Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:26 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Moan  
Автор4eHe (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 18:16



Пропуснах ли или някъде ме попита може ли д аредактираш част от телефона в мнението ? Не прикривай измамници, ставаш като тях



Тема И за какво ми е тоя тел. номер?нови [re: 4eHe]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано28.02.07 08:05



Какво трябваше да го правя?



Тема Re: Moanнови [re: 4eHe]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано28.02.07 10:27



Не, не си пропуснал/а, никъде не съм питала! Телефонни номера в този клуб не се публикуват.
Понеже виждам, че не разбираш причината, ще ти я обясня обстойно.

Представи си, че някой пуска тема в произволен форум на произволен сайт. В тази тема той пише, че му е причинена ужасна вреда от човек, отговарящ на тел. номер 08ххххххххх /тук си представи, че номера е твоят/. На следващия ден получаваш около 200 обаждания от разярени хора, които те псуват, обвиняват и т.н. в неща, за които не разбираш дори каква е причината.
Ще си щастлив/а ли от това развитие? Няма ли да поискаш от модератори/ администратори на форума тел. ти номер да се махне оттам?? Няма ли да е редно те да го направят преди да се стигне до горното развитие на събитията??

Толкоз по хипотезите, надявам се те да ти обясняват защо телефона бе ЧАСТИЧНО изтрит и защо НЕ Е ТРЯБВАЛО ДА ПИТАМ!

Оттам насетне: предупредените така и така ще внимават. Ако аз съм предупредена и нащрек за подобни действия, някой ми се обади и ме усъмни и на всичко отгоре 6 от 10 цифри, за които съм била предупредена съвпаднат, то ще имам не едно, а сто и едно наум, нали така?
Освен това, ти лично ако си средно интелигентен, дори не прилично интелигентен, би ли използвал безкрайно дълго един и същ номер за злоупотреби?...

И последно: аз, като модератор се старая да обосновавам действията си, когато се налага намеса от моя страна. Желателно е въпроси, свързани с мои действия или бездейстия да се отправят до мен в темата/ мнението, които те касаят, на бележка или чрез координатите, които съм посочила за връзка в профила си. Не е необходимо да се занимава целият клуб и да се пускат отделни теми за всеки възможен въпрос.

Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!

Редактирано от Moan на 28.02.07 11:45.



Тема 4eHeнови [re: 4eHe]  
Автор CARPENTER (Развей прах)
Публикувано28.02.07 10:28



Пропуснал си да прочетеш това:

1. Модераторът трие теми и мнения:
- които съдържат СПАМ*;
- които са осеяни с цинизми;
- когато съдържат обиди към други участници;
- които са реклами;
- когато съдържат имена, телефони и/или каквито и да било /лични/ данни на трети лица;
- ако са пуснати по повече от един път, в следствие на грешки в системата на DIR.BG;
- когато е помолен лично от автора за това. Комуникацията с модератора е най-добре да става на бележки и да се има предвид, че бележките се пазят известно време. Модераторът може да отложи изтриването на темата/мнението ако прецени че това ще попречи на други участници в дискусията да се аргументират.

2. Модераторът редактира, като изтрива части от мнения, когато:
- мнението съдържа цинизми;
- мнението съдържа обидни думи към други участници;
- мнението съдържа вулгарни картинки и снимки;
- когато съдържат имена, телефони и/или каквито и да било /лични/ данни на трети лица;
- е помолен лично от автора за това. Комуникацията с модератора е най-добре да става на бележки и да се има предвид, че бележките се пазят известно време.

Редактирането на мнение е придружено с обяснение за причната за тази мярка, направено в мнението, което е редактирано или като отговор до него, или в лична бележка до лицето/лицата, които са засегнати.




Не ми връзва!.....Понякога

Тема Re: Moanнови [re: Moan]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано28.02.07 16:00



Желателно е да не създаваш проблеми, без да имаш позволението ми за това.
Темата Е телефонния номер на измамника и за мен ти го прикриваш, като поставяш хора в положение на жертви.
Ако все още мислиш, че решението ти е правилно
по дир правила
погледни останалите 19 клуба, които не са го редактирали и как там модератора е направил избора.



Тема Re: Moanнови [re: 4eHe]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано28.02.07 16:09



Тук е Клуб на разведените, не са останалите 19 клуба и модераторските решения там не ме интересуват. В други форуми и на други лица дръж какъвто си искаш тон, но не и на мен и то когато нямаш право!

Темата приключва!

Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема Re: Moanнови [re: Moan]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано28.02.07 16:20



Това решение го вземаш пак в типичен стил и ще има последствия. Не само за модерирането.



Тема Брееей, колко си люта!нови [re: Moan]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано28.02.07 16:25



И днес успяха да те ядосат.

Ама, питах го този юнак какво да го правя тоя номер? Единственото разумна нещо е да си го сложа в списъка и да му дам име "Измамник". Хубаво, ама по същата логика ако слагам всеки новопоявил се мошеник, какво ще стане??? И, както казваш ти, колко му е да си смени номера? Хм, действието на автора на темата май има обратен ефект спрямо добрите му намерения.

"Пътят към Ада е постлан с добри намерения".



Тема Чшшш, аллоооууу! Къде се намираш, бе!нови [re: 4eHe]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано28.02.07 16:28



Кви са тия простотии, дето ни ги дрънкаш, бе? Кви последствия, бе, ква банка? Върви да плашиш гаргите!

А, сега да видим какви ще са последствията за мен! Чакам нещо да ми се случи!





Тема Иначе съм си зад мониторанови [re: ASSASSlN]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано28.02.07 16:30



Каквото и да ти направя все ще ти хареса, затова ще напуснеш клуба и..край на писането, начало на - тук си представи живота ти в бора-бора.

Мои текстове се редактират с питане.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.