Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:57 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Защо  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 15:34



жените, които не се държат като дами очакват от нас да се държим джентълменски? Задавам същия въпрос и за мъжете, които не се държат джентълменски, а очакват да се държат с тях подобаващо?



Тема Re: Защонови [re: питaщ]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано21.02.07 15:37



А ти защо си мислиш, че това, че една жена не се държи като дама, те освобождава от това да се държиш като джентълмен?
Все едно това, че някой те е излъгал ти позволява да го лъжеш и ти



Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Защонови [re: EvaB.]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано21.02.07 16:03



.... освен това, тези, дето не се държат като дами/джентълмени, вероятно в техните си очи се държат като такива...



Тема А, когато една дама се държи просташки - какво данови [re: EvaB.]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано21.02.07 16:04



Тя, ако ме обиди с думи от вида: "Простак, идиот...", аз как да реагирам?


Казвай, казвай, Ева! Нали сме семейство двамката с теб??? Давай да си споделяме!



Тема Никак!нови [re: ASSASSlN]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано21.02.07 16:09



Открих от личен опит, че е грешка да падаш на нивото на простак



Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Защонови [re: питaщ]  
Автор Aliliq (съвършенство)
Публикувано21.02.07 16:19



Странен въпрос...!?!
Хората обикновено се държат така, както те смятат, че е правилно и редно...! Зависи от възпитание, светоусещане, лични правила, ....и т.н.
Но според мен е важно, да не изневеряваш на себе си..само защото някой друг, се държи по начин който на теб не ти допада..


Или си..... или не си.... останалото е лицемерие и уморява.....:)



Тема Re: А, когато една дама се държи просташки - какво данови [re: ASSASSlN]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано21.02.07 16:22



Според ситуацията, би могъл и спокойно да попиташ какво просташко и какво идиотско е видяла в поведението ти... Може реакцията й да е пресилена, но все пак да идва от някакво недоразумение в очакванията ви един от друг.
Пак казвам, зависи от ситуацията...



Тема Re: Защонови [re: EvaB.]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 16:38



Една дама трябва и да има излъчване на дама. Аз така знам - с курвата курвенски, с дамата - като с дама. Значи според теб когато някоя се е заела да ти прави проблеми аз трябва да и помагам по джентълменски?! А ти би ли го направила? Аз лично пробвах докато ми осираха всичко да се държа така и получих...по-голямо осиране:)



Тема Re: Защонови [re: питaщ]  
АвторOщe eднa (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 16:39



Ха, това е същото като поведението в едно семейство: единият си скъсва задника, а другия чака... после - когато и другия започне да чака - бил виновен, че не правел нещата, така че на първия да му е добре.



Тема Re: Защонови [re: питaщ]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано21.02.07 16:43



Ами не, аз не го знам така. Човек не се държи по един или друг начин спрямо различните хора; поведението, културата на държание е независещо от други фактори и индивиди. Маниерите са, как да кажа, уважение най-вече към теб самия, после (факултативно) и към останалите.

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Защонови [re: EvaB.]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 16:49



Може би не си зададох въпроса съвсем точно. Не става въпрос за начина на изказ. То можеш да кажеш на някой, че е тъпак и по-много мил и елегантен начин:) Да го задам тогава така: Защо някой, който иска и се маха от живота ти очаква да се държиш и да му помагаш все едно е все още в живота ти?



Тема Re: Защонови [re: питaщ]  
Автор bubble ()
Публикувано21.02.07 17:00



този "някой" ти се е обадил и ти е поискал помощ ...или какво. Не разбирам, а защо си е тръгнал...



Тема Грешката е моя,нови [re: питaщ]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано21.02.07 17:00



трябваше да се досетя, че зад общия въпрос се крие конкретен емоционален частен случай


Виж, не става дума да си кавалер с една лека жена, а за това поне да не падаш на нивото й. Не казвам, че е лесно, всички сме били изкушени в един или друг момент да отговорим на помията с помия (мога да кажа за себе си, че винаги, когато принудя някой весел бг шофьор да ми даде път на пешеходна пътека и чуя типичните бибиткания след това - а последния път дори си отнесох цветист израз, имам огромно желание да покажа един конкретен пръст от длантта ми), но поне се опитваме да не го правим. Не винаги успяваме (слава богу може би, иначе такова безрезервно владеене е малко плашещо...), но се опитваме. Не е нужно да помагаш на човека, който те напуска, но недей да играеш играта, която той е започнал. Няма да победиш, на негов терен си. А и той това иска може би Така че не помагай, но и не пречи. Вземи нужната дистанция. И не бъркай с това, че ако нещо не е бяло, то задължително е черно. И аз не съм фен на полутоновете и полусенките, но е факт, че това са основните цветове в живота ни.

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Защонови [re: питaщ]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано21.02.07 17:13



С курвата - джентълменско дистанциране. Ако има нужда от помощ, тя едва ли е помощ като от джентълмен. Курвата няма данни да оцени и оползотвори една джентълменска помощ.

(В случая под курва разбирам всяка простакеса дето хем сама не знае какво иска, хем няма начин да го осъзнае че е така.)



Тема Re: Защонови [re: Gerda.sFaith]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 17:20



освен когато курвата иска да е курва. т.е. много добре знае какво иска.
ситуацията и пасва - както между впрочем и на останалите.



Тема Re: Защонови [re: питaщ]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано21.02.07 17:20



... защото (може би) този някой всъщност не иска да напуска живота ти, или търси пътя към теб обратно.
(Това, че методът му е погрешен, е отделен въпрос.)



Тема Re: Защонови [re: aз]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано21.02.07 17:23



нямам против - включвам и точния смисъл на понятието курва



Тема Re: Защонови [re: Gerda.sFaith]  
Автор bubble ()
Публикувано21.02.07 17:23



а мъжете, които постъпват по този начин- как се наричат...жените са дами и курви, а мъжете: джентълмени и неджентълмени





Тема Re: Защонови [re: aз]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 17:27



това разбира се измества проблема в друга плоскост - с курва не може да се поддържат джентълменски отношения. всъщност не е логично да се търси нещо джентълменско във взаимоотношенията които /не даи си боже/ се наложи някому да поддържа с курва. и то вдъхновена курва.



Тема Re: Защонови [re: Oщe eднa]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано21.02.07 17:29



Ми, естествено! Никой не се отказва лесно от блаженството! А ако отсрещната страна има чувство за вина, то почти задължително се използва от лентяя - особено пък тази категория хора са способни на всякакви методи за да запазят положението си както им харесва.





Тема Re: Защонови [re: Gerda.sFaith]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 17:30



това е ясно



Тема Re: Защонови [re: питaщ]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано21.02.07 17:35



Имам удоволствието да познавам доста мъже, за които да се държат джентълменски е просто въпрос на интелигентност, манталитет и домашно възпитание. За просташкото поведение няма извинение. Или да си кавалер ти е дадено, или си обикновен недодялан мъж или, в най- лошия случай, обикновен простак.





Тема Re: Защонови [re: aз]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано21.02.07 17:43



точно за това не става дума за поддържане на отношения, а за дистанциране



Тема Re: Защонови [re: aз]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 17:44



междувпрочем курвата няма усещане че е постъпила некоректно. тя не е постъпвала по друг начин и това усещане и е непозанато. естествено е да и се прощава за всичко - получава се нещо което не изглежда добре - взаимоотношения между обикновен мухлю и също такава курва. тя винаги смята че всъщност не е обикновенна. което донатрупва абсурда.



Тема Re: Защонови [re: bubble]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано21.02.07 17:46



сега мъжете да не се обидят от това дето ще напиша...

... айде, ще си оставя една вратичка - че в масовия случай мъжете ако не винаги, то все някога (да кажем периода на Втората младост) мислят с оная си работа, та затова и в живота не се е наложила нуждата от отделен термин.





Тема Re: Защонови [re: Gerda.sFaith]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 17:47



когато обстоятелствата позволяват



Тема Re: Защонови [re: aз]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано21.02.07 17:49



Така е. Защото мислите й минават и се менят като нуждите на оная й работа....

А ти, що не вземеш да се регистрираш, та за не се дописваш с отговори сам на себе си?...)



Тема Re: Защонови [re: aз]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано21.02.07 17:52



а докато се появят тези обстоятелства (ако джентълмена не може да ги предизвика) - джентълменско търпение



Тема Re: Защонови [re: Gerda.sFaith]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 17:58



нищо няма да се промени като се регистрирам. няма да се променят и нуждите на оная и работа. виж мислите и не винаги се менят и минават.
те са свързани единствено и само с пари, без какъвто и да е коментар по въпроса. и не се менят никак. дописвам се от скука - друго по интересно няма какво да се прави.



