Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:25 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защонови [re: питaщ]  
Авторabbess (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 07:12



Ами защото иска да те манипулира.Има такъв тип жени, които искат да държат мъжете в подчинение........Да могат да "раздират"душата им по всяко време, да си играят с чувствата им и същевременно вътрешно в себе си да им се надсмиват.От чисто женска гледа точка го казвам това, макар, че някои жени може да ме презрат за тези ми приказки.Но практиката доказва, че такива жени обикновено се "радват" на мъжките чувства.Мъжете определено харесват проблемните жени, защото това ги кара да се чувстват в ролята на ловци.Преданите и верните жени не са на мода за най-голямо съжаление.



Тема Ха, така! Мъжка приказка!нови [re: abbess]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано22.02.07 07:49



Тъй, тъъъъъъъъъъъъъъъй...

За съжаление!




Имам мъничка корекция спрямо твоите думи. Казваш:

"...иска да те манипулира..."

Не! Това е подсъзнателна реакция на поредната "мамина дъщеричка"-

Редактирано от ASSASSlN на 22.02.07 08:26.



Тема Re: Защонови [re: abbess]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 07:57



от чисто мъжка гледна точка мога да ти кажа че това просто не е вярно.
нито харесвам проблемни жени, нито имам необходимост да се чувствам ловец по отношение на тях, нито пък/наи-малко/ някога нормалните жени са били демодирани по отношение на мен. има жени които са преодоляли чувството си за малоценност и вярват във възможностите си. те могат да се справят с ежедневието като достоини хора. не им е необходимо да търсят одобрение за правото си да съществуват в очите на всеки стещнат - това което наричаме флиртуване. поведението им не е изкуствено/макар че много бих уважавал жена която сама се е преборила да постигне такова разбиране за правилност на светоусещането/, а е спокоина вътрешна нагласа. компанията на такава жена е приятна, а същноста и е задължаваща без да е натрапчиво.
не ти се налага да я ловуваш - можеш спокоино да я обичаш.



Тема Re: Защонови [re: abbess]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано22.02.07 08:20



Напротив- "преданите и верни" жени са класика и никога не са излизали от мода, особено ако предаността върви в комплект с хубост, интелект и лек характер. Напоследък и чувството за хумор се оценява доста високо, съм забелязала.





Тема Re: Защонови [re: aз]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано22.02.07 08:21



Днес определено си във форма. Ха така!





Тема Re: azнови [re: aз]  
Авторabbess (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 08:42



Разбира се, напълно съм съгласна с теб.Но всяко правило си има изключения.Не казвам, че такива са всички жени и не казвам,че всички мъже харесват точно такъв тип жени.Казах само, че някои мъже са в плен на такива жени.Нали знаеш какво казват старите хора "свят като цвят".А колкото до това,че преданите и верните са демодирани, мога да кажа определено от дългия си житейски опит, че такъв тип жени бързо пренасищат мъжа,т.е.стават безинтересни, защото са покорни и не му създават каквито и да било проблеми.



Тема Re: Ха, така! Мъжка приказка!нови [re: ASSASSlN]  
Авториryмeнka (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 08:52



Правилно си казал- мамина дъщеричка.Ами ние всичките сме мамини дъщерички, но всеки сам за себе си трябва да си контролира емоциите и чувствата, човек трябва да се самовъзпитава.Ако този елемент липсва по рождение, цял живот въпросната личност ще се мята като риба на сухо, т.е.никога няма да е сигурна дали е взела правилното решение.Такива хора аз ги наричам нещастници, те са енергийни вампири, живеят за сметка на някой друг от когото черпят енергия и това ги прави жизнени.Смятам,че такива личности, ако могат така да се нарекат въобще не са достойни за уважение, а само за презрение.Човек трябва винаги да е открит пред партньора си и с достойнство да излезе от всякаква ситуация, дори и да е сгрешил.



Тема Re: Защонови [re: aз]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано22.02.07 08:59



Много добре казано. А на практика срещал ли си такава жена? И ако да, до къде си стигал с нея? Случвало ли ти се е да усетиш как опознавайки я все повече, все повече я харесваш и така до момента, в който осъзнаваш, че тя те превъзхожда.... Какво следва при теб? Къде отива Егото ти?

Хайде, напиши честно за себе си. Да оставим масовия случай за мъжката гледна точка.



Тема Re: Ха, така! Мъжка приказка!нови [re: иryмeнka]  
Автор Gerda.sFaith (минаващ)
Публикувано22.02.07 09:03



а, според мен такива хора заслужават не презрение, а съжаление (което еднозначно не предизвиква помощта ни към тях - въпрос на преценка).



Тема Re: Защонови [re: питaщ]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано22.02.07 09:24



Това е синдрома "Първа съпруга". Макар и разведни първата съпруга смята, че все още има някакви права. Често използва детето като разменна монета в тези отношения.
Как ще се държи тя, зависи от тебе, но точно поради отказа на повечето мъже да се справят със ситуацията избягвам разведените. Щото аз съм със синдрома на настоящата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.