Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:25 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: OFF: мъже , които постоянно говорят за др женинови [re: Hoй]  
Авторивв (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 09:33



ама аз нямам проблем, че не прави или , че прави. странно ми е защо, като НЕ хапе, лае.



Тема Re: много просто...нови [re: desi69]  
Автор Karea ()
Публикувано01.03.07 10:58



Поста на на "нашата героиня" все едно съм го писала аз. Е, може и аз да греша...





Тема Karea,нови [re: Karea]  
Авторdesi69 (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 11:51



Честита Баба Марта!





Тема Re: OFF: мъже , които постоянно говорят за др женинови [re: ивв]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано02.03.07 09:54



Ако това ще те поуспокои малко, приеми, че отношението на повечето мъже към жените е като към автомобилите... - караш си своята кола, но все е интересно какво ново "щъка " около теб.Човещинка, какво да правиш...


И още една прилика между автомобила и жената: Първо е възклицанието - колко е хубава... и веднага следващия въпрос - колко харчи ?
Не се кахъри за глупости, това да са ви проблемите...

"Живей съвременно, ако не можеш да отложиш това за друга епоха..."

Тема Re: OFF: мъже , които постоянно говорят за др женинови [re: Hoй]  
АвторBianca (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 20:34



Ne 3nam kak e pri ostanalite zeni,no a3 opredeleno ne poka3vam smustenieto si, kogato "kavalerut" mi komentira niakoia zena kolko e gotina,seksi,kakvi kraka ima i t.n.,no tova dulboko mi se nabiva v podsu3nanieto i nisto po-natatuk ne moze da me ubedi,4e to3i muz durzi ne mene...
Ot li4en opit moga da kaza,4e mi se e slu4valo 2 puti.I 2-ta puti muzete biaha predstaviteli na vu3du6nite 3odii(ve3ni,vodolej i bli3nazi) i pone 3a men ne se oka3aha osobeno stojnostni hora...
Ottam-natatuk srestna li podoben individ,bih go na..... i posle 3aebala

, 3astoto taka ili ina4e 3a serio3na vru3ka ne stava....
A te posle daze i leko mrunkat: "ama ti sto taka,ama ti sto ina4e..."
E,ne e li gadno da ti poka3vat kolko malko 3na4i6 3a tiah!?
Te,4e muzete gledat-gledat,4e kato sa v muzka kompania komentirat-komentirat,ama pred teb....proiava na lo6 vkus i vu3pitanie e...



Тема Re: OFF: мъже , които постоянно говорят за др женинови [re: ивв]  
Авторwolf4o (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 22:22



Ами според мен не е нито едно от двете, или поне не само. Просто иска да ти привлече вниманието. Ти защо си му казала, че не ти пука какво прави, след като очевидно те дразни? Хем не ти пука достатъчно за него, че да те притеснява, ако наистина се заглежда по други (какъвто 100 процента не е случаят) и има някакви мераци към тях, хем му го казваш и показваш, хем после се чудиш защо се опитва да си вдигне самочувствието по този начин? Ами опитва се да се докаже човекът, да те накара да проявиш някаква нормална реакция - каквато щеше да има, ако ти държеше на него.



Тема Re: OFF: мъже , които постоянно говорят за др женинови [re: wolf4o]  
Авторивв (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 09:09



добре, а каква е нормалната реакция?
става дума за човек, с който излизаме от две седмици, все пак.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.