Тема Всичко зависи от първите седем годининови [re: питaщ]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано21.02.07 17:59



Зависи Мама и Тате как са ни възпитали.

Светоусещане, възприятия, лични разбирания... Бля-бля-бля, женски дрънканици.

Брато, гледам, че те е "нападнал рояк осИ".

Нямам време да ги чета. Ясна ми е картинката.

Изпий чаша горчиво кафе, усмихни се още по-горчиво и ТОЛКОЗ. Това е положението, брат'чед! Не се напъвай да разбираш. ПриемИ, че това е природно явление. Тайфун с нежно име.

Хм, женските имена свършиха вече. Тайфуните взеха да ги кръщават с мъжки.

Редактирано от ASSASSlN на 21.02.07 18:06.



Тема Re: Защонови [re: Gerda.sFaith]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 18:05



дали е търпеливо и джентълменско няма особено значение. по - скоро няма значение. джентълменско - глупаво и неуместно. кому е притрябвало - изпаднал джентълмен некъв. широкоскроен/нареден/. много е глупаво.



Тема Re: Защонови [re: Gerda.sFaith]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 18:14



Много бързо се ориентира в ситуацията;) Поздравления! Аз съм си заел дистанцията. Думичките "да", "добре" и "незнам" станаха неразделна част от речника ми:) А за другото - ами като не е искала да излиза от живота ми...ами да не е излизала. Достатъчно дълго време съм я молил да размисли... съвсем доскоро. Мисълта ми е следната. Как човек, който те напуска с думите "Не те интересува моя личен живот от тук нататък, както и твоя мен" си позволява да ми дири сметка с кого съм се виждал?!? Да притеснява момичета/жени, че видите ли ми били любовници. Как очаква докато ми звънне да мина от единия край на града до другия веднага / както бих направил преди/ все едно съм на летящ старт и чакам да има проблем, че да ходя да помагам. Аз не разбирам такава психика. Аз не разбирам такава психика та затова питам "по-виделите":) То това ми е мнооого странно - хем нещо си ново си, хем ама и позитивите от старото да ползвам....е ама то не става хем задника в Рая, хем оназ работа на топло.



Тема Re: Защонови [re: питaщ]  
Авторйoдa (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 18:15



А защо трябва с курвата да се отнасяш курвенски ? Игнора е най-хубавото нещо за такива.А вече ти ако си мазохист и искаш да погаждаш номера е дрруг въпрос.



Тема Re: Всичко зависи от първите седем годининови [re: ASSASSlN]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 18:19



хахахаах развесели ме. Имаше стар виц за приликата между тайфуна и жената, че и двете идват с духане и си отиват с къщата. Моя тайфун много го е яд, че не можа да отнесе ни къща, ни кола, ни нищо:)



Тема Re: Защонови [re: aз]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано21.02.07 18:24



Джентълменът чрез отношението си към другите е джентълмен към самия себе си най-напред и после към останалите.



Тема Re: Защонови [re: aз]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано21.02.07 18:26



Благодаря за откровението!
Аз, пък тук не пиша от скука. Явно се разминаваме, та ще спра да задоволявам скуката ти.



Тема Re: Защонови [re: питaщ]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано21.02.07 18:35



Ако не желаеш да дадеш шанс на двама ви да си изясните отношенията (или ти за себе си вече си ги приел за окончателни) - кажи й го ясно и един откровен и спокоен разговор. Ако пак няма резултат - приеми намесата й с пълно безразличие. Тя все някога ще се умори да Пробва да ти досажда. А, при новите си връзки/познанства/колеги, можеш кратко да им споменеш без подробности за отношенията ти с въпросната "дама", за да не й обръщат внимание.
Трябва да знаеш, че очевидно изпитваното и явно демонстрирано безразличие е на-сигурното спасение от натрапника.



Тема Re: Защонови [re: Gerda.sFaith]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 18:40



нямаш грижи



Тема Затова фучи, я! Знаеш ли какви са приликите междунови [re: питaщ]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано21.02.07 18:52



жената и вентилатора когато започнат да се износват?

1. Престават да въртят.
2. Престават да духат.
3. Само бръмчат и харчат ток.



Тема Re: Защонови [re: aз]  
Автор Delichon (крилата)
Публикувано21.02.07 22:37



Разбирам, че нямаш какво да правиш - ама толкова ли нямаш какво да правиш, че да се занимаваш с мисловния процес и материалните щения на някаква курва?
А е простичко и елементарно. Не даваш на курвата това, за което драпа (т.е. пари). И приемаш, че по отношение на нея ти е позволено да не си чак такъв кавалер (щото е курва - нали така?) Че иначе от толкова кавалерство целият свят ще ти се качи на главата...

И колкото и да е нахална въпросната, ако й даваш здрав и системен отпор, ще я откажеш.

Редактирано от Delichon на 21.02.07 22:38.



Тема Re: Защонови [re: питaщ]  
Авторabbess (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 07:12



Ами защото иска да те манипулира.Има такъв тип жени, които искат да държат мъжете в подчинение........Да могат да "раздират"душата им по всяко време, да си играят с чувствата им и същевременно вътрешно в себе си да им се надсмиват.От чисто женска гледа точка го казвам това, макар, че някои жени може да ме презрат за тези ми приказки.Но практиката доказва, че такива жени обикновено се "радват" на мъжките чувства.Мъжете определено харесват проблемните жени, защото това ги кара да се чувстват в ролята на ловци.Преданите и верните жени не са на мода за най-голямо съжаление.



Тема Ха, така! Мъжка приказка!нови [re: abbess]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано22.02.07 07:49



Тъй, тъъъъъъъъъъъъъъъй...

За съжаление!




Имам мъничка корекция спрямо твоите думи. Казваш:

"...иска да те манипулира..."

Не! Това е подсъзнателна реакция на поредната "мамина дъщеричка"-

Редактирано от ASSASSlN на 22.02.07 08:26.



Тема Re: Защонови [re: abbess]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 07:57



от чисто мъжка гледна точка мога да ти кажа че това просто не е вярно.
нито харесвам проблемни жени, нито имам необходимост да се чувствам ловец по отношение на тях, нито пък/наи-малко/ някога нормалните жени са били демодирани по отношение на мен. има жени които са преодоляли чувството си за малоценност и вярват във възможностите си. те могат да се справят с ежедневието като достоини хора. не им е необходимо да търсят одобрение за правото си да съществуват в очите на всеки стещнат - това което наричаме флиртуване. поведението им не е изкуствено/макар че много бих уважавал жена която сама се е преборила да постигне такова разбиране за правилност на светоусещането/, а е спокоина вътрешна нагласа. компанията на такава жена е приятна, а същноста и е задължаваща без да е натрапчиво.
не ти се налага да я ловуваш - можеш спокоино да я обичаш.



Тема Re: Защонови [re: abbess]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано22.02.07 08:20



Напротив- "преданите и верни" жени са класика и никога не са излизали от мода, особено ако предаността върви в комплект с хубост, интелект и лек характер. Напоследък и чувството за хумор се оценява доста високо, съм забелязала.





Тема Re: Защонови [re: aз]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано22.02.07 08:21



Днес определено си във форма. Ха така!





Тема Re: azнови [re: aз]  
Авторabbess (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 08:42



Разбира се, напълно съм съгласна с теб.Но всяко правило си има изключения.Не казвам, че такива са всички жени и не казвам,че всички мъже харесват точно такъв тип жени.Казах само, че някои мъже са в плен на такива жени.Нали знаеш какво казват старите хора "свят като цвят".А колкото до това,че преданите и верните са демодирани, мога да кажа определено от дългия си житейски опит, че такъв тип жени бързо пренасищат мъжа,т.е.стават безинтересни, защото са покорни и не му създават каквито и да било проблеми.



Тема Re: Ха, така! Мъжка приказка!нови [re: ASSASSlN]  
Авториryмeнka (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 08:52



Правилно си казал- мамина дъщеричка.Ами ние всичките сме мамини дъщерички, но всеки сам за себе си трябва да си контролира емоциите и чувствата, човек трябва да се самовъзпитава.Ако този елемент липсва по рождение, цял живот въпросната личност ще се мята като риба на сухо, т.е.никога няма да е сигурна дали е взела правилното решение.Такива хора аз ги наричам нещастници, те са енергийни вампири, живеят за сметка на някой друг от когото черпят енергия и това ги прави жизнени.Смятам,че такива личности, ако могат така да се нарекат въобще не са достойни за уважение, а само за презрение.Човек трябва винаги да е открит пред партньора си и с достойнство да излезе от всякаква ситуация, дори и да е сгрешил.



