Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:02 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Значи излиза че...нови [re: AngryAngel]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 20:48



наи - лесно е да се отмахват здачите преди хората да объркат взаимоотношенията си. но според мен. изглежда не съм мнозинство с
това си мнение. след определен момент не е възможно да се направят
адекватни преценки. има възможност обаче да се провери какво се
крие зад думите . накрая винаги се стига до там.



Тема Re: Значи излиза че...нови [re: AngryAngel]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 21:33



думички



Тема Re: Значи излиза че...нови [re: AngryAngel]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 21:39



ок



Тема Re: Значи излиза че...нови [re: AngryAngel]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 23:20







Тема Re: Значи излиза че...нови [re: aз]  
Авторвлaдимиp (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 00:51



- опазен
грация ангелче



Тема Re: Мдаа.....нови [re: aз]  
АвторEднa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 08:27



Точно така
и никой няма право да му се меси в личният избор.За това хората са казали:
Кой каквото прави ,за себе си го прави.
Всеки трябва да е готов посре да поеме и отговорностите и последствията от избора си.



Тема Re: По дяволите! Винаги ли става така...нови [re: AngryAngel]  
Авторивв (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 08:35



не мисля, че ако много обичаш някого, а ако клякаш и не държиш на себе си. това не са еквивалентни неща. човек може много да обича и пак да не позволява да го правят луд.



Тема Re: отговор от мен до мен:)нови [re: cълзичka]  
Авторaзoчapoвaнa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 08:48



Здравей Сълзичка,
съжалявам много за това,което изпитваш в момента.Знам колко те боли,но да ти кажа точна формула или универсален лек за тази болка май няма.Просто трябва да я оставиш да премине през теб,да те опустоши,да преболи и.....тогава ще се изправиш дори по-силна от колкото си предполагала,че можеш да бъдеш.Това е като вируса мила.......като го преболедуваш след това изграждаш един вид имунна защита срещу него.Ще се справиш и ти,сигурна съм.
И все пак не ми стана ясно какъв точно е твоят случай.Ти си се влюбила и си се развела ,за да бъдете заедно с новата си любов? Или си се оженила за голямата любов,но тя е свършила и сега си разведеноа с детенце и съкрушена?
Ще ми бъде проиятно да споделиш и да обсъдим проблема ти.


Успех и нураж ти желая!!!



Тема Re: отговор от мен до мен:)нови [re: aзoчapoвaнa]  
Авторивв (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 09:11



каква е тази имунна защита срещу любовна болка?!?!няма такова животно... всеки път е много болезнено, когато не се получи. единственото, което донякъде облекчава болката, е рационалното знание, че няма да ти се пръсне сърцето,колкото и да ти се струва вероятно...щото аз първия път наистина така си мислих, че ще стане:))) от любов физически ме боли сърцето.
всеки път е ампутация без упойка. аз досега имам три сериозни бойни белега и всеки път много е боляло. щастливите раздели са само с "лежерните" любови и с тези, които вече си разлюбил.



Тема Re: отговор от мен до мен:)нови [re: aзoчapoвaнa]  
АвторCълзичka (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 19:51



Да, знам, че нищо не може да помогне, каквото и да се опитвам да правя, мисълта за това ме смазва... Толкова време съм живяла с мисълта за него и сега се чувствам като празна...много е гадно. И особено понейе бях ужсно влюбена. Да си призная не ми се беше случвало преди такова нещо.
А иначе съм разведена с детенце, но тази ми любов се случи няколко месеца след развода ми. И на фона на разбития ми брак ..това беше като рай за душата ми. Но....ето....

Не зная дали да отбягвам мслите за това..или да ги оставя да минат през мен спокойно...защото се стреахувам, че така мъчейки се да ги скрия от самата себе си, всъщност удължавам тази агония...

Защо трябва да има толкова прекрасни спомени...който ме убиват сега...защо не мога да ги изтрия..да забравя..:(

Опитвам се да си обясня сама на себе си, че тази любов всъщност е продукт на мен самата, на тази илщзия която си бях изградила...но успявам само донякъде, защото все пак има определена реалност която е събудила това чувство.

С две думи - това което ми се предлага е временна връзка...понеже така или иначе аз не съм "подходяща" за него в по-сериозен план, понеже съм с ..минало което на него много му пречи.
А аз се залъгвах, че това че му е хубаво с мен, може да промени нещата. Не.. оказа се че нищо не променя.
И за да избегна момента в който ще ме зареже заради друга "по-подходяща" избрах това...Ми не мога..обидно ми е:(((




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.