Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема "Давам-вземам"???нови [re: MamaNetty]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано26.02.07 08:29



Според теб, Маме, не е трудно, чак толкова:

"Да обичаш от сърце, без да позволяваш да ти се "качват на главата"... не е чак толкова трудно, според мен."

Според мен, обаче, е точно обратното! Много ми е трудно.

Много ми е трудно, ВЕЧЕ, да обичам от сърце!





Тема Re: До всички Ангели -кандидат Кучкинови [re: inner]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано26.02.07 09:31



Доста плосък опит за провокация. Изобщо не си на нивото му за да успееш!





Тема Аз отдавна съм станал кучкар!нови [re: rлyпчo]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано26.02.07 17:49



Любофф, обичам те, ала-бала, дрън-дрън... ВЕЧЕ не вярвам в такива неща. За съжаление.



Тема Re: Аз отдавна съм станал кучкар!нови [re: ASSASSlN]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано26.02.07 18:00



А в какво вярваш тогава?
И жалко, че си кучкар. Ей го, на, пак се разминахме. Защото аз пък от своя страна няма да си позволя да стана кучка, въпреки всичко, каквото и да ми струва това.



Тема Еее, кучкар в смисъл на дресьор.!нови [re: wasted_youth]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано26.02.07 18:04



Ще те дресирам и теб, колко му е. Безплатно. Аз и мъжки дресирам и женски. Ако си послушна и изпълнителна - ще си паснем.





Тема Ха, недей!нови [re: ASSASSlN]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано26.02.07 18:11



Нямам нужда от дресировка. Дресирала съм си се сама!

Особено през последната година.
И не съм нито послушна, нито изпълнителна. Такава съм само за един, но той май така и не го разбра. Дали пък защото сигурно е бил кучкар? Уж не беше...



Тема Re: "Давам-вземам"???нови [re: ASSASSlN]  
АвторAngryAngel (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 19:40



трудно ти е, защото който обича наистина от сърце, прави много компромиси със себе си за сметка на другия. А това е гаранция да ти се ка4ат на главата. Установено!



Тема Re: Значи излиза че...нови [re: valls]  
АвторAngryAngel (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 19:47



хихи:) Да, влюбените обикновено наистина излизат..ако не точно глупаци, поне доста заблудени, защот не могат да погледнат реалността:) И когато "Богът" падне от пиедестала си..тогава му се вийдат вси4ките недостатъци и вече не може да бъде обожаван. Но ако е с качеств може да бъде обичан...ако не....идва разочарованието.

А за мнението..смятам, че всеки има свое, понеже вижда нещата от различен ъгъл. Хубаво е да можеш да чуеш различни мнения:) Това не значи непременно да ги приемеш, нито да отхвърлиш. Някой си мислят, че като изразяваш мнение различно от тяхното това е непременно отхвърляне на тяхното...и се впускат да оспорват чуждото и да защитават своето...и става еднааа....:)



Тема Re: Значи излиза че...нови [re: valls]  
АвторAngryAngel (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 19:55



О, няма защо:)

м/у другото съм забелязала как понякога хората изобщо не могат да се разбират като спорят за нещо. Уж говорят за едно и също нещо, а всеки вижда в преставите си различни неща и накрая така се обърква всичко, че може да доведе до много погрешни изводи:)



Тема отговор от мен до мен:)нови [re: AngryAngel]  
Автор cълзичka (нежна)
Публикувано26.02.07 20:39



еми това е...Всичко свърши! Преди малко повече от година когато започна всичко си казвах "какво правиш, недей!!..това не е за теб, ще страдаш, ще те боли след време ужасно..."...а другото гласче се обаждаше и викаше "Ще бъде прекрасно! Ще полетиш! Сигурно ще паднеш после, но за да полетиш трябва да се съгласиш и на второто...или да послушаш другия глас и да си живееш кротко и спокойно без емоции"...Е...сега ме боли от падането...доста да си призная. Наистина беше прекрасно..никога досега не се бях чувствала така, признавам си...но също тлкова гадно не ме е боляло никога!

Не съм си и представяла колко "неподходящо" е да си разведена с детенце в очите на някой мъже отдадени предимно на мисълта за себе си, оглеждащо се в очите на околните и черпещи самочувствие от обожанието на фенките си.
Идеална за забавление и компания, но само толкова. А аз защо не мога да свикна с това..? Искам някой който ще ми е не само любовник и компания за забавления, ами и нещо повече...някой който ще е близо до сърцето ми...уфф...аз ли съм останала в миналото или настоящето много ми е избягало:(

AngryAngel

...п.с..Обаче да ви кажа...изпитвам някакво странно облекчение. Знаех, че ще стане така от самото начало, и всичко хубаво беше на фона на това което ме притесняваше..това което смътно усешах, въпреки успешното замазване на очите ми, което тогава много ми харесваше...Глупа4еееееееее! Чудя се да се помилвам ли за успокоение или да си издърпам ушите....Или май най-добре е да отида и да си гушна детенцето, на което дължа толкова много за периода в който се събуждах и лягах с мисълта за "Него"...
Ще се разплача..и аз вече не знам от какво...от кашата която е в главата ми:(((
Направо се чудя..как тийнейджърите преживяват тези драми...май съм пропуснла периода когато трябваше да се влюбвам и разлюбвам и сега нямам грам имунитет към тези гадост "разбито сърце":)
Дайте съвет за по-бързо възстановяване? Освен че съм унищожила всички възможни начини за връзка с него от моя страна (това в случай, че нещо омекна и ми се прииска да му драсна 2 реда...хаха сега няма да мога да го направя и да искам)...какво да правя за да го преодолея по-бързо? Никак не искам да се влача страдаща дълго време...

------------- =^o.o^=--------------



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.