Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:13 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: ще ставам кучка;)))нови [re: c porцa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано25.02.07 13:14



една зелева чорбица ще ти помогне в борбата с времето "с рогца"
ускорител на лечението.



Тема Re: ще ставам кучка;)))нови [re: oщe eдин ядocaн aнre]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано25.02.07 13:16



Няма как да станеш кучка, или се раждаш такава или не си! Може да си по-резервирана, по-дръпната, но няма как да бъдеш кучка, поне ако не ти идва от вътре и не се окажеш скрит талант!



Тема Re: ще ставам кучка;)))нови [re: aз]  
Авторc porцa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.07 13:29



Благодаря - но няма да е зле да хапнеш и ти една. Може ли да не се заяждаш моля.И без съвети - най-вече глупави.



Тема Re: ще ставам кучка;)))нови [re: aз]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано25.02.07 13:44



храня се с по-силна храна. а когато времето зпочне да работи за мен съветите ми вече наистина няма да са нужни. по-скоро проблем би трябвало да виждаш в това че това е неизбежно. при тая гора от рогца. определено не се заяждам.
мога да ти кажа например, че в момента твърдението че се заяждам с някого ми завучи нагло. и предстои да ми звучи все по - нагло. разбираш че това изобщо не зависи от мен.



Тема Re: ще ставам кучка;)))нови [re: Cтpeйнджъp]  
Авторoщe eдин ядocaн aнreл (Нерегистриран)
Публикувано25.02.07 14:16



Да, права си, няма как да стана кучка, не ми е в природата:( Но ще бъда отсега нататък резервирана и недостъпна!





Тема Re: По дяволите! Винаги ли става така...нови [re: aз]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано25.02.07 14:24



всеки може да избира как да постъпи - лесно е



Тема Re: ще ставам кучка;)))нови [re: oщe eдин ядocaн aнre]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано25.02.07 16:51



Мисля, че е по-доброто решение

. Заблуждаваш се, ако мислиш, че мъжете харесват кучки. Мисля си, че повече харесват жени, които си знаят цената!



Тема Ох, и аз не знам,нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано25.02.07 17:00



от време на време си мечтая да съм кучка поне за малко


Един вид, 360 дни съм си добричка и миличка, но годишно ми се отпускат по 5 епагоменетни дни, в които да съм кучка на спокойствие и свобода
Ех, мечти

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Ммммм, браво!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано25.02.07 17:02



Точно това е отговорът- да си знаеш цената!
Да обичаш от сърце, без да позволяваш да ти се "качват на главата"... не е чак толкова трудно, според мен.
Ако си знаеш цената си намираш и мярката в баланса между "давам" и "вземам".

Non nova, sed nove.


Тема Re: Ох, и аз не знам, [re: EvaB.]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано25.02.07 17:04



Ами и аз си го мисля понякога, макар че си мисля в някои случаи съм се доближавала до това определение. Не се горда с това, но някои обстоятелства и ситуации те принуждават. То това обаче е нормално, човек има инстинкт за самосъхранение. Отпусни си 5 дена в годината бе мацка, хич не му мисли. Предупреждавай, че тези 5 дни си кучка и да не ти обръща внимание, ако изтърпи е готин, и е на място! Изборът е верен! Последното в кръга на нещата, връзка не се тества в изкуствена ситуация, а в реално създадено напрежение, което е и не зависещо от вас.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.