Тема Re: Защонови [re: aз]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано22.02.07 08:59



Много добре казано. А на практика срещал ли си такава жена? И ако да, до къде си стигал с нея? Случвало ли ти се е да усетиш как опознавайки я все повече, все повече я харесваш и така до момента, в който осъзнаваш, че тя те превъзхожда.... Какво следва при теб? Къде отива Егото ти?

Хайде, напиши честно за себе си. Да оставим масовия случай за мъжката гледна точка.



Тема Re: Ха, така! Мъжка приказка!нови [re: иryмeнka]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано22.02.07 09:03



а, според мен такива хора заслужават не презрение, а съжаление (което еднозначно не предизвиква помощта ни към тях - въпрос на преценка).



Тема Re: Защонови [re: питaщ]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано22.02.07 09:24



Това е синдрома "Първа съпруга". Макар и разведни първата съпруга смята, че все още има някакви права. Често използва детето като разменна монета в тези отношения.
Как ще се държи тя, зависи от тебе, но точно поради отказа на повечето мъже да се справят със ситуацията избягвам разведените. Щото аз съм със синдрома на настоящата.



Тема Re: azнови [re: abbess]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано22.02.07 09:54



Не разбирам защо предаността трябва задължително да е в комплект с покорството и какво общо имат. Да си предан някому е свързано с твоята ценностна система, а истинската преданост е въпрос на избор, а не на зависимост или покорство. Хората, които са предани към любимите си, са обикновено и отговорни и верни приятели.



Тема Пардон, към abbessнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано22.02.07 09:55







Тема Дааа! "Вампиризъм" и още как!нови [re: иryмeнka]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано22.02.07 10:00



Много е писано по този въпрос. И още много ще се пише...

Енергийни и душевни вампири!



------------

Казваш: "не са достойни за уважение, а само за презрение."

Хм, не те знам ти как се чувстваш при среща с вампир и как го разпознаваш. Аз такива НЕ ги презирам. ВЕЧЕ. Болни хора...

Такива първо ги иронизирам, после - бъзикам, после - псувам, накрая - бия им шута в дзадника и толкоз!

----------

Мдааа! Близо половин век ми трябваше за да възприема тази стратегия и да разработя разни-разнообразни тактики.



Тема Имам питане!нови [re: ariel$$]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано22.02.07 10:11



"поради отказа на повечето мъже да се справят със ситуацията избягвам разведените. Щото аз съм със синдрома на настоящата."

Прощавай, не те разбрах, би ли се уточнила. За какво говориш? Женена ли си в момента? Разведена? Стара мома?

Какво не им харесваш на разведените мъже? Съвсем сериозно те питам. НЕ се заяждам. Интересувам се. Вълнува ме.





Тема Re: Защонови [re: ariel$$]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 10:45



Добре и точно казано. И аз се чудех що за безочие да предявява претенции за каквито и да е права и да е с някакво поведение все едно целия свят и е длъжник за нещо. Уж искала спокоиствие, а не спира да нервира хората с глупостите си / мен ме ваксинира срещу простотиите си:)/. Шантава работа.



Тема Re: Защонови [re: питaщ]  
АвторЖълт kaнтapиoн (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 13:31



Какви са тези синдроми на първи и други съпруги. Ами ако двама души ги свързват деца ,всеки да си знае мястото и ако си го знае няма да има подобни питания
Една дама трябва да има определени качества / справка книжките ,описващи живота на плантаторите във Вирджиния , не случайно името на щата носи послание
Господата с претенции не е лошо да изчетат какво е джентълмен и тогава няма може би няма да питат " защо слугинята не е господарка по манталитет
Приятно четете и без това малко се чете



Тема Аз затова си казвам предварително:нови [re: питaщ]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано22.02.07 13:56



"Да знаеш - не съм джентълмен"





Тема Не е ли яснонови [re: ASSASSlN]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано22.02.07 14:22



Тя не харесва не разведените мъже, а бившите им съпруги и това, че те (разведените мъже) избягват да решат радикално въпроса за отношенията и правомощията с тях (бившите съпруги).





Тема Пак нищо не разбрах! Женски език някакъв използва-нови [re: wasted_youth]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано22.02.07 14:36



те.


"Тя не харесва не разведените мъже, а бившите им съпруги и това, че те (разведените мъже) избягват да решат радикално въпроса за отношенията и правомощията с тях (бившите съпруги)."

Кво има да харесва, какви бивши съпруги, какви пет лева, каква банка. Защо толкова сложно говорите???

Ееееее! Ничего не понимаю! I don't understand anything!

Минет-е на руски или английски, че дано да вляза в час!

-----------------

Ти успокои ли вече топката?



Тема Иии, пак ме ядосваш!нови [re: wasted_youth]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано22.02.07 14:42



"Това е синдрома "Първа съпруга". Макар и разведни първата съпруга смята, че все още има някакви права. Често използва детето като разменна монета в тези отношения.
Как ще се държи тя, зависи от тебе, но точно поради отказа на повечето мъже да се справят със ситуацията избягвам разведените. Щото аз съм със синдрома на настоящата."

Прочети си приказките пет пъти поне и ми отговори на въпросите:

Тая дама, като не харесва разведените, какви мъже харесва? Какво значи "харесвам"? Какво търси у мъжете? Секс ли иска или постоянна връзка или брак?

Нищо не мога да ви разбера, блеее! Ей, заради това не ми върви в отношенията с вас!



Тема Бля-бля-бля! ТИ чети!нови [re: Жълт kaнтapиoн]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано22.02.07 14:48



Женски приказки!

ТИ върви и чети! Защо няма понятие "джентълменка"? А?

Аз НЕ съм джентълмен, а тъмен балкански субект! Ти какво искаш? Една жена като ми се изсере на главата, аз мило и усмихнато да й благодаря, а? Така ли?



Редактирано от ASSASSlN на 22.02.07 15:19.



Тема Така формулиран..нови [re: питaщ]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано22.02.07 15:00



въпроса няма отговор.Какво точно влагаш в понятието"дама" и "джентълмен"?

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!



Тема Брееей, този път съм на твоето мнение!:нови [re: jamie]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано22.02.07 15:06



И аз не съм жентълмен. Вече. Само един пример.

Писнало ми е като вървя по тротоара да правя път на блеещи дами! Дръндъра им ******* ! Аз си вървя, като европеец, плътно вдясно, а някакви си клявки вървят срещуположно, отворили си устите, дрънкат си глупостите и изобщо не се съобразяват къде се намират. Една даже ме блъсна на заден ход. Рекох да я изпревяря отляво - тя прави завой. Назад върви, напред гледа и приказва с някаква си, не могат да се разделят. С бурна маневра реших да я мина отдясно - не става. Лъкатуши като пияна. Пак същата критична ситуация. Набих спирачките в последния момент, че поне малко да намаля силата на удара.

Писна ми веднъж, беееееее! Две жени и едно хлапе заели целия тротоар! Едната разпалено обяснява нещо, ръкомаха и върви право срещу мен. Вкиснах се, стегнах си лявото рамо, подготвих се за удар.

Отнесох я! Джентълменски! Отнесох я като бръмбар - сламка. Като куцо пиле - домат. Като парен локомотив - цинкова кофа. Като гларус - полякиня. Като спасител - рускиня. Като кьорав кашалот - шамандура. Като бригадир - количка. Като трудовак - гимназистка.



Редактирано от ASSASSlN на 22.02.07 15:16.



Тема Re: Брееей, този път съм на твоето мнение!:нови [re: ASSASSlN]  
АвторЖълт kaнтapиoн (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 15:29



Е , сега разбрах образно какво е джентълмен



Тема Ако искаш - мога и теб да отнеса. НЕобразнонови [re: Жълт kaнтapиoн]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано22.02.07 15:41



Като ми видиш образно образа и необразно ще ми паднеш в обятията и ще те отнеса като лозар - пръскачка!



Тема Re: Имам питане!нови [re: ASSASSlN]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано22.02.07 16:44



За протокола:
Разведена съм и от 2 месеца живея с нов мъж. Мъжът не е обвързан с предишен брак, деца, майка (лека й пръст), други роднини, наркотици, алкохол и тютюнопушене. Бившият съм го оставила на мира. Да си урежда живота, както може. Проблемите си ги решавам с помощта на настоящия и не тормозя с присъствието си новата жена на бившия си (ако има такава). Също така не притеснявам настоящия със сянката на бившия.

P.S. Пак те е хванала щръклицата и се чудиш какво тълкувание да измислиш на постинг, който всички останали разбраха, ама нали съм казанлъчанка по бащина линия, здраве да е!



