Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Бля-бля-бля! ТИ чети!нови [re: Жълт kaнтapиoн]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано22.02.07 14:48



Женски приказки!

ТИ върви и чети! Защо няма понятие "джентълменка"? А?

Аз НЕ съм джентълмен, а тъмен балкански субект! Ти какво искаш? Една жена като ми се изсере на главата, аз мило и усмихнато да й благодаря, а? Така ли?



Редактирано от ASSASSlN на 22.02.07 15:19.



Тема Така формулиран..нови [re: питaщ]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано22.02.07 15:00



въпроса няма отговор.Какво точно влагаш в понятието"дама" и "джентълмен"?

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!



Тема Брееей, този път съм на твоето мнение!:нови [re: jamie]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано22.02.07 15:06



И аз не съм жентълмен. Вече. Само един пример.

Писнало ми е като вървя по тротоара да правя път на блеещи дами! Дръндъра им ******* ! Аз си вървя, като европеец, плътно вдясно, а някакви си клявки вървят срещуположно, отворили си устите, дрънкат си глупостите и изобщо не се съобразяват къде се намират. Една даже ме блъсна на заден ход. Рекох да я изпревяря отляво - тя прави завой. Назад върви, напред гледа и приказва с някаква си, не могат да се разделят. С бурна маневра реших да я мина отдясно - не става. Лъкатуши като пияна. Пак същата критична ситуация. Набих спирачките в последния момент, че поне малко да намаля силата на удара.

Писна ми веднъж, беееееее! Две жени и едно хлапе заели целия тротоар! Едната разпалено обяснява нещо, ръкомаха и върви право срещу мен. Вкиснах се, стегнах си лявото рамо, подготвих се за удар.

Отнесох я! Джентълменски! Отнесох я като бръмбар - сламка. Като куцо пиле - домат. Като парен локомотив - цинкова кофа. Като гларус - полякиня. Като спасител - рускиня. Като кьорав кашалот - шамандура. Като бригадир - количка. Като трудовак - гимназистка.



Редактирано от ASSASSlN на 22.02.07 15:16.



Тема Re: Брееей, този път съм на твоето мнение!:нови [re: ASSASSlN]  
АвторЖълт kaнтapиoн (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 15:29



Е , сега разбрах образно какво е джентълмен



Тема Ако искаш - мога и теб да отнеса. НЕобразнонови [re: Жълт kaнтapиoн]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано22.02.07 15:41



Като ми видиш образно образа и необразно ще ми паднеш в обятията и ще те отнеса като лозар - пръскачка!



Тема Re: Имам питане!нови [re: ASSASSlN]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано22.02.07 16:44



За протокола:
Разведена съм и от 2 месеца живея с нов мъж. Мъжът не е обвързан с предишен брак, деца, майка (лека й пръст), други роднини, наркотици, алкохол и тютюнопушене. Бившият съм го оставила на мира. Да си урежда живота, както може. Проблемите си ги решавам с помощта на настоящия и не тормозя с присъствието си новата жена на бившия си (ако има такава). Също така не притеснявам настоящия със сянката на бившия.

P.S. Пак те е хванала щръклицата и се чудиш какво тълкувание да измислиш на постинг, който всички останали разбраха, ама нали съм казанлъчанка по бащина линия, здраве да е!



Тема Re: Пак нищо не разбрах! Женски език някакъв използва-нови [re: ASSASSlN]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 12:23



Асасинеее и аз не разбирам. Вчера се видяхме / уж с нежелание от нейна страна/ и ко стана мислиш? сътношението беше 1:2:3 на простотии, подсмърчане и колко съм най-лошия и виновен. Оказа се, че това че тя се изпращяла с някакъв не е равностойно на това, че аз съм се изчукал с някоя. Друго било:) Хем се чуди кви да ги върши, хем не ще /уж/ да се събираме, хем зацикля и се връща на ПОДБРАНИ моменти от връзката ни, за да ми докаже колко съм я наранявал. Само че...ако аз дам контрааргументи по същия начин е не се брой...то друго било. Абе казали са умните хора :"Никога не спори с една жена, а просто я остави сама да почне да си противоречи". Туй хубаво ама в рамките на 20 минути чуеш противоречие на противоречие на противоречието какво да правиш не са казали:) Като не и се обадя седмица и почва да става друга, ама ако кажа да се пробваме / а и дете имаме/ винаги сценария е един и същ. Започва се ама ти така и така, минава се през ако евентуално се върна и се свършва с колко съм лош:) и колко съм я наранил. Ама аз си свирках през това време и само се правя на жертва:) Просто целия свят се е опитвал да ми угажда, а пък аз видите ли прибирайки се вкъщи ей така за разнообразие съм си вдигал скандали:) Ами лош съм, виновен съм - и за озоновата дупка и за втората световна и за гладуващите в Сомалия и за международната обстановка - е да ама ако кажа виновен съм бе добре не става. просто трябва около 647484574634 пъти да ми се каже колко съм виновен и лош:) забравих да кажа, че не съм и човек:) а това че в понеделник ми се казва"няма да видиш детето повече", а в сряда или петък "не идваш да си видиш детето"...май съм тъп и не разбирам:)
http://www.slideshare.net/rado_fun/all-men-s-rules-bg
п.п: не се родих и аз една жена, че да ги разбирам сложните работи:) ай със здраве:)



Тема Ха-ха-хааа! Кажи й че я обичаш!нови [re: питaщ]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано23.02.07 13:55



Хо-хо-хоооооо! За 20 минути е успяла да те тервира???

Новобранец си!

Аз, вече, издържам два часа.



Хииииииии! Утре-вдруги ден ще се виждаме пак. Сценарият на срещата, благодарение на теб, вече е готофф. Ей сегичка ще си разпечатам 20 листа любовна поезия. Хааа-ХХХ-а-ХХL

Тя ще си дрънка нейните глупости, аз ще си пия водката и ще чета вглъбено стихотворенията.

Какво ще стане според теб, а?

-------------

Ехааааа! Гениален съм! Ще го направя тоя номер и ще докладвам.

---------

Човек се учи докато е жив. Миналата седмица научих как се "сваля" жена когато е с приятелка в компания.



Тема Цвят "морав"???нови [re: питaщ]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано23.02.07 14:16



Наскоро разбрах какво е пурпурен изгрев.

Тия съвети ги знаем, но проблема е, че докато не ни опре яйцето до гъза - не ги следваме.

Хаааааааа!

Сам открих Америка. Без Христофор Колумб. Предстои ми да открия топлата вода. После - велосипеда.

Всички жени са ДЕБЕЛИ ! Големите гърди са за гледане. Малките - за мачкане при секс, което не пречи да мачкаме и големи.

Редактирано от ASSASSlN на 23.02.07 14:18.



Тема Re: Пак нищо не разбрах! Женски език някакъв използва-нови [re: питaщ]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано23.02.07 14:16



Звучиш ми интелигентно, не се коси, че не разбираш жените (те, ако питаш мен, и те от време на време-понякога-доста често сами не се разбират

), важното е, че си разбрал как функционират. А това, ей богу, е най-важното за да не ги оставяш да ти се качват на главата.

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.