ли не мисли могат да му дойдат в главата...



Тема Re: Незнам какво да мисля?нови [re: дъpтa roтвaчka]  
Автор HEBЪ3MOЖHA (любов)
Публикувано18.03.07 14:35



Охо!
Дразни го миризма на манджа.
Плувнал бил в пот?!
Ти си стара готвачка?!

Хъм?!

Или се стягай за изненади, или се превръщай в капризна млада госпожичка, щото тук следва продължение.



Времето е единственият критик без амбиции

Тема Re: Незнам какво да мисля?нови [re: дъpтa roтвaчka]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано18.03.07 14:49



Искам да попитам - ти как се обръщаш към него? По име, с някакво гальовно обръщение или...?



Горе главата! - казал палачът на осъдения.

Тема Re: Незнам какво да мисля?нови [re: EvaB.]  
АвторMЪЖ (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 14:59



Раздели хол и кухня!



Тема Re: Незнам какво да мисля?нови [re: дъpтa roтвaчka]  
Автор terracot (новак)
Публикувано18.03.07 15:12



Звучи ми, като че ли гладолечението ще помогне! За справки - Лидия Ковачева!





Тема Точно по това време започватнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.03.07 15:27



Пораснат им малко децата, почнат да си мислят, че животът им е минал, а те не са обърнали внимание на всички жени около тях, не са се наживяли и т.н. Половината ми познати мъже на тази възраст са на същото дередже.



Не можеш да се сърдиш на Бог, ако не вярваш в него

Тема Re: Точно по това време започватнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано18.03.07 15:32



Това важи и за немалко жени, трябва да ти кажа. Осоебено за тези, които са били само с един сексуален партньор през живота си или пък с един- двама, да кажем.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.