Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:21 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Питащнови [re: Paзoчapoвaнa]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 17:43



:) След 1-2 часа може би ще отида и да пробвам да се разбера с моята съпруга/все още е такава/. Склонен съм и на съдебно споразумение /нямаме достатъчно брак за извънсъдебно/ , но ще искам да имам по-голям /доста по-голям/ достъп до детето от това което ще ми присъдят! Може и да е голяма гупост от моя страна / имам реални шансове за родителски права/, а може да е постави основите на ново начало. Така или иначе ми говори леко арогантно по тела. Мисля да и предложа това което иска, но с достатъчни "права" и за мен! Аз преди време и казах, че майка от дете не искам да разделям и това корто правя не ми е присъщо /то като поотрасне само ще реши/. Не искам жената, която обичах и може би обичам да ме усеща като враг. Тя не можа да разбере, че детето не е собственост, а отговорност! Ще пробвам за пореден път! Този път не за нашите отношения, а за детето, ще се стремя да не се поддавам на провокации и да не ги предизвиквам! Не знам дали съм добър баща / тя ми казва че съм никакъв/, но за мен детето е нещо различно от нея! За нея е детето МИ, а за мен е детето НИ! Как може двама да мислят, че един живот им принадлежи или пък само единия - ние просто сме призвани да се грижим за него, да го възпитаваме и да му дадем основата, а и подкрепата си! За целия ни живот! Детето и ситуацията много ме промениха или поне положиха основите на промяната! Наистина усещам как ставам друг!!! Вече съм сигурен, че дори и след всичко което стана, че я обичам! Не защото имам файда, а защото си искам човека с хубавите и лошите му страни! И аз имам лоши страни, а и тя. Това е положението - или приемаш човека или не! Ще отида и доколкото мога ще споделя всичко с нея и дано след време има резултат! Не искам да я наранявам!



Тема Re: Питащнови [re: питaщ]  
АвторБoд (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 19:25



Успех, човече!



Тема Как така не знаеш какво е "дама". Че те са само 4нови [re: мъж]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано26.02.07 10:39



Пика, купа, каро, спатия. Е, може и 5 да са. 4 + трефа. Синя трефа.

"Дама пика" нито я гледам, нито я слушам, нито играя "Черна Донка".

Вече!



Тема Вземи си тури кирилица на ГСМ-тонови [re: wasted_youth]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано26.02.07 11:08



Ти си единствената в моя списък на Шиндлер, която си на латиница. Затуй не ти пиша често, я! Писна ми заради една буква да чукам по 6 пъти. Ми, ще си изтъркам ГСМ-чето.

ГСМ помниш ли какво значи?

Нищо не помниш. Ти си отнесена от вихъра в момента. Гориво-Смазочни Материали.

Тоя пример, дето ми го даваш, не ми го давай, щото ми е до болка познат! До Прокуратура и Полиция стигнах заради подобни дивотии.

Цункам те. Виртуално. (Еее, ама много си загадъчна. Не щеш да се срещнем и запознаем. Лоша жена си, брееей!)



Тема Тц, тц, тц! Тъкмо щях да му отговарям подобаващонови [re: ASSASSlN]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано26.02.07 11:17



на тоя.

Що не го баннеш по ник? Щото ще пише с друг ли??? Нека, бре! И него баннете.

А, всъщност наистина ли не може да се локализира компа му?

Що не вземете да му публикувате IP-тата? Като ще е лигавене - така да е! Да видим кой на кого ще ... май... юни... юли...



Тема Дааа! Уж на майтап ви предложих данови [re: ASSASSlN]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано26.02.07 11:23



публикувате айпитата му, но сега ми просветна, че това е поредната гениална Асасинова идея.

Поради това, че простото трияне не му помага, наистина да му публикувате адресите. На мястото на глупостите му просто му сложете номера.

Все някога ще го пипнем! На публичен дуел ще го извикам. Като един от фирма ... от град Б...



Тема Re: Не става.нови [re: ASSASSlN]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано26.02.07 11:29



IP-тата му са динамични, никакъв резултат няма да постигнем. Нема сми. Ще се умори, споко :)

Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема Ти "Имуновенин" търсил ли си, а?нови [re: питaщ]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано26.02.07 11:41



Сега може и навсякъде да го има, ама тогавааа.

