Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да разбирам ли, че Абеттора ненови [re: ASSASSlN]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано23.02.07 14:50



Абе човек, ти съвсем се сдуха! Някъде да споменавам бившият си съпруг, м? Ходи на лекар специалист! Няма да ти искам направление, сам се сещай къде те пращам! Почваш да ме дразниш! Животът ми никога не се е свеждал само до един мъж, било то и бившият! Ако ти живееш със спомени и носталгия по бившата, ако всичко написано е на базата опитът ти с нея, мога само да те съжаля! Не си познал много неща...



Тема Re: 24 часа???нови [re: rлyпчo]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 16:07



Не! Опитах се да бъда с него, за да забравя по-лесно другия- когото още обичам!



Тема Re: 24 часа???нови [re: Kaтя]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано23.02.07 16:34



Всички правим грешки. Аз така и не разбрах защо предпочиташ да си сама. По добре се огледай, може би си пропуснала някого или някого ще срещнеш.

Avatarx


Тема На баба ти фърчилото! Кой орева орталъка с разводанови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано23.02.07 17:51



си?

Щастлива си била вече! След тригодишен нещастен брак!

Извинявам ти се, ако преди това си имала и други нещастни бракове.

ТИ си се сдухала, но много рано-рано! На мен няма какво да ми се сдухва вече! Чукам и хвърлям. Щастие не търся, като теб!

Казваш: Пък ако другият и се случи обсебващ, ау-у-у-у-у ужас ти казвам!


Кой е тоя "другият" за теб?

Редактирано от ASSASSlN на 23.02.07 17:54.



Тема Значи си го използвала като парцал?нови [re: Kaтя]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано23.02.07 17:57



Използвала си го за да си обършеш сополите? Бамааму!






[откачам


Редактирано от ASSASSlN на 23.02.07 17:59.



Тема Сефте !нови [re: ASSASSlN]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано23.02.07 22:54



Па и ся ли се светна какво търсят жените в мъжете ?





Тема Re: по-добре саманови [re: Kaтя]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 23:48



по - добре наистина



Тема Re: На баба ти фърчилото! Кой орева орталъка с разнови [re: ASSASSlN]  
Автор Cтpeйнджъp (разкошче)
Публикувано24.02.07 16:05



Какво ти влиза пък на теб в работата дали е имало някой обсебващ, сигурно е имало за да го казвам. Сигурно е било и преди бракът ми, защото аз се уча от грешките си! Не аз рева за разводът си, а ти? Аз просто го съобщих. За развод като моя може да мечтаеш, културно и професионално се случиха нещата. Оценката ми е като на експерт в брачния процес. :)
Съжалявам, че не беше стрес за мен, както и че сме имали достатъчно акъл първо да оценим отношенията си и после да мислим, а сега на къде?

Направи ми услуга спри да ми пишеш, а? Поне докато напълниш душата си с малко съдържание, т.е. докато разбереш, че "чукам и бягам" те ограбва, изпразва те от съдържание...



Тема Re: по-добре саманови [re: Kaтя]  
Автор rлyпчo (непознат )
Публикувано24.02.07 18:13



Не виждам какво правиш там още, така нараняваш себе си, а и ще нараниш и него - той не е виновен, че ти не го понасяш, колкото и да те дразни...Не смятам, че ще можеш да потушиш болката по изгубеното, напротив, живеейки с някой, който не обичаш - това винаги ще ти напомня за изгубеното...



Тема Чувствата ни са взаимнинови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано26.02.07 16:18



Хич не ме интересува какво ви обсебва, какво ви вълнува. Тук съм за да ви дразня! Обсебвайте се, разобсейвайте се, развеждайте се, ама оставяйте децата на бащите им, а вий заминавайте при щастието.

Сега, пък, аз те моля да не се "закачваш" за моите "опашки", защото мненията ти ги приемам за лична критика, на която съм "длъжен" да отговоря.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.