Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:50 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Защонови [re: Gerda.sFaith]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 18:05



дали е търпеливо и джентълменско няма особено значение. по - скоро няма значение. джентълменско - глупаво и неуместно. кому е притрябвало - изпаднал джентълмен некъв. широкоскроен/нареден/. много е глупаво.



Тема Re: Защонови [re: Gerda.sFaith]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 18:14



Много бързо се ориентира в ситуацията;) Поздравления! Аз съм си заел дистанцията. Думичките "да", "добре" и "незнам" станаха неразделна част от речника ми:) А за другото - ами като не е искала да излиза от живота ми...ами да не е излизала. Достатъчно дълго време съм я молил да размисли... съвсем доскоро. Мисълта ми е следната. Как човек, който те напуска с думите "Не те интересува моя личен живот от тук нататък, както и твоя мен" си позволява да ми дири сметка с кого съм се виждал?!? Да притеснява момичета/жени, че видите ли ми били любовници. Как очаква докато ми звънне да мина от единия край на града до другия веднага / както бих направил преди/ все едно съм на летящ старт и чакам да има проблем, че да ходя да помагам. Аз не разбирам такава психика. Аз не разбирам такава психика та затова питам "по-виделите":) То това ми е мнооого странно - хем нещо си ново си, хем ама и позитивите от старото да ползвам....е ама то не става хем задника в Рая, хем оназ работа на топло.



Тема Re: Защонови [re: питaщ]  
Авторйoдa (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 18:15



А защо трябва с курвата да се отнасяш курвенски ? Игнора е най-хубавото нещо за такива.А вече ти ако си мазохист и искаш да погаждаш номера е дрруг въпрос.



Тема Re: Всичко зависи от първите седем годининови [re: ASSASSlN]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 18:19



хахахаах развесели ме. Имаше стар виц за приликата между тайфуна и жената, че и двете идват с духане и си отиват с къщата. Моя тайфун много го е яд, че не можа да отнесе ни къща, ни кола, ни нищо:)



Тема Re: Защонови [re: aз]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано21.02.07 18:24



Джентълменът чрез отношението си към другите е джентълмен към самия себе си най-напред и после към останалите.



Тема Re: Защонови [re: aз]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано21.02.07 18:26



Благодаря за откровението!
Аз, пък тук не пиша от скука. Явно се разминаваме, та ще спра да задоволявам скуката ти.



Тема Re: Защонови [re: питaщ]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано21.02.07 18:35



Ако не желаеш да дадеш шанс на двама ви да си изясните отношенията (или ти за себе си вече си ги приел за окончателни) - кажи й го ясно и един откровен и спокоен разговор. Ако пак няма резултат - приеми намесата й с пълно безразличие. Тя все някога ще се умори да Пробва да ти досажда. А, при новите си връзки/познанства/колеги, можеш кратко да им споменеш без подробности за отношенията ти с въпросната "дама", за да не й обръщат внимание.
Трябва да знаеш, че очевидно изпитваното и явно демонстрирано безразличие е на-сигурното спасение от натрапника.



Тема Re: Защо [re: Gerda.sFaith]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 18:40



нямаш грижи



Тема Затова фучи, я! Знаеш ли какви са приликите между [re: питaщ]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано21.02.07 18:52



жената и вентилатора когато започнат да се износват?

1. Престават да въртят.
2. Престават да духат.
3. Само бръмчат и харчат ток.



Тема Re: Защонови [re: aз]  
Автор Delichon (крилата)
Публикувано21.02.07 22:37



Разбирам, че нямаш какво да правиш - ама толкова ли нямаш какво да правиш, че да се занимаваш с мисловния процес и материалните щения на някаква курва?
А е простичко и елементарно. Не даваш на курвата това, за което драпа (т.е. пари). И приемаш, че по отношение на нея ти е позволено да не си чак такъв кавалер (щото е курва - нали така?) Че иначе от толкова кавалерство целият свят ще ти се качи на главата...

И колкото и да е нахална въпросната, ако й даваш здрав и системен отпор, ще я откажеш.

Редактирано от Delichon на 21.02.07 22:38.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.