Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:14 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: ще ставам кучка;)))нови [re: AngryAngel]  
Авторoщe eдин ядocaн aнreл (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 21:58



Май тук само двете си говорим и никой друг не се намесва:))) Много е странно, че изпитваш същото каквото и аз - абсолютно, едно към едно, сякаш аз съм писала твоите редове... Иначе за кучката, така си говоря, но си се познавам и зная - "Няма как от тази кожа в друга!" Не бих могла да бъда кучка, жалко! Немога да бъда непукист:(
Също смятам да не се боря за него! Ще оставя нещата да се развият от самосебе си... И при мен е някакво вкопчване - може би заради навика... Може би от страха, който се настанява отвреме навреме в съзнанието ми и ме кара да си задавам въпроси от сорта: "А дали ще срещна по-добър, а дали ще се влюбя отново... Защото истината е, че имам прекалено големи изисквания и очаквания, и много трудно ще харесам някой, за да мога да се влюбя отново:(((



Тема Re: ще ставам кучка;)))нови [re: AngryAngel]  
Автор ~M~a~r~н~o~л~и~я~~ (романтична)
Публикувано23.02.07 22:03



той няма как да дойде на твоето място, защото ти си уязвимата и слабата страна. Няма да те заобича отново, защото не те и уважава. Но можеш да върнеш поне част от достойнството си като му дадеш пълен игнор. Изчезни или изритай и не го допускай до себе си.
Ще страда не толкова от липсата ти, а от липсатана обект който контролира напълно.
Това успокоява ли те.



Тема Re: По дяволите! Винаги ли става така...нови [re: AngryAngel]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано23.02.07 22:29



И ти се опитваш да живееш чрез него. Това е толкова често срещана грешка. Вие сте два различни индивида. Твоят живот не може да се отъждествява с неговото присъствие в него. Някъде по пътя си загубила собствената си идентичност и си започнала да светиш с отразена светлина.



Тема Re: ще ставам кучка;)))нови [re: oщe eдин ядocaн aнre]  
Авторwolf4o (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 02:03



Не бе, просто го остави, махни се от него...ако можеш...Така той ще се сети, а ти ще се усетиш...Нещата винаги имат две страни, пък ти виждаш само своята...



Тема Re: По дяволите! Винаги ли става така...нови [re: AngryAngel]  
Автор rлyпчo (непознат )
Публикувано24.02.07 12:29



Момичета и аз се присъединявам към вас, и аз ще ставам кучка, много по-удобно е и къде-къде по конструктивно....

.Повече нямам сърце за никого



Тема Re: По дяволите! Винаги ли става така...нови [re: rлyпчo]  
Авторbubble (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 13:46



И аз се присъединявам...имаше преди доста време въпрос "как се става Кучка", беше решено, че и ли се раждаш такава или ...не се бориш да ставаш-защото става глупаво подражание. Ако има някой опровержение- да казва-ВЕДНАГА!!!!Както и точната рецепта на трансформацията!



Тема Re: По дяволите! Винаги ли става така...нови [re: AngryAngel]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано24.02.07 15:48



Мисля, че грешката е в самите нас! Трябва просто да се научим с подходящите думи да заявяваме себе си и да показваме ясно, че въпреки обичта ни ние държим на собствената си индивидуалност, на нас самите! Просто е крайно време да се научим, че светът ни не се ограничава с един човек, а и има ли смисъл от връзка, която те натоварва?



Тема Re: По дяволите! Винаги ли става така...нови [re: ariel$$]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано24.02.07 15:52



Правилно казано! Човек трябва да има своето лично време, да бъде дори някога сам със себе си! Страхът да не загубиш някой е всъщност проекция на ниска самооценка. Пък и философията ми е, че ако той не те оценява, значи не те заслужава!



Тема Re: По дяволите! Винаги ли става така...нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 15:59



от връзка се товарят хора които са имали намерение да се отнесат отговорно към нея. тези които не са се отнасяли така обикновено обявяват по-рано че са
натоварени. а ако са то във всеки случаи не е от връзката. въпреки че пострадва именно тя. за връзката става въпрос - в моят случаи е дъщеря ми.
не за родителите и. има смисъл от една връзка стреинджър. за мен определено.



Тема Re: По дяволите! Винаги ли става така...нови [re: aз]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано24.02.07 16:14



Струва ми се обаче, че все пак коментираме връзката мъж - жена, а не родител - дете. Последната е по-силна и независима от всички външни фактори!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.