Тема Re: Пак нищо не разбрах! Женски език някакъв използва-нови [re: ASSASSlN]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 12:23



Асасинеее и аз не разбирам. Вчера се видяхме / уж с нежелание от нейна страна/ и ко стана мислиш? сътношението беше 1:2:3 на простотии, подсмърчане и колко съм най-лошия и виновен. Оказа се, че това че тя се изпращяла с някакъв не е равностойно на това, че аз съм се изчукал с някоя. Друго било:) Хем се чуди кви да ги върши, хем не ще /уж/ да се събираме, хем зацикля и се връща на ПОДБРАНИ моменти от връзката ни, за да ми докаже колко съм я наранявал. Само че...ако аз дам контрааргументи по същия начин е не се брой...то друго било. Абе казали са умните хора :"Никога не спори с една жена, а просто я остави сама да почне да си противоречи". Туй хубаво ама в рамките на 20 минути чуеш противоречие на противоречие на противоречието какво да правиш не са казали:) Като не и се обадя седмица и почва да става друга, ама ако кажа да се пробваме / а и дете имаме/ винаги сценария е един и същ. Започва се ама ти така и така, минава се през ако евентуално се върна и се свършва с колко съм лош:) и колко съм я наранил. Ама аз си свирках през това време и само се правя на жертва:) Просто целия свят се е опитвал да ми угажда, а пък аз видите ли прибирайки се вкъщи ей така за разнообразие съм си вдигал скандали:) Ами лош съм, виновен съм - и за озоновата дупка и за втората световна и за гладуващите в Сомалия и за международната обстановка - е да ама ако кажа виновен съм бе добре не става. просто трябва около 647484574634 пъти да ми се каже колко съм виновен и лош:) забравих да кажа, че не съм и човек:) а това че в понеделник ми се казва"няма да видиш детето повече", а в сряда или петък "не идваш да си видиш детето"...май съм тъп и не разбирам:)
http://www.slideshare.net/rado_fun/all-men-s-rules-bg
п.п: не се родих и аз една жена, че да ги разбирам сложните работи:) ай със здраве:)



Тема Ха-ха-хааа! Кажи й че я обичаш!нови [re: питaщ]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано23.02.07 13:55



Хо-хо-хоооооо! За 20 минути е успяла да те тервира???

Новобранец си!

Аз, вече, издържам два часа.



Хииииииии! Утре-вдруги ден ще се виждаме пак. Сценарият на срещата, благодарение на теб, вече е готофф. Ей сегичка ще си разпечатам 20 листа любовна поезия. Хааа-ХХХ-а-ХХL

Тя ще си дрънка нейните глупости, аз ще си пия водката и ще чета вглъбено стихотворенията.

Какво ще стане според теб, а?

-------------

Ехааааа! Гениален съм! Ще го направя тоя номер и ще докладвам.

---------

Човек се учи докато е жив. Миналата седмица научих как се "сваля" жена когато е с приятелка в компания.



Тема Цвят "морав"???нови [re: питaщ]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано23.02.07 14:16



Наскоро разбрах какво е пурпурен изгрев.

Тия съвети ги знаем, но проблема е, че докато не ни опре яйцето до гъза - не ги следваме.

Хаааааааа!

Сам открих Америка. Без Христофор Колумб. Предстои ми да открия топлата вода. После - велосипеда.

Всички жени са ДЕБЕЛИ ! Големите гърди са за гледане. Малките - за мачкане при секс, което не пречи да мачкаме и големи.

Редактирано от ASSASSlN на 23.02.07 14:18.



Тема Re: Пак нищо не разбрах! Женски език някакъв използва-нови [re: питaщ]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано23.02.07 14:16



Звучиш ми интелигентно, не се коси, че не разбираш жените (те, ако питаш мен, и те от време на време-понякога-доста често сами не се разбират

), важното е, че си разбрал как функционират. А това, ей богу, е най-важното за да не ги оставяш да ти се качват на главата.

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Защонови [re: EvaB.]  
АвторПpeлитaщ (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 14:41



Ти самата спазваш ли това за маниерите?



Тема Re: Защонови [re: Пpeлитaщ]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано23.02.07 14:56



Опитвам се.

И когато не успявам, приемам това не като поражение на характера или принципите ми, а със съзнанието, че съм опитала и не съм успяла, оставайки просто човек в делата си. Човешко, просто човешко. :) Не намирам за страшно, ако не винаги успяваме да следваме до край собствените си правила, страшно е, ако изобщо не пробваме или въобще нямаме такива. А хората, които са винаги безупречни в съотношението поведение-принципи, ме плашат. Те, по свой начин, са крайни индивиди, подобни на онези, които пък нямат никакви.

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Ха-ха-хааа! Кажи й че я обичаш!нови [re: ASSASSlN]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 16:47



По принцип успя да ме нервира за около 5 часа, но не разбра че съм нервиран...прекалено беше заета да ми говори простотии - на 5-тото "лека нощ" най-накрая си тръгна:) Баси по-скорострелна е от Максимка що се отнася до простотии



Тема Re: Пак нищо не разбрах! Женски език някакъв използва-нови [re: EvaB.]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 16:52



Абе уж що годе интелигентен се водя, ама специално с тази жена изпростявам доста /особено понякога/. Има особената възможност да бълва, а и да прави, огромно количество противоречащи си глупости за отрицателно време.



Тема Приятелю, тръбата свири сигнала "Отбой"нови [re: питaщ]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано23.02.07 17:37



Казваш: "за отрицателно време". Да знаеш, че има и по-тежки случаи. За имагинерно време.

Ай, чао!





Тема Значението на "джентълмен"нови [re: питaщ]  
Автормъж (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 10:01



е мъж, комуто не се налага да работи за да се издържа.

Ако не си джентълмен в горния смисъл, кой какво очаква си е негов проблем.

Сиреч, разумно и с респект всеки мъж би трябвало да се държи.

"Разумно" ще рече, грижи се първо за себе си, а "с респект" е по-сложно, но е в границите от "не гради своето добро на чужд гръб" до "помагай с каквото можеш".

Значението на "дама" не го знам.



Тема Re: Никак!нови [re: EvaB.]  
АвторPaзoчapoвaнa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 11:38



Много правилно Ева,
защото падайки на нивото на простака влизаш в неговата територия,където той е непобедим.Още Наполеон го е казал,че..."Простакът е непобедим".
А останеш ли си на твоето си ниво,гледайки го от високо той няма как да те победи.Просто отминаваш с мълчание глупостта.Друг начин няма....и аз го знам от личен опит.



Тема Re: Никак!нови [re: Paзoчapoвaнa]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 12:00



А ако този "простак" е човек, който не ти е безразличен, а да речем си се отдръпнал настрана, за да види и да прецени дали наистина си правел нещо за него/нея и дали си помагал, защото ти е твърдял/а, че нищо такова не си правел? Резултата обаче не е, че се е освестил и е казал"е да правел си, помагал си", а точно обратното "нищо не правиш и не помагаш" /вече за настоящо време говорим/. Ако знаеш, че по същество не е лош човек, а доста объркан и лабилен в момента и просто не иска да си признае грешките. И понеже като тръгна да си прави простотиите гореше мостове и затръшваше врати усещаш как хем му/и се иска, хем на му/и стиска, защото няма очи - тогава какво правим?
Варианти:
1. Продължаваме да си гледаме отстрани безучастно?
2. Започваме малко по малко да "помагаме"
3. Теглим му една тотална майна?
4. Правим се, че нищо не е станало и продължаваме по старому? - тогава само че има риск да си помисли, че то наистина си е даденост и негово/нейно право.
Останалите варианти вие ги кажете.



Тема Re: Питащнови [re: питaщ]  
АвторPaзoчapoвaнa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 13:36



Виждам,че те обхваща синдрома на "спасителя".Това е добре.И ако както казваш все още имаш чувства към този човек и смяташ,че нещата са спасяеми,а не неспасяеми......опитай да му помогнеш.Да го издърпаш от заблуждението и емоционалната дупка в която е хлътнал.Направи го не само заради този човек,а заради вас двамата.Може да ти коства много време и много жертви,но си струва да опиташ заради чувствата ви.А както разбирам и въпросният човек съвсем не е охладнял към теб.Сдруги думи направи и невъзможното ,за да спасиш връзката,така или иначе вече си влезнал в ролята на " спасител".А ако не стане нищо....поне ще си спокоен пред съвестта си,че си опитал всичко и си дал всичко от себе си.Чак тогава продължи напред .....но без този човек до себе си.Приеми с достойнство съдбата си и излез чист от ситуацията.Това бих направила аз(всъщност направих го в моят случай,но той пък се оказа неспасяем,някои клубари може би помнят историята ми).
Успех ти желая!





