Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Злоба, завист и други такиванови  
АвторЛyци (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 23:51



Излишно е да споменавам, че всеки тук някога е изпитал тези чувства. Дали оправдани или не е въпрос на гледна точка. Нима не сте завидели на онзи, който притежава онова, което вие сте си мислели за ваше? Нима не сте изпитали поне веднъж желание да изчезне някой , който просто е предпочетен пред вас. Нима не сте изпитали поне веднъж желание всичко да бъде така както вие искате, а не така както е? Аз съм дяволът! Аз ви предлагам договор! Веднъж подпишете ли, няма връщане назад. Вие сте мои и го знаете. Такааа, да видим сега, кой какво иска? Ха, ооо, този си иска детето, тази и тя... те май са мъз ижена, ама хайде.... ще се оправим с това някак си. Онази пък вика мъжа ми вече не ме търси за секс (е как ще те търси, то за десетина години без да си разнообразяваш сексуалния живот ако не ти писне, значи нещо не е както трябва), онзи пък вика жена ми я боляла главата (година и половина прави секс сам горкия, щото жена му болнава вечер след като си легне). Хайде де, проблеми си имате разни! Давайте ги насам!





Тема Многоуважаеми г-н Луцифер!нови [re: Лyци]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.03.07 11:53



Търся жена, която да е спокойна, мила и учтива, да не вика и кряка. Искам вечер да седнем, да хапнем, да поприказваме. И за проблеми и за смехории. Да си поиграем с децата.

После да си легнем... На сутринта да се цункаме нежно и цял ден да ми е леко и спокойно да работя.

Давай си офертата, Луци!

---------------
Телефонът ти 777 що не работи, бе?



Тема Re: Многоуважаеми г-н Луцифер!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Karysima (къдрокоса)
Публикувано01.03.07 12:02



... защото телефонът му е 666!



Тема Верно! 666. ОбАди ми се секретарка и каза:нови [re: Karysima]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано01.03.07 12:20



"Луцифер не е паднал ангел. Дори не е и ангел. Луцифер е Бог на слънцето, а всичко останало са тъпи 'ристянски измислици.
Ако Дънов беше чак толкова прав и здравословен, едва ли щеше да умре от туберкулоза..."

Източник:



--------------

А, ти отворке, можеш ли да ми кажеш защо във всички американски филми телефонните номера започвет с 555, файв-файв-файв?



Тема Re: Верно! 666. ОбАди ми се секретарка и каза:нови [re: ASSASSlN]  
Автор Karysima (къдрокоса)
Публикувано01.03.07 12:33



Ами след като си говорихме и по телефона, докато ти обяснявах :)) и това ще ти обясня, защото Уорнър са ги изкупили, та да не стават грешки с тези номера, други въпроси? :))





Тема Re: Злоба, завист и други такиванови [re: Лyци]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано01.03.07 15:23



Все ми се иска да попитам ка стоят там при вас в ада нещата. Не смениха ли властта. А и още нещо! Абе що не вземете да си отворите посолство, че се затрудняваме като ни потрябва нещо! И дайте там някой телефон или факс, или пък е-маил, че много кофти нещата с връзката.



Avatarx

Тема Re: Злоба, завист и други такиванови [re: avatarx]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано01.03.07 15:30



Е- mail: lucifer_sataninski@ ad. com

tel. 00 666 13 666



Тема Re: Злоба, завист и други такиванови [re: Лyци]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано01.03.07 15:34



Не, не съм ги изпитвала. Добра съм отвътре и затова всичко това, което ти ми предлагаш вече го имам - от Господ.



Когато Господ затваря врати, отваря порти!

Тема Re: Злоба, завист и други такиванови [re: PipilotaViktualija]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано01.03.07 15:37



Вие май се познавате с господина? Как стоят нещата с тази оферта да питам, да не е някоя пирамида?

Avatarx

Тема Re: Злоба, завист и други такиванови [re: Лyци]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано01.03.07 15:49



Да не вземеш да се отметнеш после, че то на теб по-малко доверие и от на мен може да се има. Какви са последствията за теб ако не се справиш? Само не минавай с номера, че си даваш тризъбеца ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.