Бронхопневмония. Син и майка - в болница. Да й го начукам на докторката! Точно "Имуновенин" иска, ама казала предварително, че в нашия град го няма!

Чудо на медицината някакво, ба ли го кво??? Наистина го нямаше никъде. Нахълтвам за последно при един приятел-аптекар. Той и жена му взеха присърце проблема. Мислиха, мислиха, чесаха се загрижено... Никакъв заместител не можаха да измислят. Вдигна той телефона и се обади в областния град. На свой познат-аптекар.

Ха! Имал две ампули в хладилника. Газ! Нося ги в болницата запъхтян. Докторицата се чуди, мамка й, откъде съм ги намерил. Майката благодари с половин уста.

На другия ден майката гордо ми съобщава, че трябват още ампули. Газ! Пак там! Няма! Последните били. Няма в този град, Окръжно аптечно управление да съм търсел! Намерих го. Няма! Трябвало да изчакам няколко дни. Баси! Звъня на сестра си в един още по-областен град. Тя ме разбра моментално, записа го това чудо на медицината. След половин час ми се обажда. Звъняла тук-там. Намерила го. Газ!

Нося го запъхтян в болницата.

Докторката най-спокойно ми каза, че нямало нужда вече от това лекарство, но ще го задържи, защото може да потрябва после!

А? Разбраха, че с мен шега не бива, ама да им пикая на шегите женски!



Тема Няма да те чета повече.нови [re: питaщ]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано26.02.07 12:09



Много сме еднакви, нищо ново не мога да ти кажа, освен да проговоря на моя си език. Явление е това! Синдром на "питащият" го кръщавам в твоя чест!

Симптоми:

Простотия
Дивотия
Изнудване
Садизъм - изкефване чрез създаване на проблеми на другия
Мазохизъм - латиноамериканскосапунено страдание

----------

Давай, допълвай и ти, че да ограмотим природонаселението. Давай рецепти за лечение. Аз така и до ден-днешен не мога да намеря лек.



----------

За протокола. "wasted" е "тя".



Тема Re: Няма да те чета повече.нови [re: ASSASSlN]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 13:35



Ами не знам дали дака категорично, точно и с по една дума бих ги доразвил симтомите, ама има един дето си го пропуснал
1.Усещаш, че логически е абсурдно, ама пак да пробваш:)
2.Виждаш, че вземайки си живота в ръце пощръкляват, ама пак си "мислиш", че аджеба не искат да те гледат смазан.
3.Тъпчене и зацикляне на едно място.
Абе какво ли да пиша още простотии! Хем не съм бил родител, хем щели да изискват от мен да бъда родител за пример /след като се разделим/. Знам бе Асасине лекарството - казваш майната му / ако можеш да си го позволиш душевно/ и си вземаш пак живота в ръце и си гледаш кефа все едно нищо не е станало, ама това го умеят само непукистите.
Случка. Та виждаме се с въпросната и с детенце, но имаше и едно по-малко, дето още само спи, яде, плаче и му се сменят памперси. Та изчезвам за 5 мин и ко да видя - идвете реват, а тя се чуди кое по-напред. Справям се с по-голямото колкото да поуспокоя и малкото. След 20 мин. по-малкото беше хапнало/защото от рев не щеше да яде/ и приспано, а по-голямото пак доволно. Тя /въпросната/ била отвикнала с толкова малки деца, а аз лошия как не отвикнах за 6-7 месеца? Ама пак никога не съм бил баща еееей. Манипулации до дупка! А и друг синдром се сещам.
4. Всячески се опитват да ти вменят цялата вина на теб.
5.драматизираш
6. готов си да се откажеш от себе си /пак/ и ти се бори с вятърни мелници.
Да не пълня форума с акита;) А любимия ми момент е след като са те лъгали, крали, изневерявали, плюли в лицето/многократно/ да ти кажат "Искам да бъдем приятели":) щото досега не сме били, ама кой ти е наливал мозък у главата досега туй не се брои:) И друг момент ме кефи: представи си един десетокласник да помогне на един първокласник да вземе 2 години за една и ставайки той третокласник да започне да се опитва да учи десетокласника:) Абе мани, айде пак ще говорим. Аман от такива дето се опитват да се ползват от "привилегиите", които дава дадено си нещо, но не и от отговорностите!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.