Тема Re: Питащнови [re: Paзoчapoвaнa]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 14:09



Мерси за пожеланието!
Ами не знам в твоите очи как постъпвам - дали достойно или не, но не съм тръгнал нещо да я притеснявам или да и усложнявам живота / както доста хора ме съветваха/ а и мога. Просто си се отдръпнах. Човека /ако въобще в момента можем да си говорим за нещо човешко/ отсреща ми просто отказва да разбере факта, че за разрива в отношенията сме виновни и двамата. За нея само аз съм виновния. Много ме е яд само, че като ми е ядосана ми прави проблеми с детето - то протяга ръчички към мен, а тя не ми го дава. Като почне спор и свърши по не мн добър начин е резонното "Няма да видиш детето и ще се постарая въобще да не го виждаш". На последната ни препирня ми писна и и казах, че отивам в съда и се отказвам от детето / естествено че не го мисля/ и ме погледна с едни широко уплашени очи и ме пита"чуваш ли се какви глупости говориш?" Питам я "Добре де кажи какво искаш?" - мълчи. Само за някакво тъпо спокойствие ми говори. Предлагам варианти и виждам желание /някакво/ и страх. Тя се забърква в простотии, но като дойде ред да си ги оправя естествено,че аз съм ги предизвикал. Готов съм да се боря/осъзнал съм голяма част от нещата, които предизвикаха проблемите/, но и моите сили и търпение си имат край. Ако заговоря за опити да сме заедно сценария е следния. Ако евентуално се реша какво ще стане? На отговора ми че еди какво си няма да е така, а за другото просто трябва да ни даде шенс иначе няма как да знае /защото не ща да говоря празни приказки/ получавам поредната порция горчиви спомени и пак стигаме в изходна позиция! Че и по-зле понякога. Било я страх да не стане пак така....ами то и мене ме е страх, но за себе си съм убеден, че тези неща/които провокираха това/ няма да се случват повече /не става въпрос за изневери, комар и подобните глупости, а за криза в комуникацията и отношенията/ или поне ще бъдат сведени до минимум / поне що се отнася до мен/. Пробвах всичко за което се сетих и наистина не знам какво друго ми остава освен да се отдръпна, но оставайки в активна позиция. С молби и обещания не става, с показвано безразличие не става, показвайки че имам нов живот не става. Ами оставил съм времето да си каже тежката дума. Не съм се предал - просто съм се отдръпнал и правя нищо, но съм оставил нишан, че имам желание.



Тема Re: Питащнови [re: питaщ]  
АвторPaзoчapoвaнa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 14:26



Правилна позиция си заел.Наистина времето е най-добрият лечител,учител и прочие.След като сте имали криза в комуникацията с продължаването на тази кризисна комуникация,която както виждам водите и в момента,няма да се реши проблема.Дори напротив.....напрежението между вас ще продължава да расте и това още повече ще влошава комуникацията ви.За това наистина си дайте време и спокойствие един на друг и един от друг,за да осмислите всичко.Понякога нещо трябва да се срине до основи,за да се съгради отново и по- устойчиво.Не си търсете постоянно вини един на друг.Не спори с нея,дори и тя да има желание за това.Запазвай спокоен и равнодушен дори тон,за да не предизвикваш афективна реакция у нея.Покажи и,че наистина полагаш усилия относно своето поведение,отношение и комуникация спрямо нея.Не отговаряй на предизвикателствата и,по този начин ще я обезоръжиш.Не се карайте за детето,така вредите само на неговата душичка.Като ти каже,че няма да го видиш.......нажи и "добре".И изчакай момента когато тя ще има нужда от твоите грижи за него,за да си свърши тя някаква работа.Неможе да е без ангажименти.А когато искаш да прекараш няколко дни с детето....просто я помоли смирено.А бе човек......смени коренно тактиката......ще видиш,че и тя ще се промени.Защото няма да отговаряш на провокациите и,ще си съгласен с нея,няма да я притесняваш за нищо......при това положение тя няма как да се държи грубо и заядливо.Покажи и ,че все още има нужда от теб.Разбери се и със себе си дали и ти имаш все още нужда от нея,дали я обичаш и дали би могъл да остарееш с нея.Защото от навика до истинската обич границата е много тънка и понякога битовизма я размива.
Ще спра да пиша,че ще стане много дълго.Просто си дайте време да се успокоите и тогава каквото сабя покаже.Живота няма втора серия ,да знаеш.
За това добре трябва да си наясно със себе си какво точно искаш от този живот и как точно искаш да го живееш.Тогава започваш да действаш в тази насока.
И пак успех!



Тема Re: Питащнови [re: Paзoчapoвaнa]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 14:36



И пак мерси!:)
Проблема е че сме в развод и тя беснее, че съм предявил претенции за родителските права! А това няма да го оттегля! Иначе с малки изключения съм направил точно както ме съветваш. Изключението е че на 2 пъти и отказах да гледам детето, точно когато тя има работа някаква. Но не за друго, ами затова че ми се обажда в последния момент, а не като голям човек да ми каже достатъчно по-рано. Все пак аз не съм на разположение, когато и както тя пожелае. Не може да очаква/а и да я свиквам/, че ще тръгна след 15 мин и да минавам през целия град, щото видите ли и се появил зор.



Тема Re: Питащнови [re: питaщ]  
АвторPaзoчapoвaнa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 15:19



А ти защо си предявил претенции за родителски права.За да и натриеш носа и да я принудиш да си седне на задника до теб?..или наистина си преценил и осмислил живота си на баща отглеждащ сам детето си(ако ги присъдят на теб).И развода по вина ли е или по взаимно съгласие.И кой е подал иска,ако е по вина?Защото има голяма разлика.А детето на колко години е?...търсили ли сте неговото мнение,мислиш ли,че ще може да се отдели от майка си и да свикне да живее без нейното постоянно присъствие????
Извинявай,зарих те с въпроси,но са важни за ситуацията в която се намираш.
Някак си ми се струва,че и двамата в момента реагирате и действате някак импулсивно,което няма да е добре нито за вас,нито за детенце.
А за да се действа разумно и целенасочено ви трябва спокойна и трезва мисъл,каквато и двамата нямате в момента.Не защото сте безотговорни или глупаци.А защото първо..все още има чувства между вас и после ...натрупано напрежение,гняв,обида,надскачане,мерене на п...ки(с извинение и без извинение също) и т.н.
Спрете за малко и си помислете какво си причинявате на вас и на детето.И ако наистина нищо неможе да се спаси седнете и се разберете за развода като големи, цивилизовани хора и не си правете спънки относно детето.Защото то както има нужда от майка си,в същата степен има нужда и от баща си.Родителството няма нищо общо с общото съжителство.Макар и всеки със свой живот вие можете да си останете прекрасни родители(пак казвам това от личен опит с моите родители,които са се развели като съм била на 3 год),ако съхраните едни нормални,дори не и приятелски,а само уважителни отношения помежду си.Ако твърдо сте решили да се развеждате сте длъжни да направите това заради спокойствието на детето.Дължите му го.
Ако не сте сигурни в развода(защото колебанието ви си личи и по кабелите на мрежата даже).....стопирайте го за момента,дайте си свобода един на друг,отдъхнете от битките малко и после пак на битка,но с мирни средства.Битка със вътрешните си противоречия и блокажи един към друг,които сами сте си наложили.А бе хора....всичко зависи от вас самите.Ако искате да сте заедно ще намерите път един към друг,ако неискате си имате куп причини да прекратите агонията с дело по взаимно съгласие до 1 месец.И кой от където е.
Ами това е.....



