Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:26 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Две бивши съпругинови  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано05.03.07 16:30



и три деца. Той. /Май децата са четири, защото има и едно доведено, с което се обичат много/
Само един бивш съпруг и едно дете. Аз.
Лошо нема. Кой ти брои в днешно време деца и бракове

.
Обаче. Много го търсят, бе. По-бившата е на 10 000 км, в Калифорния. Нескончаеми разговори за проблемите на детето.
Втората бивша пък го привиква на дребни ремонти из къщи, при все, че има мъж/трети поред, но голям праз/.
Мисълта ми е, че човекът се товари с проблемите им и този уикенд вместо да се наебем 6 пъти, както обикновено, бяха само 3.
Кво да прая?

На върха на копието

Тема Re: Две бивши съпругинови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Авторивв (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 16:36



ебете се на изключен телефон?





Тема Re: Две бивши съпругинови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 16:43



Наеми външна фирма





Тема Re: Две бивши съпругинови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано05.03.07 16:53



След като се посмях доста над изповедта ти

, мога да кажа, че в предложението на Ивв има доста конструктивност- телефоните през уикендите да се изключват предвидливо и да се отдадете необезпокоявани на секс.(Брей, до големи сексуални излишества стигате, бе, въпреки че минимализирането от 6 на 3 си е сериозен проблем...)
Общо взето, цялата картинка изглежда супер- досадна с тези бивши. Не могат ли бившите в един момент да свикнат да се държат прилично наистина като БИВШИ?!



Тема Чекай, нали знаеш, че помня като слоннови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано05.03.07 17:12



Миналата година ти рева, че ще трябва да ходиш при него в София, ама не си сигурна дали да го вършиш това действие. Пак ли бъркам, бургазлийке? Взела си тогава решението, а сега пак ревеш.

"Мисълта ми е, че човекът се товари с проблемите им и този уикенд вместо да се наебем 6 пъти, както обикновено, бяха само 3. Кво да прая?"

Аз мога да ти ги дам останалите три пъти. А, ако се напънеш само из този клуб, ще намериш поне още 13.

--------

Брееей, наистина сме много лудите!



Редактирано от ASSASSlN на 05.03.07 17:26.



Тема А, може и така: През уйкенда ги разхвърляте тиянови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано05.03.07 17:34



досадничета наляво-надясно и си гледате кефа. Твойто отроче ще има най-голяма файда.

Всеки уйкенд го пращаш на различни места! Ми, да! Един път - при тази, един път - при онази, при онзи... Какъв ви е проблема? Още в петък вечер да ги няма! Да вървят при мамите и татковците, дето много ги обичат!

Ай, стига си ревала! Иначе, голяма уста вадиш, пък като ти опре яйцето до гъза - все ревеш!





Тема Re: Две бивши съпругинови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано05.03.07 17:46



този уикенд вместо да се наебем 6 пъти, както обикновено, бяха само 3.
Кво да прая?


Вибратор?





Само един бивш съпруг и едно дете. Аз.

Лошо - води те по точки...Омъжи се за някой, разведи се, да изравните съставите. И го карай да ти се обажда посред нощ за сексуални съвети

никой не знае утре каква саксия ще му сполети главата

Тема Re: Две бивши съпругинови [re: EvaB.]  
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 19:22



Ми не ща вибратор. То не ми идва наум, ако не е около мен.
Просто не мога да се доредя от звънтежи. Той накрая го изключи, та сварихме поне 3 пъти.





Тема Re: Чекай, нали знаеш, че помня като слоннови [re: ASSASSlN]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано05.03.07 19:27



Ми не съм при него. Пътуваме си всяка седмица. Затова ми е реването за уикендите.
Пък голям го вадя и това си е. В противен случай щях да пиша като анонимка това тук.


Освен това искам ясно да кажа, че не ми трябва каквото и да е ебане, а точно от този мъж.

На върха на копието

Тема Е - много леснонови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор koм (минаващ)
Публикувано05.03.07 19:47



Наебете се още 3 пъти в понеделник и ще наваксате.


А тази от Калифорния как точно е попречила при 10 часа часова разлика?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.