Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Защо  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 15:34



жените, които не се държат като дами очакват от нас да се държим джентълменски? Задавам същия въпрос и за мъжете, които не се държат джентълменски, а очакват да се държат с тях подобаващо?



Тема Re: Защонови [re: питaщ]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано21.02.07 15:37



А ти защо си мислиш, че това, че една жена не се държи като дама, те освобождава от това да се държиш като джентълмен?
Все едно това, че някой те е излъгал ти позволява да го лъжеш и ти



Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Защонови [re: EvaB.]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано21.02.07 16:03



.... освен това, тези, дето не се държат като дами/джентълмени, вероятно в техните си очи се държат като такива...



Тема А, когато една дама се държи просташки - какво данови [re: EvaB.]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано21.02.07 16:04



Тя, ако ме обиди с думи от вида: "Простак, идиот...", аз как да реагирам?


Казвай, казвай, Ева! Нали сме семейство двамката с теб??? Давай да си споделяме!



Тема Никак!нови [re: ASSASSlN]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано21.02.07 16:09



Открих от личен опит, че е грешка да падаш на нивото на простак



Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Защонови [re: питaщ]  
Автор Aliliq (съвършенство)
Публикувано21.02.07 16:19



Странен въпрос...!?!
Хората обикновено се държат така, както те смятат, че е правилно и редно...! Зависи от възпитание, светоусещане, лични правила, ....и т.н.
Но според мен е важно, да не изневеряваш на себе си..само защото някой друг, се държи по начин който на теб не ти допада..


Или си..... или не си.... останалото е лицемерие и уморява.....:)



Тема Re: А, когато една дама се държи просташки - какво данови [re: ASSASSlN]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано21.02.07 16:22



Според ситуацията, би могъл и спокойно да попиташ какво просташко и какво идиотско е видяла в поведението ти... Може реакцията й да е пресилена, но все пак да идва от някакво недоразумение в очакванията ви един от друг.
Пак казвам, зависи от ситуацията...



Тема Re: Защо [re: EvaB.]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 16:38



Една дама трябва и да има излъчване на дама. Аз така знам - с курвата курвенски, с дамата - като с дама. Значи според теб когато някоя се е заела да ти прави проблеми аз трябва да и помагам по джентълменски?! А ти би ли го направила? Аз лично пробвах докато ми осираха всичко да се държа така и получих...по-голямо осиране:)



Тема Re: Защо [re: питaщ]  
АвторOщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 16:39



Ха, това е същото като поведението в едно семейство: единият си скъсва задника, а другия чака... после - когато и другия започне да чака - бил виновен, че не правел нещата, така че на първия да му е добре.



Тема Re: Защо [re: питaщ]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано21.02.07 16:43



Ами не, аз не го знам така. Човек не се държи по един или друг начин спрямо различните хора; поведението, културата на държание е независещо от други фактори и индивиди. Маниерите са, как да кажа, уважение най-вече към теб самия, после (факултативно) и към останалите.

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.