Тема Re: Питащнови [re: Paзoчapoвaнa]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 15:52



Развода тя го поиска. Молбата след дъъълги месеци я подадох аз и то не защото искам развод наистина, а за да се предпазя от някои неини глупости. За да не бъда солидарно отговорен с нея, защото има някакъв навик/или поне имаше/ да осира пейзажа и да изчезне.А защо да не си поискам детенце? Колкото тя е родител, толкова и аз! Детето е на малко повече от годинка. Знам, че трудно мога да спечеля, а не ща да я изкарвам всякаква / не че няма простотии/ . Развода е по вина. Защо го правя ли? Ами защото то не беше детето в чужбина/видя че няма да стане/, не беше в градове из БГ дето са възможно най-отдалечени от тук. Още в началото помолих да се опитаме да направим така, че детето да не чуства липсата на нито един от двама ни. Отговора не беше много хубав. Не искам да и натривам носа / в началото първосигнално може би/, а просто да съм сигурен че няма да ме отделят от детенце. Осъзнавам колко ще ми е трудно и колко ще трябва да жертвам / няколко месеца си го гледах аз/. Понякога ми се иска да и дам всичко, което иска/а то е детенце/, но ме е страх, че може да се опита да го отдели от мен. Да на моменти ми казва, че няма да има проблеми, но в следващия ми говори друго. Раздяла не искам, нито развод. Просто толкова успешно се нараняваме взаимно, че незнам вече. Незнам и доколко може да бъде искрена с мен вече. Аз съм напълно за идеята да остане детето с нея и да си го гледаме и помагаме, но ми писна да ме заплашват, че няма да го видя . И нея си я искам! За разлика от повечето хора аз не гледам само постъпките и, а гледам и душата и. Имам всички основания да я побъркам, а не искам. Имам всички основания да я навра обратно в калта, а не искам. Всичко и всички крещят "смажи я", а аз не искам. Дори и когато за малко се случи да си говорим както преди усещам как ме обзема онова красивото! Или съм тотален балък или съм единствения човек, който я познава не според нея и някои постъпки и грешки, а от дъното на душата и! Чувал съм всичките теории, че просто съм си изградил образ и съм се влюбил в него, а не в нея, но не вярвам и не чуствам да е така. Не! Аз се влюбих в нея, когато тя беше истинска! Самата себе си, а не затрупана с проблеми и помия! МНого неразбории направи, много думи лоши изговори и простотии направи, но понякога поставяйки се на нейно място до голяма степен я разбирам и оправдавам. За развода ще помисля, но за него искам да мисля трезво, а не емоционално! Ние сме сравнително млади / общите ни години разделени на 2 са под 26/. Не искам да направим тъпа грешка! Обичам я точно, защото сме различни и заради самата нея естествено и никога не съм спирал да вярвам, че е добра и може да дарява много любов. Просто не искам сина ни да расте далеч от баща си!



Тема Re: Питащнови [re: питaщ]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 15:58



И още нещо! Притеснявам се да не ме набута в голеееми простотии! Не един път при караници ме е заплашвала, че ще ме съсипе/което няма как да стане ако не я допусна до себе си/. От приказки и действия съм склонен да мисля, че е готова да не се спре пред нищо и без оглед на средства да "брани периметъра си", докато аз не го правя. И тя засега, но ще се види. Знае, че ако ме "удари" ответния "удар" може да е ужасен! Мога само да ти кажа, че душата ми чуства, че аз все още съм голямата любов, която и се случи, но всичко се обърка. И ужасно ми липсва с всичките и привички и неща за които съм мрънкал:)



Тема Re: Питащнови [re: питaщ]  
АвторPaзoчapoвaнa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 16:11



Разбирам те прекрасно.Освободи се от тези си страхове.Както ти се страхуваш от нея,така и тя от теб заради твоите постъпления относно родителските права.И тези страхове ви отдалечават още повече.Тя е в отбранителна позиция,ти също.За това са и тези приказки,че нява да висиш детенце никога.Агресията е прикрит страх,запомни и не му позволявайте да замъглява съзнанието ви и сърцата ви.Щом си сигурен,че е добър човек и може да дарява много любов,можеш да бъдеш сигурен поне в две неща.Че ще бъде прекрасна и всеотдайна майка и че никога няма да изпълни заканите си.Най-малко залади детето,защото осъзнава със сигурност,че то си иска и теб и те обича.В момента напрежението и страха ви са достигнали своята точка на кипене.....оставете ги да изкипят и когато нищо не остане от тях.....ГОВОРЕТЕ.Но с друг тон и в друго време.
Да допуснем и другият вариант....говоря само примерно........че тя с детенце се отдалечат от теб и ти нямаш толкова чест контакт с него.И какво от това.....ти няма да спреш да си общуваш с него дори и само по телефона,да изпращаш подаръци с повод и без повод и т.н.Запомни,че кръвта вода не става и детето винаги ще те търси,колкото и да е свикнало с липсата ти.Ти винаги ще си останеш неговият единствен татко.И това го казвам от личен опит.Когато родителите ми са се развели,баща ми е заминал в друг град.Но ми е изпращал писма колкото и малка да съм била,подаръци.После пораснах и бях абсолютно всяка ваканция при него и не ми се връщаше у нас.Нито за миг не съм чула лоша дума от него за майка ми,нито от майка ми за него.И до ден днешен си поддъпжат много добри контакти.И аз винаги съм била спокойна и щастлива,че те са били щастливи всеки по своему.Другото не ме интересува.
Извинявай,това беше лирическо отклонение.....но ако ти послужи за нещо ще се радвам.
Виж приятелю,няма нужда от дълги словоизлияния и съвети,защото всеки случай си е индивидуален и всеки най-добре си знае какво муе.Аз лично виждам потенциал във вас двамата като семейство.Трябва обаче и вие да го видите и да го развиете.
Само чеако и двамата го искате и имате чувства все още един към друг.Но ако при единият го няма желанието и чувствата....нищо няма да стане.Иска ми се да се убедиш дали и тя все още те обича или да е останала поне частица любов към теб.Ако ли не.......съжалявам приятелю,но усилията ти ще са напразни,огносно вас двамата де.
Иначе съм сигурна,че ще бъдеш щастлив и ще намериш подходящият човек,ако ти се наложи.В този живот всеки си получава заслуженото.А всеки заслужава да бъде щастлив и обичан...и ще бъде.
Вярвам в теб и стискам палци ла добра развръзка!





Тема Re: Пак нищо не разбрах! Женски език някакъв използва-нови [re: ASSASSlN]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано24.02.07 16:12



За по-ясно давам пример:
Малко заведение, късна вечер, сплотена компания празнува рожден ден. Мой.

Едната от приятелките - омъжена за сладур с предишен брак и 2 деца от него. По-голямото дете - с нас на купона, вие кръшни танци заедно с моето. Звъни му телефона - бившата съпруга. По-малкото дете нещо го свило коремчето и тя просто не знае какво да мисли (детето - дангалаче, коремчето - по-скоро доста яко тумбаче), пък и май нещо му стана на бойлера. Хуква той. Отива ТАМ. Връща се набързо. Дангалакът спи, бойлерът просто стоплил и изключил!?!? Та - тиквеник! И през ум не му минава да я отреже, тича през глава. И да сложи рестрикции, нима е допустимо да му се звъни по всяко време?
-----------------------------------------------------------
За онова - успокоих топката, сега само лекичко контролирам нещата и си чакам спокойно, без нерви. Друго ме трови, но то няма да се оправи.



Тема Re: Питащнови [re: Paзoчapoвaнa]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 16:23



Незнам тя казва, че на тази етап не можем, няма смисъл, защото пак ще се стигне до същото. Мисля че и нея понякога я тегли към мен. И на нея и е тъжно, че си "попиляхме" любовта в глупости. Дотук всичко хубаво, но не знам искрена ли е или просто отчаяна и това е манипулация, просто за да си осигури вариант и временен пристан, докато си направи "ремонт". Иска ми се да бях с това съзнание и с тази нагласа преди година поне. За нея не знам - аз я искам, за нея мога само да предполагам и да казвам това което чуствам! Връзката ни започна кофти, сватбата ни започна кофти - понякога си мисля, че или това ще е човека в живота ми или най-големия белег в душата ми! Знам че е първична и първосигнална, но поне е истинска /каквото на сърце това и на уста/ липсват и част от първите 7, но е до голяма степен поправимо. Аз съм единствения човек / от тия за които знам и познавам/ заради когото тя е правела компромиси със себе си. Макар че може и да съм се заблуждавал. Аз и на нея съм и казвал преди, че повечето ми бройки са били къде по-хубави от нея, но аз се влюбих не във визията и, а в душата и! По-скоро моята душа в нейната! Това е едната страна, но ако почна да разказвам за случки и случаи ще кажеш като повечето : "Това не е човек".



Тема Re: Пак нищо не разбрах! Женски език някакъв използва-нови [re: wasted_youth]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 16:28



Контрапример!
Звъня вечерта /пак от заведение/ да си оправи разни бъкии, за да не ме занимават мен. На края питам как е детенце? Ами леко болно. Въпреки, че на 500 метра има денонощна аптека не можела да купи панадол. Та ставам и тръгвам аз и нося и се оказва наистина болно и плачещо! Даваме му панадол за 20-тина мин го успокоих и полуприспано си тръгнах и то не за друго, а защото се бях ядосал на майка му! Иначе можеше и цяла вечер да остана да будувам! Кретен ли съм? Ами понякога казват неща дето да ни манипулират и провокират и да са наясно доколко сме насреща, ама понякога е реално



Тема Re: Питащнови [re: Paзoчapoвaнa]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 16:34



И друго нещо. Разкъсвам се! Понякога логиката взема връх и ми казва да я разкарам от живота си и да продължа дори и на куц крак/поне в началото/, а понякога нещо друго ми казва, че има шанс и всичко е едно огромно недоразумение. Просто кофти момент, кофти обкръжение и кофти обстоятелстава наведнъж. И резултатът е че двам, които правеха всичко, за да са заедно започнаха да се карат и да се държат един към друг бетер кучето и котката.



