Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Имате ли опит в тованови  
АвторPerla (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 10:53



Здравейте,от година точно съм разведена, но искам да се съберем отново.Той живее при мама, която е чудовището което пази съкровището.Много нагъл тип е станал, а аз ту с добро , ту с лошо е не става и не става.А искам да се съберем основно заради детето.Скоро разбрах, че излизал с дтето и някаква, че даже и детео запознал с нея-съответно много голям скандал от мен и той сладкия след 4 дни ми каза, че се е разделил с нея.Това е нагла лъжа и всеки ще го каже!Някой от Вас успявали ли са да си върнат половинката, колкото и скапана да е тя- просто от амбиция за да му/и покажат колко е прозрачна и зависима.Моля, как се постъпва!Искам да го върна само за ден два, а после да продължава да търси следващата Александрина във виртуалното пространство!



Тема Много е глупаво...нови [re: Perla]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано27.02.07 10:59



когато правиш нещо от амбиция,напук и за да докажеш...Всъщност какво?А да ползваш детето като оръжие?И за какво е бил скандала?Че е запознал детето ви с друга?Ми нормално е.След като сте разделени,излиза с други.Къде е проблема?Че не можеш да го контролираш?Ревнуваш бясно че има друга?Всъщност(извинявай,ама си го мисля!

),кой е чудовището?

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Редактирано от Дokи на 27.02.07 11:01.



Тема Турил ти го е,нови [re: Perla]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано27.02.07 11:27



трай ся. Научи се да се оправяш сама по-добре, явно човека е имал късмет.



Тема Re: Турил ти го е,нови [re: jamie]  
АвторPerla (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 11:49



Там е работо, че не ми го е турил а просто е много озлобен от това, че за тези 12 години просто постигах всичко, което исках и не се давах!В никакъв случай не ми го турил и защото имам сериозна връзка която е от пет години преди развода ми с него, а пръдлата може сама да се друса , а вече и той.Аз малко трудно позволявам да ми го турят, както е според теб.Просто имам прекрасно споразумение за развод, както и издръжка и време на контакти с детето.А синдрома на източно европейския неуспял мъж просто ги смазва.Скоро ще му дам и детето, докато се разхождам аз на топло в Куба.А той с някоя виртуална ще избива агресия с блъскане до Тихия кът в студа.А тази да внимава как се държи с детето, все пак имаме много топки и дрънкулки,а подъръците от нея НАШИЯТ ТАТЕ сам казва -ВСИЧКИ ТЕЗИ НЕЩА ЩЕ ГИ ЗАНЕСЕМ УЧИЛИЩЕ, ЗА ДА НЕ СЕ ПРЕПЪВАМЕ В ТЯХ.Това е прекрасно.

Та ние сме едно италианско семейство, в което трудно влиза някой особено следващи сладуранки, на които им се играе на семейство.



Тема Re: Турил ти го е,нови [re: Perla]  
Авторивв (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 11:50



и какъв ти е тогава проблема?



Тема Re: Турил ти го е,нови [re: ивв]  
Авторивв (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 11:55



значи това, което чета е, че съпругът ти е жалък, ти си взела най доброто от него, имаш си връзка, постигнала си всичко, но той няма право на връзка и на любов и е длъжен да страда по теб за вечни времена? и си го искаш за 2 дена, за да му докажеш, че е прозрачен. много садистично и комплексарско. а кое ти дава право така да го тъпчеш?



Тема Re: Турил ти го е,нови [re: ивв]  
АвторPerla (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 12:02



Ами това, че толкова годи на мой гръб се правеше на "мъж", да като четете постинга ми сигурно си мислите че съм комплексарка, но мнението тези които ни познават е съвсем различно.А той самият се чувства премазан от комплексите се и обсебването на самата му родителкоято даже повреме на нашия брак му казваше кога може да прави дори любов със съпругата си.Това ме принуди да създам стабилни отношения с друг човек, а на този да му намажа ските както се казва.



Тема Re: Турил ти го е,нови [re: Perla]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 12:04



Честно казано и аз не разбрах какъв ти е проблема. Като гледам второто ти мнение се чудя кой е озлобения, ама аз и за друго се чудя - някакви години преди развода някакви сериозни връзки съзрях.Ако си мислиш пък че на него ще му запука, че се разхождаш в Куба си в голяма грешка. Туй малко ми прилича на случая дето моята хем не ме искаше, а пък след време подскочи като разбра, че спя с друга. Е какво искате - цял живот да жалим ли. Все едно моята да се опита да ми каже с кой да запознавам детето! Ха извинявай ама по-голяма глупост не бях чувал. Виж ако тази друга се грижи за детето имаш право да се позаинтересуваш, макар че....ами ако си толкова притеснена си се грижи ти! Аман от такива тип ала "давам му детето - вземам му детето", че то детето да не е кило захар? А перфектното ТИ споразумение и издръжка говорят само, че той се е държал човешки /защо ли?/ С такова държане и изказвания аз бих ти дал не перфектно споразумение, а перфектен "шут изотзаде". Какво си прави си е негова работа не мислиш ли? За случаи като твоя има една песничка, в чийто припев се пее "Е.и си майката пача..." послушай я





Тема Re: Турил ти го е,нови [re: Perla]  
Авторивв (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 12:05



еми гледай си другия и го остави тоя да се прави на каквото си иска. изобщо не хаби енергия за неща, за които не е ясно какво точно ще спечелиш. хвани си ако трябва още един:)))))))щом ти е отлкова скучно, но не рециклирай.



Тема Re: Турил ти го е,нови [re: Perla]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 12:10



Хехе, ами като си толкова стабилна, защо първо не му намаза ските, а после да си изграждаш връзката с въпросния? Ама и ние сме ги гледали тея филми. Абе я аз да си поседя още на сигурно, че нещо на другото място може да се обърка. Бих уважил всяка една жена, която виждайки, че нещата няма как да се получат, си вдигне чуковете и започне да си реди живота, ама за такива дето започват да си го редят, докато още си кютат със стария и кандидат бивш не ща да използвам епитети.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.