Тема Re: Пак нищо не разбрах! Женски език някакъв използва-нови [re: питaщ]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано24.02.07 16:35



Да, понякога може тревогата да не е фалшива. За да ти вярват обаче, не бива да злоупотребяваш, преувеличаваш или направо да лъжеш.
От собствен опит - бившите имат някакво шесто чувство кога на теб ти е гот и те затормозяват точно тогава. Защото няма пък да те оставят да си щастлив!





Тема Грешиш,нови [re: Paзoчapoвaнa]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано24.02.07 16:35



простакът във всички случаи е победител. Просто за всяка отделна битка трябва да прецениш дали предпочиташ активна или пасивна загуба. Има моменти, в които е по-добре да замълчиш, други, в които спиш по-добре, ако си отговорил. Това май е единственият избор, който имаш в подобен случай.

Не дали, а как да загубиш

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Питащнови [re: питaщ]  
АвторPaзoчapoвaнa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 16:40



Няма значение дали тя е човек за мен или за който и да било.Важното е ,че е човека за теб.И мисля,че наистина на този етап е по-разумна да спрете с битките,поне със словесните.Кажи и.....Стига,аз се изморих,прави каквото искаш.Аз ще правя каквото мога и каквото трябва за детето.Ти си свободна. ТОЧКА!...........и после чакай,като през това време си отдъхни и си направи равносметка на живота,на чувствата си и желанията си.Това не е пораженческа позиция,а изчаквателна.Според мен няма друг начин в ситуацията,която ми описваш.И това е моят съвет.
Аз между другото винаги се ръководя от една мъдрост.....Ако обичаш нещо много силно,пусни го на свобода.Ако се върне,ще бъде твое завинаги,ако ли не...значи никога не е било твое.
Когато направя това ,отговорите сами идват в главата ми.Каквито и да са те добри или лоши,очаквани или неочаквани,няма значение.Знам само,че са правилните и това ми помага да не се самозалъгвам,самонавивам,да си губя времето,което е най-ценният и дефицитен ресурс,да не си хабя на халост чувствата,емоциите и нервите ит.н........а да подредя живота си по най-добрият за мен начин.И успявам да ти кажа.Защото знам верните отговори и вземам правилните за мен решения,колкото и трудни и тежки да са те.
Остави нещата да следват естественият си ход......не ги пришпорвай,не ги насилвай,не се хващай като удавник за сламка и не бий на умрял кон инжекция.Безмислено е.
Аз обаче си мисля,че твоят кон все още диша(това е метафора,нали ме разбираш какво искам да кажа

)
Вече ще ти пожелая приятна вечер,че и аз отивам да си взема детенце от таткото.
Спокойна и приятна вечер!




Тема Re: Пак нищо не разбрах! Женски език някакъв използва-нови [re: wasted_youth]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 16:49



За това си абсолютно прав! Не е въпроса, че кой знае какво правиш, а че не се тормозиш! Усетят ли те друг, а не хленчещ и стават майко мила! Искат ни в краката им както сме били! Не може ние да се забавляваме докато те скучаят, не може ние да се срещаме с жени,ама те с мъже могат! Така си е!



Тема Re: Грешиш,нови [re: EvaB.]  
АвторPaзoчapoвaнa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 16:49



Не вярвам,че някога когато си отминавала с мълчание и достойнство глупостта и простотията си се смятала за победена от съответният простак.Той със сигурност се смята за победител,защото си е простак и по-далеч от носа си не вижда.Ти също можеш да го накараш да се мисли за победител ,за да победиш и спреш по този начин изсипването на помията,която ти е приготвил и т.н.
Всичко зависи от конкретният случай и гледната точка.Аз съм се сблъсквала с простотията и да ти кажа никога не съм се смятала за победена от нея.Може да загубя някоя словесна и дори юмручна битка(защото и такива случаи съм имала).Но накрая винаги печеля войната,защото пък простака е безсилен срещу безразличието.Понеже неможе да подхранва злобата си от него.И съответно си намира друг противник.Тук е нужна не толкова сила,а тактика.



Тема Re: Питащнови [re: Paзoчapoвaнa]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 17:01



Благодаря ти за голяяяяяяямото внимание!
А не мислиш ли че мога да съм от позицията на "силата" и пак да стане както иска, но да види че не защото тя си мисли, че има правао, а защото аз не съм като нея! Аз ако не мислех за детенце и за нея нямаше да и го дам, когато се върна и тя щеше да скимти около къщата /която е като крепост/, но неееее нито искам тя да страда, нито детето! Исках да усети какво е да си сама, какво е да чудиш как за 5 мин да излезеш дори и да няма кой да ти помогне! Какво е да ме няма! И сега страдам, но ако бях направил това, което описах, щях да страдам повече! Това за пускането на свобода го знам и точно това съм направил и направих, иначе още щеше да е тук! Останалото е БОжа работа! Радвам се, че не я смазах и не превърнах детето в заложник! Ако за нещастие или щастие не се съберем...ами ще мине време и дечко сам ще започне да преценява. Той да е добре, а ък ни ще видим нас си след време - има ли ни, няма ли ни!



Тема Re: Грешиш,нови [re: Paзoчapoвaнa]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 17:03



Права си! Пак си много права! И аз съм се подготвил да загубя битката, но ако се наложи да спечеля войната!!!



Тема Виж,нови [re: Paзoчapoвaнa]  
Автор EvaB. (Führerin)
Публикувано24.02.07 17:11



нещата не стоят така просто


Аз не гедам на обедата/загубата субективно, т.е., кой за какво се смята, а от чисто обективна гледна точка. В крайна сметка, ти не се противопоставяш някому само от любов към диспута и спортна злоба, а с някаква реална цел, извън усещането за загуба и победа. Те дори донякъде са вторичен елемент на пробема.
Не можеш да победиш простака, защото, въпреки, че се казва, че глупостта и умът са безгранични, умният човек е винаги в губеща позиция, понеже е ограничен от познанието, което има за това разделене.
Така че не, никога не се смятам реално за победител и победен само си давам сметка дали съм спяла да наложа, да комуникирам нещо, в което вярвам или не.

Да простим на гравитацията
за приземяването ни
когато искаме да летим.


Тема Re: Питащнови [re: питaщ]  
АвторPaзoчapoвaнa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 17:14



Правилно си ме схаванал и се радвам,че проявяваш здрав разум.А за вниманието не ми благодари.Ако мога да помогна на някой с нещо винаги го правя с удоволствие.А видях,че в теб има разум и желание да направиш добро.
Наистина се надявам на хепи енд при вас.Ако ли не.....майната му.....продължаваш напред и това е.Детето винаги щее твое,разбери това.Не се притеснявай за него.Един ден ще имаш възможност да отговориш на всичките му въпроси,да споделиш и му разкажеш цялата истина и то ще те уважава и обича още повече за това.Бъди сигурен.





Тема Re: Виж,нови [re: EvaB.]  
АвторPaзoчapoвaнa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 17:18



Имаш нещо общо с Философията...признай си


Не съм съгласна с теб отново,но някой друг път когато имам повече време ще пофилосовстваме повече.Ако искаш разбира се
Приятна и спокойна вечер на всички клубари!



Тема Re: Питащнови [re: Paзoчapoвaнa]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 17:43



:) След 1-2 часа може би ще отида и да пробвам да се разбера с моята съпруга/все още е такава/. Склонен съм и на съдебно споразумение /нямаме достатъчно брак за извънсъдебно/ , но ще искам да имам по-голям /доста по-голям/ достъп до детето от това което ще ми присъдят! Може и да е голяма гупост от моя страна / имам реални шансове за родителски права/, а може да е постави основите на ново начало. Така или иначе ми говори леко арогантно по тела. Мисля да и предложа това което иска, но с достатъчни "права" и за мен! Аз преди време и казах, че майка от дете не искам да разделям и това корто правя не ми е присъщо /то като поотрасне само ще реши/. Не искам жената, която обичах и може би обичам да ме усеща като враг. Тя не можа да разбере, че детето не е собственост, а отговорност! Ще пробвам за пореден път! Този път не за нашите отношения, а за детето, ще се стремя да не се поддавам на провокации и да не ги предизвиквам! Не знам дали съм добър баща / тя ми казва че съм никакъв/, но за мен детето е нещо различно от нея! За нея е детето МИ, а за мен е детето НИ! Как може двама да мислят, че един живот им принадлежи или пък само единия - ние просто сме призвани да се грижим за него, да го възпитаваме и да му дадем основата, а и подкрепата си! За целия ни живот! Детето и ситуацията много ме промениха или поне положиха основите на промяната! Наистина усещам как ставам друг!!! Вече съм сигурен, че дори и след всичко което стана, че я обичам! Не защото имам файда, а защото си искам човека с хубавите и лошите му страни! И аз имам лоши страни, а и тя. Това е положението - или приемаш човека или не! Ще отида и доколкото мога ще споделя всичко с нея и дано след време има резултат! Не искам да я наранявам!



Тема Re: Питащнови [re: питaщ]  
АвторБoд (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 19:25



Успех, човече!



Тема Как така не знаеш какво е "дама". Че те са само 4нови [re: мъж]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано26.02.07 10:39



Пика, купа, каро, спатия. Е, може и 5 да са. 4 + трефа. Синя трефа.

"Дама пика" нито я гледам, нито я слушам, нито играя "Черна Донка".

Вече!



Тема Вземи си тури кирилица на ГСМ-тонови [re: wasted_youth]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано26.02.07 11:08



Ти си единствената в моя списък на Шиндлер, която си на латиница. Затуй не ти пиша често, я! Писна ми заради една буква да чукам по 6 пъти. Ми, ще си изтъркам ГСМ-чето.

ГСМ помниш ли какво значи?

Нищо не помниш. Ти си отнесена от вихъра в момента. Гориво-Смазочни Материали.

Тоя пример, дето ми го даваш, не ми го давай, щото ми е до болка познат! До Прокуратура и Полиция стигнах заради подобни дивотии.

Цункам те. Виртуално. (Еее, ама много си загадъчна. Не щеш да се срещнем и запознаем. Лоша жена си, брееей!)



Тема Тц, тц, тц! Тъкмо щях да му отговарям подобаващонови [re: ASSASSlN]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано26.02.07 11:17



на тоя.

Що не го баннеш по ник? Щото ще пише с друг ли??? Нека, бре! И него баннете.

А, всъщност наистина ли не може да се локализира компа му?

Що не вземете да му публикувате IP-тата? Като ще е лигавене - така да е! Да видим кой на кого ще ... май... юни... юли...



Тема Дааа! Уж на майтап ви предложих данови [re: ASSASSlN]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано26.02.07 11:23



публикувате айпитата му, но сега ми просветна, че това е поредната гениална Асасинова идея.

Поради това, че простото трияне не му помага, наистина да му публикувате адресите. На мястото на глупостите му просто му сложете номера.

Все някога ще го пипнем! На публичен дуел ще го извикам. Като един от фирма ... от град Б...



Тема Re: Не става.нови [re: ASSASSlN]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано26.02.07 11:29



IP-тата му са динамични, никакъв резултат няма да постигнем. Нема сми. Ще се умори, споко :)

Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема Ти "Имуновенин" търсил ли си, а?нови [re: питaщ]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано26.02.07 11:41



Сега може и навсякъде да го има, ама тогавааа.

Бронхопневмония. Син и майка - в болница. Да й го начукам на докторката! Точно "Имуновенин" иска, ама казала предварително, че в нашия град го няма!

Чудо на медицината някакво, ба ли го кво??? Наистина го нямаше никъде. Нахълтвам за последно при един приятел-аптекар. Той и жена му взеха присърце проблема. Мислиха, мислиха, чесаха се загрижено... Никакъв заместител не можаха да измислят. Вдигна той телефона и се обади в областния град. На свой познат-аптекар.

Ха! Имал две ампули в хладилника. Газ! Нося ги в болницата запъхтян. Докторицата се чуди, мамка й, откъде съм ги намерил. Майката благодари с половин уста.

На другия ден майката гордо ми съобщава, че трябват още ампули. Газ! Пак там! Няма! Последните били. Няма в този град, Окръжно аптечно управление да съм търсел! Намерих го. Няма! Трябвало да изчакам няколко дни. Баси! Звъня на сестра си в един още по-областен град. Тя ме разбра моментално, записа го това чудо на медицината. След половин час ми се обажда. Звъняла тук-там. Намерила го. Газ!

Нося го запъхтян в болницата.

Докторката най-спокойно ми каза, че нямало нужда вече от това лекарство, но ще го задържи, защото може да потрябва после!

А? Разбраха, че с мен шега не бива, ама да им пикая на шегите женски!



Тема Няма да те чета повече.нови [re: питaщ]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано26.02.07 12:09



Много сме еднакви, нищо ново не мога да ти кажа, освен да проговоря на моя си език. Явление е това! Синдром на "питащият" го кръщавам в твоя чест!

Симптоми:

Простотия
Дивотия
Изнудване
Садизъм - изкефване чрез създаване на проблеми на другия
Мазохизъм - латиноамериканскосапунено страдание

----------

Давай, допълвай и ти, че да ограмотим природонаселението. Давай рецепти за лечение. Аз така и до ден-днешен не мога да намеря лек.



----------

За протокола. "wasted" е "тя".



Тема Re: Няма да те чета повече.нови [re: ASSASSlN]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 13:35



Ами не знам дали дака категорично, точно и с по една дума бих ги доразвил симтомите, ама има един дето си го пропуснал
1.Усещаш, че логически е абсурдно, ама пак да пробваш:)
2.Виждаш, че вземайки си живота в ръце пощръкляват, ама пак си "мислиш", че аджеба не искат да те гледат смазан.
3.Тъпчене и зацикляне на едно място.
Абе какво ли да пиша още простотии! Хем не съм бил родител, хем щели да изискват от мен да бъда родител за пример /след като се разделим/. Знам бе Асасине лекарството - казваш майната му / ако можеш да си го позволиш душевно/ и си вземаш пак живота в ръце и си гледаш кефа все едно нищо не е станало, ама това го умеят само непукистите.
Случка. Та виждаме се с въпросната и с детенце, но имаше и едно по-малко, дето още само спи, яде, плаче и му се сменят памперси. Та изчезвам за 5 мин и ко да видя - идвете реват, а тя се чуди кое по-напред. Справям се с по-голямото колкото да поуспокоя и малкото. След 20 мин. по-малкото беше хапнало/защото от рев не щеше да яде/ и приспано, а по-голямото пак доволно. Тя /въпросната/ била отвикнала с толкова малки деца, а аз лошия как не отвикнах за 6-7 месеца? Ама пак никога не съм бил баща еееей. Манипулации до дупка! А и друг синдром се сещам.
4. Всячески се опитват да ти вменят цялата вина на теб.
5.драматизираш
6. готов си да се откажеш от себе си /пак/ и ти се бори с вятърни мелници.
Да не пълня форума с акита;) А любимия ми момент е след като са те лъгали, крали, изневерявали, плюли в лицето/многократно/ да ти кажат "Искам да бъдем приятели":) щото досега не сме били, ама кой ти е наливал мозък у главата досега туй не се брои:) И друг момент ме кефи: представи си един десетокласник да помогне на един първокласник да вземе 2 години за една и ставайки той третокласник да започне да се опитва да учи десетокласника:) Абе мани, айде пак ще говорим. Аман от такива дето се опитват да се ползват от "привилегиите", които дава дадено си нещо, но не и от отговорностите!



Тема Re: Няма да те чета повече.нови [re: ASSASSlN]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 13:40



Абе Асасине дай да спретнем един личен разговор /виртуален/ някой ден ако желаеш



Тема Re: Вземи си тури кирилица на ГСМ-тонови [re: ASSASSlN]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано26.02.07 14:12



Ами аз и на другото телефонче му махнах кирилицата - става с една програмка.

Щото да намърдам други символи, дето си ми трябват, нали!



Тема Яснооооо! Синдром "2+2<=>4"нови [re: питaщ]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано26.02.07 14:22



Ако кажеш, че 2+2=4 , съответния болен веднага ти отвръща, че 2+2 не е 4. На въпроса: Ами, като не е толкова, колко е? Следва отговор: Не знам колко е, но не е толкова!



Тема Ми, регистрирай се и ми се обади, бре!нови [re: питaщ]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано26.02.07 14:30



Не отказвам, бре! С повечето регистрирани клубарки съм си говорил искрено и лично, бре! Обаждам им се и толкоз. Ако иска - да си приказваме, ако иска - да се караме. На всичко съм свикнал! С мъжете рядко проявявам инициатива първи да се обаждам.



Тема С какво заслужих вниманието?нови [re: Moan]  
Автормъж (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 10:35



Някаква игра на съдбата ще е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.